Вибираємо страхову компанію

  1. Орфографічна помилка в тексті:

23 серпня 2011, 12:04 Переглядів: 23 серпня 2011, 12:04 Переглядів:   Після прочитання наступних рядків процес вибору надійної страхової компанії якщо і не стане простіше, то як мінімум ви будете знати, на що варто звернути увагу

Після прочитання наступних рядків процес вибору надійної страхової компанії якщо і не стане простіше, то як мінімум ви будете знати, на що варто звернути увагу. Можна взяти абстрактну страхову компанію, а можна розглянути одну з реальних СК. Для прикладу, пропоную зупинитися на відомої і великої страхової компанії - "ГАРАНТ-АВТО", яка присутня на ринку страхових послуг в Україні вже понад 19 років. Про роботу УСК "ГАРАНТ-АВТО" ми попросили розповісти заступника Голови Правління з фінансів компанії Наталю Шарвадзе.

- На що в першу чергу необхідно звернути увагу клієнту при виборі страхового партнера?

- Одна з головних характеристик, на яку слід звернути увагу, - це ступінь відкритості. Компанія повинна бути максимально відкритою для своїх клієнтів - як існуючих, так і потенційних. Потрібно врахувати, якою мірою вона публікує результати своєї діяльності, умови страхування і, звичайно ж, фінансові показники. Якщо СК з яких-небудь причин не може надати громадськості показники, що відображають стан страхового портфеля, величину страхових резервів або обсяги страхових виплат, можливо, у цій компанії є проблеми. У випадку з СК "ГАРАНТ-АВТО" критерій прозорості дотримувався завжди. До речі, наявність сайту - це ще один показник відкритості. Кожному, хто розглядає цю компанію як страхового партнера, досить зайти на офіційний сайт www.garant-auto.com.ua і ознайомитися з цікавою інформацією.

- Чи справді все настільки прозоро і доступно для клієнта, який вибирає, де застрахуватися?

- Так, в нашій компанії правило прозорості дотримується неухильно. Дані про баланс компанії, фінансові результати, обсяги чистих страхових премій за вирахуванням перестрахування, обсяги страхових відшкодувань, розмір статутного капіталу, розміри власного капіталу компанії, резерви - ця інформація є відкритою для кожного і підтверджує дотримання політики прозорості та відкритості.

- Що таке рівень виплат і наскільки цей параметр важливий при виборі компанії?

- На тлі аналізу основних фінансових показників СК потрібно звернути увагу і на співвідношення страхових премій і страхових виплат. Грубо кажучи, яку частину зібраних премій вона готова виплачувати за страховими випадками своїм клієнтам. Хорошим тоном є 45-55%. Якщо це значення набагато менше, виникає питання отримання відшкодування. Тобто компанія вельми неохоче розлучається з грошима, і розраховувати на виконання зобов'язань клієнтові не доводиться. Якщо цей показник, навпаки, значно більше 50-55%, то слід замислитися над тим, як довго зможе в такому режимі працювати СК. Фактично компанія працює в збиток, і в разі настання страхового випадку у неї може не виявитися досить коштів для виконання зобов'язань. Для СК "ГАРАНТ-АВТО" це співвідношення за перше півріччя 2011 року склало 49%, що є гарантією того, що при настанні страхового випадку клієнт отримає відшкодування в термін і в розмірах, обумовлених у договорі страхування.

- Чи практикує СК "ГАРАНТ-АВТО" передачу великих ризиків у перестрахування і що це таке?

- Додатковим ознакою надійності компанії можна вважати наявність великих партнерів по перестрахуванню, так як покриття особливо великих ризиків у світовій практиці часто здійснюється саме перестраховиками. Перестрахування дозволяє компанії, що прийняла на страхування великий ризик, передати частину відповідальності іншої надійної СК. У підсумку, якщо настає страховий випадок, клієнт гарантовано отримає виплату незалежно від її розмірів.

- Яку тарифну політику веде компанія "ГАРАНТ-АВТО"?

- Іншим, не менш важливим параметром, на який слід звернути увагу в процесі вибору страхової компанії, це адекватність тарифів по тій чи іншій програмі страхування в порівнянні з середньоринковою ціною. Це може свідчити про здатність компанії виконувати свої зобов'язання. Чому це важливо? Компанія, яка пропонує дуже низькі тарифи , Найімовірніше, має проблеми з формуванням фонду для майбутніх виплат. Якщо ж виникає необхідність виплат по страховому випадку, кошти можуть вилучатись з прибутку. Зрозуміло, що це негативно позначиться на фінансовій стабільності СК і рано чи пізно призведе до проблем. Компанія "ГАРАНТ-АВТО" цим критерієм також відповідає. В середньому страхова премія, наприклад, по КАСКО у "ГАРАНТ-АВТО" відрізняється від середньої по ринку на 10%. Іншими словами, компанія дотримується політики зваженого ціноутворення і може гарантувати своїм клієнтам виплати в разі настання страхового випадку. У справедливості цих слів можна переконатися, почитавши новини або ознайомившись з архівом виплат цієї СК.

- Як здійснюється підтримка клієнта, якщо стався страховий випадок?

