відкриття замків

 1. Викликати майстра по замкам
 2. Відкриття замків без пошкодження;
 3. Розтин автомобіля;
 4. Злом замків квартири;
 5. Заміна замків на вхідних дверях
 6. Умови роботи:
 7. Відкрити замок без пошкодження замка і полотна двері досить складна операція, але це можливо в 99%
У кожної людини, бувають складні ситуації в житті, коли заїв замок від вхідних дверей або забули ключі в автомобілі або не можете ніяк згадати код від сейфа. У такій ситуації потрібно просто відкрити замок, але не завжди це можливо зробити без навичок і спеціального устаткування.
Для цього існують фахівці, які без пошкоджень і в короткий термін готові прийти на допомогу Вам.

Викликати майстра по замкам

Роботи щодо розкриття

Наш сервісний центр пропонує послугу з розкриття замків і розкриттю машин. Наші фахівці готові до приїхати в будь-яку точку Ростова-на-Дону і по Ростовській області і розкрити замок будь-якої складності - виїзд можливий в будь-який час доби тобто ЦІЛОДОБОВО. Виїзд на будинок або до авто протягом 1 години.

Всі роботи майстра, виробляють акуратно, без зовнішніх і внутрішніх пошкоджень замку, якщо він вже не був пошкоджений *.

Відкриття замків без пошкодження;

Наші фахівці в 99% випадків відкривають двері і замки без механічних пошкоджень. Адже замок як і самі двері коштує досить дорого, проте бувають замки з підвищеною складність і для того щоб його відкрити, необхідно використовувати різний інструмент для механічної дії на частину замку, а в окремих випадках і на самі двері, хоча це і буває вкрай рідко, в основному всі роботи виконуються професійно і без пошкоджень.

Якщо розтин замку без пошкодження неможливо, наш майстер попередить власника про допустимих мінімальних ушкодженнях і пояснять причину з чим це пов'язано.

Розтин автомобіля;

Чи не приємна ситуація, коли вийшовши на пару хвилин з машини, після повернення виявляєте, що ключі залишились всередині авто, а центральний замок заблокував усі двері і скла. Можна самостійно спробувати потрапити всередину авто, а можна викликати професіонала, який оперативно і без пошкоджень розкриє Ваш автомобіль.
При розтині автомобіля майстер виробляє роботи по злому центрального замка авто, при виконанні цієї роботи сам центральний замок не пошкоджується і після розтину заміна замку не потрібна. Центральні замки автомобілів діляться на три групи складності, в залежності від цього витрачений час на розтин може займати від 5 до 40 хвилин.
Якщо ви не впевнені що зможете самостійно розкрити свій авто, то не витрачайте час і зателефонуйте нам за цілодобовим і безкоштовним телефоном: 8 (800) 250-08-39

Розтин сейфів;

Даною послугою користуються люди, які втратили ключ від сейфа або забули код для відкриття, також були випадки коли скидалися настройки замку сейфа і він просто заклинювало.

Залежно від типу виробника сейфа і замку на дану операцію майстру потрібно від 20 до 120 хвилин щоб акуратно розкрити сейф. Після розтину замку ви можете замовити нашому майстру дублікати ключів до Вашого замку. Як показує практика в тому що заклинило замок не завжди винні люди, частіше виявляється що винен не якісний механізм замка, тому вхідні двері при несправному замку досить складно відкрити без видимих ​​механічних пошкоджень!

Але якщо замок справний тоді всі роботи займуть не більше 40 хвилин для відкриття замку до 3-го рівня складності.

Якщо ви не впевнені що зможете самостійно розкрити замок сейфа, то не витрачайте час і зателефонуйте нам за телефоном: 8 (800) 250-08-39 - цілодобово!

Злом замків квартири;

Якщо у Вас заклинило замок або при поверненні додому ви виявили що не можете ключем відкрити вхідні двері, можливо що в Вашу квартиру намагалися проникнути сторонні зламавши при спробі розтину замок.

