втулки гумові

  1. Також Вас можуть зацікавити і інші ГТВ нашого виробництва такі як:

Муфти пружні втулочно-пальцеві (МУВП) застосовуються для з'єднання співвісних валів при передачі крутного моменту від 6.3 Н * м до 16000 Н * м і зменшення динамічних навантажень.

Компанія «Резинопласт» надає вам можливість користуватися високоякісними, першокласними втулками, які виготовляються нами на високотехнологічному виробництві, з використанням інноваційних та сучасних технологій, і застосуванням сировини найвищої якості.

Втулки гумові знайшли своє широке застосування в сучасній промисловості. Вони можуть використовуватися як самостійно, або як напівфабрикат для виробництва різного роду деталей. Також вони можуть бути застосовувана на підприємствах кольорової металургії та чорної металургії, хімічної промисловості, і в багатьох інших виробничих процесах.

Гумові втулки, виготовлені з синтетичного каучуку, мають найвищі механічними і хімічними характеристиками:

Гумові втулки для муфт, широко застосовуються в пресовому обладнанні, з успіхом замінюючи поліхлорвінілові та металеві втулки.

Втулки для муфт пружних втулочно - пальцевих МУВП - використовуються для передачі крутного моменту, для з'єднання співвісних валів, і зниження динамічних навантажень. Вони володіють хорошою еластичністю, високою електроізоляційної і демпфирующей здатністю, і забезпечує надійну і довгострокову експлуатацію.

Наша компанія надає вашій увазі і увазі, що нами дуже цінується, величезний асортимент високоякісної продукції, купувати які Ви можете за найвигіднішою і приємною вартості! Ми націлені на довгу та взаємовигідне співробітництво в Вами, тому робимо для цього вага можливе і неможливе!

Також Вас можуть зацікавити і інші ГТВ нашого виробництва такі як:

Профіль ущільнювача і шнур, гумові кільця ущільнювачів, грязес'емнікі, манжети, прокладки, втулки, сайлентблоки, сальники, вкладиші, ущільнення, мембрани, діафрагми, бризковики, пильовики, чохли, семяпроводи, зернопроводи, тукопроводи, бандажі, грибки гумові для ремонту шин та покришок, патрубки систем охолодження, рукава і шланги газові та поливальні, МБС, РВД, лежачі поліцейські, колесовідбійники, пластини снігоочисні, скребки, гума армована і пластини для відвалів снігоприбиральних машин, шини суцільнолиті на навантажувачі, гТВ вироби для сільгосптехніки, легкових і вантажних авто, тракторів, комбайнів, сівалок, культиваторів, дискатори, бульдозерів для нафтогазової, гірничошахтне і оборонної промисловості все вироб дімие вироби дивіться в каталозі продукції ГТВ виробів .

Якщо ви не знайшли потрібний Вам товар - зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення наявності вироби. Якщо ви хочете налагодити виробництво цих деталей у нас на підприємстві - зверніться в конструкторський відділ для прорахунку вартості оснащення - прес-форми .

Ми виробляємо більше 25000 тисячі видів різних гумотехнічних виробів ГТВ. У нас Ви знайдете те, що шукали. Скачайте прайс-лист над логотипом компанії і в ньому Ви зможете переглянути весь список товарів з цінами і які є в наявності, або зв'яжіться з нашими менеджерами з продажу для оформлення заявки або консультації.

Підприємство ТОВ «Резинопласт» надає послуги по всій Україні та здійснює поставки своєї продукції в будь-яке місто України, зокрема в такі міста як Дніпро, Київ, Запоріжжя, Одеса, Харків, Львів, Херсон, Вінниця, Маріуполь, Мелітополь, Кременчук, Кропівницкій, Кривий Ріг, Житомир, Чернігів, Чернівці, Миколаїв, Нікополь, Луцьк, Полтава, Суми, Волинь, Рівне, Хмельницьк, Шепетівка і багато інших міст а також ми здійснюємо поставки гумотехнічної продукції нашого виробництва таких країн як Німеччина, Франція, Угорщина, Руми ия, Болгарія, Польща, Чехія, Латвія, Литва, Естонія, Білорусь, Грузія, Молдова, Азербайджан, Казахстан, Таджикистан, країнам ближнього і далекого зарубіжжя. Одна з найважливіших цілей підприємства - це виробництво якісної продукції та поставки її в країни європейського союзу.

Якісна продукція від заводу-виробника ГТВ виробів ТОВ «Резинопласт»

Якість всієї продукції, що випускається дуже висока і підтверджено сертифікатом якості . Якість всієї продукції, що випускається дуже висока і підтверджено   сертифікатом якості