Зустріч таксі з табличкою в аеропорту або на вокзалі

  1. Таксі з табличкою в аеропорт
  2. Таксі з табличкою на вокзал
  3. Таксі з табличкою для юридичних осіб

Служба Вітакс надає недорогу послугу зустріч з табличкою, яку можна замовити через інтернет на нашому сайті, або по телефону Служба Вітакс надає недорогу послугу зустріч з табличкою, яку можна замовити через інтернет на нашому сайті, або по телефону. За незначну доплату до міського або фіксованим тарифом наш водій зустріне Вас в залі прильоту будь-якого аеропорту, на платформі залізничного вокзалу, на паркувальному стоянці аеропорту, залізничного або автовокзалу. Це послуга користується великим попитом, як у фізичних, так і у юридичних осіб. На табличці може бути нанесена будь-яка інформація, яка дозволить нашому клієнтові безпомилково знайти водія таксі нашої служби. Наприклад, логотип компанії, номер рейсу, прізвище та ім'я клієнта, номер мобільного телефону або інша інформація. При оформленні замовлення таксі повідомте диспетчеру, що має бути нанесено на табличку і в якому місці Вам потрібно очікувати водій. Для зустрічі Ви можете замовити будь-який автомобіль з нашого таксопарку. У нас є седани іноземного виробництва економ, комфорт або бізнес класу, таксі в кузові універсал , Просторі і місткі мінівени і мікроавтобуси.

Таксі з табличкою в аеропорт

При замовленні зустрічі з табличкою в аеропорту Домодєдово, Биково, Внуково або Шереметьєво Ви маєте можливість скористатися повним спектром наших додаткових послуг. У нас можна недорого замовити автомобіль з дитячим кріслом, люлькою або бустером, перевезти негабаритний багаж або домашня тварина, скористатися допомогою водія в перенесенні багажу та ін. Крім того, пасажирам, які прибувають в Москву проїздом, ми надамо недорого трансфер з аеропорту в аеропорт або на вокзал за фіксованою цене.Для зустрічі ваеропортах групи пасажирів більше 4 чоловік ми можемо надати мінівен або мікроавтобус. Водій цього транспортного засобу за Вашим бажанням може зустріти прилетіла групу в терміналі аеропорту або на паркувальному стоянці. В цьому випадку табличка буде розміщена на лобовому склі автомобіля. Є можливість організувати зустріч з табличкою в аеропорту англійською, зустріч в аеропорту з табличкою Шереметьєво, зустріч в аеропорту з табличкою Домодєдово.

Таксі з табличкою на вокзал

З не меншим комфортом ми можемо організувати зустріч з табличкою на залізничному вокзалі. За Вашим бажанням водій служби Вітакс зустріне Вас на пероні вокзалу біля вагона або на парковці біля будівлі вокзалу. Для іноземних гостей ми можемо надати таксі комфорт або бізнес-класу з англомовним водієм. Крім того, Ви можете скористатися будь-якими нашими платними або безкоштовними додатковими опціями. Доступ в інтернет, жовте таксі, кондиціонер в салоні - це далеко не повний перелік послуг, плата за які в нашій компанії не передбачена. У нас є послуга при якій таксі зустріне з табличкою біля вагона на вокзалі.

Таксі з табличкою для юридичних осіб

Зустріч з табличкою користується попитом не тільки у фізичних, а й у юридичних осіб. Ви можете доручити нам зустріч на вокзалі або в аеропорту співробітників компанії або партнерів по бізнесу з табличкою, на якій нанесено логотип Вашої компанії. Для зустрічі іноземних гостей у нас є відмінний вибір таксі представницького класу. Корпоративні клієнти оплачують наші послуги за безготівковим розрахунком, а вартість поїздок і додаткових послуг визначені в договорі.
Зустріч з табличкою - одна з найбільш популярних послуг в нашій компанії. Якщо Вам потрібно організувати зустріч гостей на вищому рівні, довірте це надійної компанії професіоналів. Телефонуйте!