Перед відбором на "Євробачення" Гайтана просила голос у Бога

Перемогла. Після фіналу Гайтана весь час повторювала: «Це диво!».

Фото: Г.Салай

Як не дивно, але в цьому році фінал нацвідбору на "Євробачення" пройшов тихо-мирно. Принаймні перемогу Гайтани, яка представить нашу країну на конкурсі в Баку в кінці травня, під сумнів поки не зрадили. Хоча за тиждень до фіналу глядачів все ж спробували струсити деяким подобою скандалу.

ВІДЕО Що Гайтана заспіває на "Євробаченні"

Правда, фігурувала в ньому не Гайтана, а якась Рената Штіфель: на інтернет-форумах пішли чутки, що багаті спонсори нібито вже заздалегідь "купили" їй перемогу. Але скандалу не вийшло: Гайтана отримала 20 балів від глядачів та 21 бал від журі (результати враховували 50 на 50).

ФОТО Нацвідбір "Євробачення": переможниця Гайтана показала груди і оголила стегна

До слова, співачка стала єдиною з учасників, якої всі члени журі поставили десятки. На другому місці з результатом 38 балів виявився Макс Барських, на третьому - Оксана Нестеренко (35 балів). Що цікаво, Макс Барських спочатку до фіналу не потрапив взагалі (як ми писали, в півфіналі його забракував Іво Бобул, заявивши, що від Макса "йде бруд"), але потім все ж пройшов - як переможець онлайн-голосування.

МЕРЗЛИ І МОЛИЛИСЯ. За лаштунками фіналу нацвідбору, де побувала "Сегодня", учасники більше думали не про те, хто переможе, а ... як би зігрітися: в фойє і гримерок було холодно. Так що на сцені і в грін-румі конкурсанти з'являлися в легких відкритих костюмах, а за лаштунками швидко накидали шубки і грілися чаєм. Явного фаворита (наприклад, в минулому році такими вважали Джамалу і Міку Ньютон) ніхто обчислювати не брався - з цього приводу потенційні представники України на "Євробаченні" воліли відмовчуватися. Зате все чесно зізнавалися, що відправили за себе по есемески (в цьому році з одного телефону враховували лише 1 голос). До слова, під час фіналу поруч з Гайтаною був лікар - справа в тому, що за тиждень до цього вона зірвала голос, сталося несмиканіе зв'язок. "За здоров'я ми переживали більше, ніж за конкурс, - зізнався нам продюсер і цивільний чоловік співачки Едуард Клім. - Стежили, щоб Гайтана хоча б тут не мерзла, весь час сиділа в шубі". "Я молилася Богу, щоб до мене сьогодні повернувся голос, - розповіла після фіналу Гайтана. - Лікар радив мені не брати високі ноти, але я все одно це зробила".

НОМЕР поміняти. Свій номер на пісню Be my guest ( "Будь моїм гостем" - з нехитрим приспівом "Ласкаво просимо, люди! Будь моїм гостем!") Гайтана до "Євробачення" планує гарненько доопрацювати. "Будемо повністю міняти номер - аж до костюмів і аранжування", - розповіла нам співачка. "Пісня Гайтани дуже завзята, - говорить заступник гендиректора НТКУ Валід Арфуш. - Думаю, після такої пісні на" Євробаченні "до нас на Євро-2012 приїде ще більше людей". Між тим в інтернеті зараз щосили обговорюють, що пісня Гайтани дуже нагадує хіт Девід Гетта When love takes over ...

"ГРОШЕЙ НЕ ПРОСИЛИ". Що стосується фінансових питань, то про них Гайтана не говорить: "Моя справа - писати пісні, а фінансами нехай займається продюсер". Як розповіли "Сегодня" в оточенні співачки, буквально на наступний день після фіналу Едуард Клим вже полетів з Києва - "вирішувати організаційні питання". А сама співачка зараз намагається якомога швидше відновити голос. Як ми дізналися, Гайтана навіть не стала відзначати свою перемогу - поїхала додому відпочивати, а на ранок на цілий день вирушила до лікаря на процедури. "На" Євробаченні "Гайтана зациклюватися не буде, - розповіла нам прес-секретар співачки Анна. - У неї і без конкурсу багато роботи: концерти, дуети. До того ж Гайтана - офіційний друг Євро-2012. До речі, ми вже бачили багато коментарів в інтернеті: мовляв, за Гайтану в фіналі заплатив "Шахтар" і мало не сам Ахметов, вона адже зняла кліп на пісню "Шахтар - чемпіон!" Какой бред! Повірте, ми ні з ким не домовлялися, ні у кого не просили грошей . Чому артист, який десять років на сцені, не може чесно перемогти артистів, у яких досвіду менше? ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Чому артист, який десять років на сцені, не може чесно перемогти артистів, у яких досвіду менше?