Наталія Шарвадзе: «Ребрендинг - це не просто зміна вивіски»

  1. Довідка «АЦ»

Один з найбільших гравців українського ринку страхування - компанія «Дженералі Гарант» в середині весни повернулася до назви, з яким почала свою діяльність в 1992 році - «УСК« ГАРАНТ-АВТО ». Про причини ребрендингу і планах компанії розповідає заступник голови Правління з фінансів «УСК« ГАРАНТ-АВТО »Наталія Шарвадзе.

«Автоцентр»: Чим було викликане рішення повернутися до назви «Гарант-Авто»?

Наталія Шарвадзе: Приймаючи таке рішення, ми намагалися врахувати безліч чинників, які безпосередньо впливають як на саму компанію, так і на її положення на ринку Наталія Шарвадзе: Приймаючи таке рішення, ми намагалися врахувати безліч чинників, які безпосередньо впливають як на саму компанію, так і на її положення на ринку. Першим кроком на цьому шляху стало масштабне маркетингове дослідження, проведене власними силами. Результати, отримані після аналізу зібраних даних, показали, що бренд «ГАРАНТ-АВТО» користується дуже високою довірою споживачів, особливо в регіонах.
«АЦ»: На чому акцентіруeтся увагу в ході ребрендингу?

Н Н. Ш .: Ребрендинг - це процес, що охоплює всі сфери і напрямки діяльності компанії, а не просто заміна вивіски. Повернувши компанії первинна назва, ми направили всі зусилля на глибокий аналіз нашої діяльності, перегляд способів ведення бізнесу, підходів в роботі з клієнтами, оптимізацію інвестицій, розробку нових програм і продуктів для клієнтів. Багато уваги приділено поліпшенню якості сервісу, скорочення термінів врегулювання і відшкодування, а також тарифній політиці. За підсумками нашого дослідження, рівень довіри клієнтів до СК «ГАРАНТ-АВТО» значно зріс, і, як наслідок, збільшилася кількість тих, хто хотів би продовжувати співпрацю. За статистикою, близько 50% наших клієнтів, які звертаються на лінію інформаційно-консультаційного центру, просять переукласти договір страхування на новий термін. А це індикатор зростаючої довіри і лояльності до компанії. Іншими словами, звертаючись в «ГАРАНТ-АВТО», клієнт знає, що при настанні страхового випадку він може розраховувати на відшкодування, і ми робимо все, щоб не розчарувати його очікувань.

«АЦ»: Чи є вже результати виконаної роботи?

Н. Ш .: Судіть самі: з початку року, якщо не враховувати «святковий» січень, збір страхових премій виявився вищим, ніж в аналогічний період минулого року. Для будь-якого гравця страхового ринку збільшення страхових платежів - це запорука того, що клієнт, який довірив свої ризики СК, зможе при настанні страхового випадку розраховувати на своєчасну виплату в обсягах, які гарантує договір страхування. За перше півріччя 2011-го було виплачено 74420 тис. Грн., Тоді як страхових премій зібрано 152474 тис. Грн. Це означає, що близько половини коштів, що надійшли від клієнтів, які страхують своїх ризики, компанія залучає на виплати відшкодувань. Іншими словами, рівень виплат повинен бути в межах 45-55%. Для СК «ГАРАНТ-АВТО» цей показник становить 49% за підсумками першого півріччя. Це говорить про нормальний «кліматі» в компанії. Такі результати обумовлені успішним виконанням завдань, які ставилися на даний період. І, судячи з темпів, такий тренд може зберегтися і в майбутньому. Для «ГАРАНТ-АВТО» процес ребрендингу справді став новим етапом розвитку.

«АЦ»: Які плани подальшого розвитку компанії?

Н. Ш .: У нас багато планів, реалізація яких зробить роботу компанії ще ефективніше. Основний наш актив - регіональна мережа філій. Ми розуміємо, що займати лідируючі позиції в рейтингах в Україні здатні лише компанії, широко представлені в регіонах. Сьогодні у нас одна з найбільших мереж філій, відділень та точок продажів в країні, і наше завдання - подальший розвиток мережі представництв і зміцнення позицій у всіх регіонах.

