Які ціни нам принесе СОТ

  1. АВТОРИ:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

12 лютого 2008, 8:00 Переглядів:

З 5 лютого Україна - однією ногою в СОТ (Світової організації торгівлі). Другий ногою ми туди встанемо, коли протокол про вступ ратифікує парламент - рішення він повинен прийняти до липня, шанси на "одобрямс" - майже стовідсоткові. Як це позначиться на кишенях простих українців? На жаль, прогнози далекі від райдужних.

МОЛОКО

ПОДОРОЖЧАННЯ - ПИТАННЯ ЧАСУ

За словами заступника голови правління Асоціації "Укрмолпром" Зінаїди Карпенко, наша переробна галузь на 90% відповідає міжнародним вимогам. Але: відповідно до вимог СОТ, не можна буде приймати в переробку молоко від населення, але ж це - 70% сировини. Без молока від приватників першими вимруть дрібні виробники МОЛПРОДУКТ. У той же час вітчизняний ринок будуть активно завойовувати іноземні компанії. Щоб знищити місцевих конкурентів, вони підуть на демпінг (так було в Польщі).

Тим більше, що їхні збитки будуть не такі вже й великі: ввізне мито знизиться з 50-90% до 10%. Україна, не маючи можливості регулювати ціну імпорту та позбавлена ​​більшої частини сировинної бази, буде змушена "полюбити" ціни ЄС. Вони на сьогодні приблизно в 1,5 рази вищі за українські. Подорожчання може бути меншим, якщо протягом перехідного періоду (але чи буде він?) Українці встигнуть створити досить великотоварних молочних ферм. Але і при цьому "повзуче" подорожчання неминуче, адже у всьому світі зростають ціни корми для худоби. Тоді підвищення цін на "молочку" буде залежати тільки від рівня інфляції.

М'ЯСО

НІ свіжина, НІ КОЛБАСА не подешевшають

Неймовірним вважає можливість здешевлення свіжого м'яса (а в адже цим, зокрема, нас залучали до СОТ!) Гендиректор Української корпорації "Тваринпром" Сергій Гнатюк. Чому? Свіжина може бути тільки вітчизняного виробництва. З огляду на постійне здорожчання кормів для худоби, енергоносіїв, "горючки", собівартість вирощування свиней і бичків буде рости. Те ж саме відбувається в усьому світі. До нас будуть приходити іноземні компанії, з їх більш передовими технологіями вирощування худоби та витісняти вітчизняних тваринників. Але, захопивши ринок, вони благодійністю займатися не стануть, а виставлять максимальні ціни, які "потягне" покупець. Значить, збережеться вже склалася тенденція подорожчання. Що стосується закордонного м'яса, що йде тільки на переробку, то і зараз значна частка імпорту - "сіра", в обхід податків. Коли будуть скасовані мита на імпорт, цей потік зросте. Спочатку ковбаса може подешевшати, а потім - теж піде в зростання, адже конкуренція місцевих тваринників в поставках сировини для м'ясокомбінатів різко зменшиться.

Як вважає начальник аналітичного відділу консалтингової компанії "ААА" Марія Колесник, по ідеї, вступ до СОТ має привести до зниження цін на ковбасу на 10-20%, адже сировиною для її виробництва стане більш дешеве імпортне м'ясо. В тваринництво прийдуть іноземні інвестори, які вміють вирощувати худобу дешевше наших фермерів. Але станеться це не раніше 2009 року, адже на будівництво ферми і налагодження виробництва треба мінімум рік. А за цей час ковбасні вироби підскочать в ціні ще на 20-30%. Іноземну сировину може лише пригальмувати, але не зупинити зростання дорожнечі.

Заступник гендиректора м'ясокомбінату "Тульчинмясо" Тарас Калабайда сумнівається, що імпортна сировина буде настільки доступним, як нам кажуть (по $ 2-3 / кг), адже в Європі дешевого м'яса немає. Навіть якщо відразу і повністю скасувати ввізні мита на свинину і яловичину, це максимум може дати зниження цін на дешеву ковбасу за все на 2-3 грн. / Кг, на дорогу - на 5-7 грн. Втім, споживач і цього не відчує. Навіть якщо на короткий час сировину подешевшає, цю різницю відразу ж "з'їдять" зростання цін на газ і бензин, торгові націнки і загальний рівень інфляції. Висновок: можуть лише тимчасово знизитися швидкі темпи подорожчання ковбаси, але "повзучий" подальше зростання цін все одно неминучий.

"ОЛІЯ"

ПІСНЕ МАСЛО - плавне зростання

Саме "олія" в 2007-му підскочила в ціні найбільше - на 69%. Причина: виробникам "насіння" і олії вигідніше їх гнати за кордон, де вони коштують набагато дорожче. Тільки загроза колишнього уряду заборонити експорт змусила притримати внутрішні ціни. Членство в СОТ, враховуючи вимоги вільного експорту, позбавить влади і цього важеля впливу на виробників.