- Зараз залучити клієнта тарифами дуже складно. На перший план виходять рівень сервісу, здатність кваліфіковано і чемно відповідати на питання, що цікавлять. Тому важливо звернути увагу на наявність у страхової компанії цілодобової служби інформаційної підтримки. Служби, куди ви зможете звернутися і повідомити про настання страхового випадку або отримати консультацію про послуги, що надаються СК, доступних програмах страхування, що робити при настанні страхового випадку, контактну інформацію найближчої філії. Наявність такої служби, яка працює в цілодобовому режимі, - підтвердження реальної турботи про клієнта, готовності в будь-який момент надати інформаційну та консультаційну підтримку. Якщо говорити про СК "ГАРАНТ-АВТО", то вона має в своєму розпорядженні call-centre, оператори якого працюють цілодобово і завжди готові допомогти. Для цього достатньо набрати номер 0 800 500 456 0.

- Чи варто враховувати розміри мережі філій при виборі страхової компанії?

- Зараз розраховувати на успіх можуть лише СК, широко представлені у всіх регіонах країни. Компанія з розвиненою мережею відділень, які є практично в кожному регіоні, володіє одним з головних переваг, яким є фінансова стійкість. А це, погодьтеся, один з найважливіших параметрів для клієнта. За даними СК "ГАРАНТ-АВТО", на даний момент мережа філій налічує 37 філій, 52 відділення і 60 точок продажів. Крім того, послуги страхування компанії пропонуються в салонах корпорації "УкрАВТО". Тобто це можна вважати підтвердженням фінансової стійкості. Іншими словами, при настанні страхового випадку СК зможе виконати свої зобов'язання перед клієнтом у повному обсязі. Більш того, при настанні страхового випадку наявність відділень у всіх регіонах країни і кваліфікований персонал допоможуть швидше вирішити проблему.

- На що ще ви можете порадити звернути увагу клієнтів при виборі страхової компанії?

- При виборі СК рекомендуємо звернути увагу на наявність великих корпоративних клієнтів. Це свідчить про те, що великі компанії, котрі довірили свої ризики своєму страховому партнеру, впевнені в надійності, фінансової стійкості та гарантованих виплат при настанні страхового випадку. Серед українських компаній, які обрали СК "ГАРАНТ-АВТО" в якості партнера, - "Ніссан Моторс Україна", "Коніка Мінолта Україна". Якщо говорити про міжнародні компанії та організаціях, то послугами страхування СК "ГАРАНТ-АВТО" користуються NOVARTIS, SIEMENS , BOSCH Rexroth, "Сан Інтербрю Україна", ЄБРР та Представництво ООН в Україні. Також СК "ГАРАНТ-АВТО" акредитована в більш ніж десяти банках, які вже не перший рік працюють з цією СК і пропонують своїм клієнтам її продукти.

- Що ви можете сказати про таке джерело інформації, як інтернет?

- Непрямим ознакою і, як показує практика, не найнадійнішим при виборі страхової компанії може бути моніторинг мережі інтернет на предмет відгуків про роботу компанії. Зрозуміло, це особиста справа кожного, довіряти чи не довіряти тому, що пишуть на форумах. Не секрет, що погані або хороші відгуки дуже часто генеруються самими співробітниками страхових компаній-конкурентів. Крім того, замовні відгуки з метою обілити свою компанію або зіпсувати репутацію конкурента також ніхто не відміняв. Причому більшість з них дуже часто не містять ніякої конкретики. Зрозуміло, що компанії, якій задоволені абсолютно всі клієнти, немає. І швидше за все, і не буде. Відгуки про затримки чи затягуванні виплат характерні всім гравцям ринку страхування в нашій країні. Але в першу чергу потрібно враховувати, що кожен окремо взятий страховий випадок є індивідуальним. І в кожному випадку є безліч факторів, що впливають на швидкість виплат. Тому, щоб розібратися, чи так це насправді і в чому причина затримки виплат, потрібно детально розглядати ситуацію. Більш того, як показує статистика, саме неуважне ознайомлення з договором страхування призводить до того, що клієнт може залишитися незадоволеним співпрацею з тієї чи іншої СК. Тому я б не брав до уваги інтернет в якості головного критерію при виборі страховика. Незадоволені є завжди у будь-якої компанії. Інше питання, що задоволених роботою СК клієнтів в рази більше, але вони, як правило, не беруть участі в обговореннях.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Вибираємо страхову компанію". інші фінансові новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

На що в першу чергу необхідно звернути увагу клієнту при виборі страхового партнера?
Чи справді все настільки прозоро і доступно для клієнта, який вибирає, де застрахуватися?
Що таке рівень виплат і наскільки цей параметр важливий при виборі компанії?
Чи практикує СК "ГАРАНТ-АВТО" передачу великих ризиків у перестрахування і що це таке?
Яку тарифну політику веде компанія "ГАРАНТ-АВТО"?
Чому це важливо?
Як здійснюється підтримка клієнта, якщо стався страховий випадок?
Чи варто враховувати розміри мережі філій при виборі страхової компанії?
На що ще ви можете порадити звернути увагу клієнтів при виборі страхової компанії?
Що ви можете сказати про таке джерело інформації, як інтернет?