«АЦ»: Компанія знову представлена в салонах Корпорації «УкрАвто». Які перспективи цього партнерства?

Н Н. Ш .: «УкрАвто» була і залишається найважливішим стратегічним партнером нашої компанії. Ми оновили формат співпраці з дилерськими центрами Корпорації, і тепер, крім власної широкої філіальної мережі, пропонуємо свої послуги в салонах «УкрАвто». Тим, хто купує автомобіль поза кредитних програм, пропонується підбір оптимального страхового продукту і відповідного тарифу компанії «ГАРАНТ-АВТО» з урахуванням можливих ризиків, умов і місця експлуатації ТЗ. Ми розробили систему врегулювання збитків за допомогою ремонтів у мережі сервісних станцій Корпорації «УкрАвто».

Крім цього, впроваджені нові програми і спеціальні тарифи для клієнтів «УкрАвто», сформовано пропозицію в рамках співпраці за програмою лояльності CarMan & CarWoman. Природно, ми не зупиняємося на досягнутому, а шукаємо нові, ще більш ефективні варіанти співпраці з «УкрАвто», від реалізації яких у виграші буде клієнт.

«АЦ»: Які сегменти ринку для компанії будуть пріоритетними в цьому році?

Н. Ш .: СК «ГАРАНТ-АВТО» має 25 ліцензій на надання послуг страхування по 15-ти добровільним і 10-ти обов'язкових видів. Перелік пропонованих продуктів і програм здатний задовольнити попит більшості приватних осіб і корпоративних клієнтів. Ми продовжуємо розвивати напрями особистого і майнового страхування, розвивається добровільне медичне страхування. Успішно ведеться робота по декількох напрямках: пропозиція гнучких тарифів, оптимізація процедури відшкодування, розробка і впровадження нових продуктів, спеціальні пропозиції для існуючих і потенційних клієнтів. Якщо підсумувати, то сьогодні на перше місце поставлено оновлення компанії, що вже початок позитивно позначатися на діяльності кожного її ланки. Орієнтуючись на наших клієнтів, ми намагаємося бути гнучкими і враховувати всі аспекти, які розглядаються ними в процесі вибору СК. Сьогодні проводиться подальше вдосконалення низки послуг, які ми дуже скоро запропонуємо нашим клієнтам. І в самий найближчий час вони зможуть відзначити якісні зміни в роботі компанії.

Відповідно до маркетингових досліджень, проведеним у 2011 році, бренд «Гарант-Авто» користується високою довірою споживачів, особливо в регіонах.

Довідка «АЦ»

СК «ГАРАНТ-АВТО» - один з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Заснована в Києві в 1992 році. У 2006-му головним її акціонером стала італійська страхова група Generali Group, а компанія отримала назву «Дженералі Гарант». У квітні 2011-го Generali Group вийшла зі складу акціонерів, після чого компанія повернула колишню назву - «ГАРАНТ-АВТО». У той же час італійська структура залишилася ключовим бізнес-партнером «ГАРАНТ-АВТО». ПАТ «УСК« ГАРАНТ-АВТО »зберегла провідні позиції в страхуванні КАСКО, залишаючись одним з лідерів за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. Сьогодні автострахування становить найбільшу частку страхового портфеля компанії. Активно розвиваються і інші види страхування: добровільне медичне, будівельно-монтажних ризиків і т. Д.

Розмовляв Дмитро Писарчук
Фото Сергія Кузьмича

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

«Автоцентр»: Чим було викликане рішення повернутися до назви «Гарант-Авто»?
«АЦ»: На чому акцентіруeтся увагу в ході ребрендингу?
«АЦ»: Чи є вже результати виконаної роботи?
«АЦ»: Які плани подальшого розвитку компанії?
Які перспективи цього партнерства?
«АЦ»: Які сегменти ринку для компанії будуть пріоритетними в цьому році?