Як вважає заступник гендиректора Асоціації "Укроліяпром" Ірина Кузнєцова, вступ до СОТ ніяк не вплине на ціни рослинного масла для українців. Ця галузь - експортно орієнтована, 70% продукції йде за кордон, з них 2/3 - в країни ЄС. Згідно з вимогами СОТ, експортне мито буде знижуватися на 1% в рік, з нинішніх 17 до 10% включно. Внутрішні ж ціни на "олію" поки підвищуватися не будуть, а в подальшому - залежать від врожаю і (меншою мірою) від кон'юнктури світового ринку.

В цілому згоден з таким прогнозом директор консалтингової компанії "ПроАгро" Микола Верницький. Мовляв, роздрібні ціни на "олію", які зараз в країнах ЄС на 30-50% вищі за українські, в подальшому будуть залежати від купівельної спроможності населення, (адже виробники будуть змушені її враховувати) і регулятивних дій уряду. Ймовірно "олія" буде поступово дорожчати.

ХЛІБ

Караван БУДУТЬ РОСТИ В ЦІНІ

Вступ до СОТ, на думку заступника гендиректора об'єднання "Укрхлібпром" Тетяни Мокрової, що не буде катастрофою для галузі і споживачів. Але "плюсів" точно ніяких не принесе. Врожаїв продовольчого зерна (в 2007-му його зібрали 14 млн т при потребі України в 6,5 млн т) з надлишком вистачить для випічки хліба і для макаронної, кондитерської промисловості. У 2003-му, коли урожай був поганий, та й той у більшості був вивезений за кордон експортерами, довелося закуповувати зерно в Казахстані, Білорусії. Але така ситуація надалі навряд чи повториться, оскільки з тих пір внутрішньоукраїнські ціни на зерно практично зрівнялися зі світовими, великої вигоди від продажу за кордон вже не отримаєш. Отже, "демократизація" зовнішньої торгівлі в умовах СОТ не зможе викликати дефіцит сировини для пекарів і, як наслідок, стати "дріжджами" для цін на хліб.

Складніше ситуація з забезпеченням пекарів доступною борошном (а населення, відповідно - дешевим хлібом так званих масових сортів споживання). За рахунок подорожчання борошна тільки в січні 2008-го середні ціни на хліб в країні піднялися на 4-5%. До нового врожаю, за словами Т. Мокрової, ціна короваїв підніметься ще на 10-15%. Зростання може бути меншим тільки на масові сорти, і лише за умови, що Кабмін і раніше буде цільовим призначенням виділяти пекарям більш дешеве борошно з Держрезерву. А темпи подорожчання хліба в далекій перспективі (здешевлення взагалі не розглядається) буде визначатися світовими цінами зерна, ступенем підтримки пекарів з боку держави (знову ж, доступною борошном) і дотаціями місцевої влади на випічку "соціального" хліба. СОТ тут зовсім ні до чого!

ПОБУТОВА ТЕХНІКА

ЦІНА ВПАДЕ НА "КИТАЙ"

Багато прості українці тріумфували: нарешті після вступу до СОТ знизяться мита на побутову техніку і можна буде купувати її за нижчими цінами. На жаль, поки що це тільки райдужні ілюзії. Справа в тому, що митні збори не роблять погоди на ринку побутової техніки. Так як левова частка товарів (близько 90%) ввозиться до нас за "сірими" схемами, і пом'якшення мит навряд чи змінить вже сформовану цінову картину. Про це "Сегодня" заявив глава парламентського підкомітету з питань економічної політики Олексій Плотніков. "Зменшення вартості товарів можна очікувати тільки в довгостроковій перспективі, коли сформуються основні гравці ринку, - вважає експерт. - Зараз же основними факторами, які реально впливають на ціну побутової техніки, залишаються попит, конкуренція на ринку, політика виробника та сезонні знижки. А техніка преміум-класу і зовсім обкладається іншими податками, і дешевшати їй не дасть виробник, щоб не опинитися в мінусах ".

Деяку цінову "відлига" прогнозують продавці техніки. Так, Максим Сабельников, керівник відділу маркетингу і реклами мережі супермаркетів "Dомотехніка", вважає, що після вступу до СОТ може значно, на 15-20%, подешевшати техніка китайського виробництва. "Як показує статистика, вона вже не користується попитом у покупців", - пояснює експерт.

Олексій Геращенко, заступник директора з економіки та фінансів компанії "Юг-Контракт", допускає незначне зниження цін. "В силу несуттєвих змін рівня мит, можна очікувати лише вкрай невеликого (1-3%) зниження цін на окремі групи цифрової та побутової техніки (наприклад, мобілки, фотоапарати). Це невагоме для споживача зниження можливе в серпні-вересні цього року, - прогнозує експерт.

АВТОМОБІЛІ

ДЕШЕВІ - ПОДОРОЖЧАЮТЬ, ДОРОГІ - подешевшають

Задовго до вступу в СОТ автомобілістами гаряче обговорювалося питання: може, не поспішати з покупкою нового автомобіля, почекати, - гряде зниження ввізних мит, і ціни, як пити дати, впадуть! Ми дізналися, що з цього приводу думають професіонали.

