Відкриття замків | Розтин замку Моттура (Mottura) - Локсервіс, Київ

Ми працюємо з замками провідних світових виробників і знаємо всі їхні особливості. Це дозволяє нашим фахівцям проводити аварійне відкриття замків акуратно і швидко. Виробляємо перекодування замків на новий комплект ключів, при цьому сам замок міняти не доводиться. Також наші майстри-альпіністи вироблять аварійне відкриття приміщення через вікно або балкон. Не варто ризикувати, якщо ваша двері обладнана хорошим італійським замком підвищеної секретності, беручись за розтин двері самостійно. Замок можете пошкодити, а результату не буде. Нижче представлена ​​реальна відеозйомка розтину сейфового (сувальдного) замку нашим фахівцем.

Представляємо вам реальну відеозйомку розтину сейфового (сувальдного) замку нашим фахівцем. Такі замки є найбільш важко відкриваються, по-цьому їх прийнято устаналівать в сейфи. Але для нас вони не є перешкодою. Представляємо вам розтин італійського замку Моттура (Mottura) нашими фахівцями в місті Київ. Відео записано в нашому офісі. Замок відкривали простим інструментом. Дане відео викладається у тому, що-б показати клієнту наш професіоналізм і компетентність у даному питанні. Ми відкриваємо дверні замки без пошкодження.

Ми відкриваємо дверні замки без пошкодження

Тривалість відео: 1 хвилина 48 секунд

Розтин циліндрових механізмів нашими фахівцями в місті Київ. Відео записано в нашому офісі. Циліндри відкривали спецінструменту поспіль в порядку: Apecs (дворядка), Pоtent і Mul-T-Lock Integrator. Ми відкриваємо циліндри і циліндрові замки без пошкодження дверей і замка.

Тривалість відео: 1 хвилина 34 секунди

Розтин циліндрового механізму Mul-T-Lock Classic нашими фахівцями в місті Київ. Відео записано в нашому офісі. Циліндр Mul-T-Lock Classic відкривали спецінструменту (відмичкою). Дане відео викладається для того, що-б показати клієнту наш професіоналізм і компетентність.

Всі замки іноді ламаються. З дорогими і якісними замками це теж трапляється, іноді така поломка буває навмисно організована зловмисниками. У разі необхідності розкриття двері через поломки, а не простого заклинювання або втрати ключа, ми запропонуємо Вам найбільш розумний варіант ремонтом або заміною замка після розтину двері.