На даний момент ніхто не може Вам порадити 100% захист вхідних дверей від злому. Найчастіше професіонали можуть за допомогою схожого ключа відкрити практично будь-які двері.

І ви можете навіть не відразу зрозуміти що Ваш замок розкрили, так як професіонали працюю чисто не залишаючи ніяких слідів від розтину.

Не намагайтеся, самостійно розкрити вхідні двері, зателефонуйте нам в будь-який час доби за телефоном: 8 (800) 250-08-39! Вся робота займе не більше 30 хвилин!

Заміна замків на вхідних дверях

Якщо ви виявили що Ваш замок зламався, тоді безсумнівно Вам потрібна заміна замку.
Наші майстри готові підібрати замок з максимальним ступенем захисту або зробити заміну замка на аналогічний. Високий ступінь захисту замку не дасть 100% гарантію що його не розкриють проте замки з високим ступенем захищеністю не дозволять зловмисникові швидко розкрити замок і проникнути в Вашу квартиру або будинок, що дає шанс на те що під час розтину замку його хто-небудь помітить і викличе поліцію.

Можливо Вас зацікавить стаття, як відкрити двері без ключа самостійно

Попереджаємо: вся інформація в статті має виключно інформаційний характер. Ми не рекомендуємо самостійно розкривати замок якщо ви не впевнені в своїх знаннях і досвіді на 100%.

Умови роботи:

 1. Виїзд майстра в межах Ростова-на-Дону і всієї Ростовській області ЦІЛОДОБОВО;
 2. Здійснення в приховування замків: всіх типів і класів 1-го, 2-го, 3-го класу безпеки замків авто будь-якого рівня;
 3. Консультація фахівця щодо посилення безпеки, а також по заміні замків на більш надійні моделі з секретними механізмами.

Ми готові оперативно приїхати на місце і провести розтин, злом або заміну замку на аналогічний або на модель з підвищеним захистом і взломостойкостью, також наші фахівці готові врізати додатковий замок "під ключ".

Відкрити замок без пошкодження замка і полотна двері досить складна операція, але це можливо в 99%

Викликати майстра по розкриттю ЗАМКУ У РОСТОВІ-НА-ДОНУ, Батайськ:

1. При замовленні послуги розтин замку в квартирі Вам необхідно мати при собі оригінали документів:

 • Документи на квартиру або будинок в який потрібно проникнути (свідоцтво про державну реєстрацію права на дану квартиру);

 • Паспорт РФ з пропискою (за цією адресою) де потрібно провести розтин;

 • Договір оренди на приміщення з печатками + Ваш особистий паспорт;

 • Інші документи (оригінали) на квартиру (будинок) + Ваш особистий паспорт.

2. Зателефонуйте нам за контактним телефоном: 8 (800) 250-08-39 цілодобово !!!

Дайте відповідь нашому диспетчеру на наступні питання:
 • Точна адреса місто + вулиця + будинок (корпус) + квартира, а також під'їзд, поверх і код замка на під'їзді;

 • Повідомте свій номер мобільного телефону, а також повідомте звідки дізналися номер телефону «Сервіс-Дон», що б отримати знижку через замовлення з сайту;

 • Поясніть, де Ви зустрінете нашого майстра з розкриття замків і дверей;

3. Після чого Вам необхідно чекати, наші майстри працюють ЦІЛОДОБОВО і готові приїхати до Вас в будь-яку точку Ростовської області протягом 30-60 хвилин.

Ознайомитися з прайс-лист з цінами на відкриття замків

І пам'ятайте, замки бувають різні, якщо замок коштує дорого, це не означає що вони здатні дати 100% гарантію від злому.

Телефонуйте ми обов'язково допоможемо вирішити Ваші проблеми, а наші фахівці відкриють будь-які двері!

Нам Важливий кожен клієнт, скориставшись хоч однією послугою нашого сервісного центру (, ремонт холодильників, спліт систем, телевізорів або ремонт пральних машин в Батайську, Ростові на Дону) ви отримаєте додаткову знижку 10% на наступне замовлення наших послуг.