Олег Папашев, заступник голови правління УкрАВТО, відзначив, що поки ще рано остаточно судити про прийдешні цінах: "Ми не знаємо ні всіх домовленостей України з СОТ, ні подальших дій вже з боку нашого уряду. Але, на нашу думку, вартість автомобілів навряд чи знизиться на 15% (тобто колишні 25% мит мінус 10% після вступу в СОТ), так як авторинок України досить усталений, на ньому присутні всі провідні автобренди, і ймовірність того, що їх цінова політика зміниться, - мінімальна. в Водночас зміни в розмірі по шлін може викликати потік дешевших авто китайських і корейських виробників, що дозволить розширити нішу малобюджетних автомобілів ".

Про те, що авторинок України чекає перепозиціонування, говорять і офіційні імпортери. "З одного боку, якщо знизиться мито, ціни можуть стати нижче, - пояснює Ярослава Вовк, директор департаменту маркетингу і реклами" Торгового дому "НІКО" (офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні). - З іншого - кожен виробник дуже чітко регулює імпортеру відпускну ціну, виходячи з внутрішньоринковий кон'юнктури. Зрозуміло, що зміна мита не зможе пройти непоміченим для виробників, і в будь-якому випадку вони відреагують на це. Ще один значимий фактор - імпорт автомобілів російського виробництва. Зараз вони ввозяться без мита і в разі введення 10% мита вони подорожчають.

У підсумку, автомобілі в низьких цінових сегментах, швидше за все, подорожчають, що викличе відповідне перепозиціонування в середніх цінових сегментах, а автомобілі преміум-сегмента можуть незначно подешевшати ".

Не можна скидати з рахунків і "автомобільну інфляцію". "Висновок на ринок нових моделей завжди супроводжується зростанням ціни з огляду на застосування більш дорогих технологій, систем безпеки в комплектації, новими екологічними вимогами і т.д., - розповідає гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко. - Щороку це здорожує автомобілі приблизно на 10-15% ".

турбізнесу

СОТ - СЬОГОДНІ, ДЕШЕВІ АВІАРЕЙСИ - ПІСЛЯЗАВТРА

Чи зможуть українські туристи подорожувати по "закордонах" з меншими витратами після вступу України до СОТ? Деякі фахівці турбізнесу допускають таку можливість, але тільки в далекому майбутньому. Так, Ігор Голубаха, голова Всеукраїнської асоціації туроператорів, зазначає: "Звичайно, очікувати глобальних змін у ціновій політиці турбізнесу, не варто. Але вступ України до СОТ буде стимулювати розвиток ділового туризму. Можливо, прискориться процес вирішення за договором" Відкрите небо ". А це призведе до збільшення числа рейсів іноземних авіакомпаній, приходу в Україну low-cost авіакомпаній з їх дешевими квитками ".

Менш оптимістичний Аркадій Маслов, комерційний директор компанії "Тез Тур" (основні напрямки - Туреччина, Єгипет, екзотичні країни): він вважає, що у виїзному туризмі для простого українця нічого не зміниться і ціни на тури по причині вступу в СОТ не зміняться.

Його думку підтримує і розвиває Анатолій Матвієнко, директор Київського технікуму готельного господарства: "Новий статус країни ніяк не вплине на український турбізнес. Українське законодавство в галузі туризму з самого початку не вимагало ніяких змін для вступу в СОТ. Теоретично, можна очікувати прихід в Україну великих іноземних туроператорів . Якби це сталося, посилилася б конкуренція, і ціни могли б знизиться. Але це можливо тільки в далекому майбутньому. Тому що можливості України в сфері виїзного туризму д ля великих туроператорів поки не цікаві. Порівняйте з Німеччиною, де щороку налічується 80 мільйонів туристів. Саме туристів, а не просто людей, що переміщаються по світу у приватних справах. У нас же за рік зафіксовано 18 мільйонів переходів. Яку частину з них складають туристи? "

Як бачимо, на бюджеті наших майбутніх подорожей розпропагандованих вступ до СОТ якщо і вплине, то дуже нескоро. Чого не можна сказати про постійно зростаючих цінах на авіапаливо (значить, і чартери дорожчають), подорожчання віз після вступу країн до Шенгенської зони (додаткові 35 євро в бюджеті плюс головний біль від спілкуваннями з посольськими чиновниками), переходи в розрахунках наших туроператорів з іноземними партнерами з долара на євро. Ось ці чинники однозначно будуть полегшувати гаманці мандрівників.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Які ціни нам принесе СОТ". інші фінансові новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОРИ:

Ніколаєнко Олександр, Онищенко Вадим, Романцов Михайло, Андрій Мазур

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Як це позначиться на кишенях простих українців?
Але чи буде він?
Чому?
Яку частину з них складають туристи?