Гарантія на меблі

  1. Як скористатися своїм гарантійним правом?
  2. Термін гарантії на меблі

Гарантія виробника   доставка   збірка   Замір приміщення   Меблі в розстрочку   Надання гарантії продавця або виробника на меблеві товари - додаткове підтвердження її якості і відповідальності постачальника

Гарантія виробника доставка збірка Замір приміщення Меблі в розстрочку

Надання гарантії продавця або виробника на меблеві товари - додаткове підтвердження її якості і відповідальності постачальника. Гарантійні зобов'язання дозволяють покупцеві розраховувати на безкоштовний ремонт, заміну або повернення меблів в період дії гарантійного терміну при виявленні явних чи прихованих дефектів, що не дозволяють експлуатувати виріб відповідно до вимог безпеки. Таким чином:

  • Ви можете дотримати свої права і добитися надання якісних меблевих товарів;
  • Вам не доведеться нести нові витрати зі своєї вини;
  • Виявлення дефектів не стане для вас приводом до придбання нових меблів.

Гарантійне обслуговування меблів в інтернет-магазині Фран здійснює виробник.

Зверніть увагу: відхилення меблів від заявлених габаритів в нормативних межах, зазначених у ГОСТ, не є дефектом. На подібні випадки гарантійні зобов'язання продавця не поширюються. Гарантія виробника не поширюється на фурнітуру і комплектуючі, а також - на меблі, дефекти якої виникли з вини покупця або обставин непереборної сили. Гарантійні зобов'язання виробника не поширюються на корпусні або м'які меблі, виготовлену за індивідуальним проектом, в який за вказівкою замовника були внесені істотні конструктивні зміни.

Окремі питання гарантійного обслуговування меблів розглянуті в статтях 18 і 19 Федерального Закону від 21.12.2004г. № 171-ФЗ «Про захист прав споживачів».

Як скористатися своїм гарантійним правом?

При виявленні дефекту протягом гарантійного терміну вам необхідно скласти претензію, де описати недолік вироби і причину неможливості його подальшого використання. До претензії слід докласти всі наявні на руках супровідні документи і передати на розгляд компанії - продавцю. Зазначені в претензії недоліки повинні бути усунені протягом 45 днів. В іншому випадку, покупець має права вимагати повернення коштів. Заяви від третіх осіб на гарантійне обслуговування і ремонт меблів не приймаються.

Термін гарантії на меблі

М'які та корпусні меблі, представлена ​​в каталозі інтернет-магазину Фран, реалізується на умовах дворічної гарантії з моменту придбання. На матраци надається гарантія на термін 18 місяців.

Уточнити терміни і механізм дії гарантійних зобов'язань ви можете, зателефонувавши нашим фахівцям за вказаними телефонами.

З питань рекламацій телефонуйте: +7 (495) 783-06-74

3.1. Гарантійне обслуговування здійснюється фабрикою-виробником меблів.

3.2. Гарантійний термін на товар становить 24 місяці з моменту передачі товару Покупцеві. Гарантія виробника на матраци - 18 місяців.

3.3. Меблі, продана зі знижкою з експозиції магазину, безкоштовного гарантійного обслуговування не підлягає

3.4. Гарантія не поширюється на фурнітуру і комплектуючі вироби. Гарантія не поширюється на недоліки товару, які виникли після передачі товару Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил використання, зберігання або транспортування товару, самостійної збірки, дії третіх осіб або непереборної сили.

3.5. Покупця на стеклозеркальні деталі після їх прийняття за якістю Продавцем не приймаються.

3.6. Після відкриття упаковки Покупець зобов'язаний оглянути товар на наявність видимих ​​дефектів (бій, відколи, подряпини, зовнішні пошкодження деталей), а також звірити комплектацію деталей і фурнітури відповідно до схеми збірки. При виявленні будь-яких недоліків, перерахованих вище, він зобов'язаний повідомити про це Продавцю протягом 5 (п'яти) днів з моменту приймання меблів за накладною. Якщо Покупець приступив до самостійної збірці Товару без проведення даної перевірки, то він позбавляється права вимоги до Продавця за кількістю і зовнішнім недоліків Товару всередині упаковок.

3.7. Продавець не несе відповідальність за зміни з ініціативи Покупця стандартних розмірів, конструкцій і знімає такі меблі з гарантійного обслуговування.

3.8. У разі додаткової покупки меблів конструкція, відтінок, колір матеріалу, обробка та комплектуючі можуть відрізнятися від раніше використовуваних, за що Продавець відповідальності не несе.

3.9. Технологічні зміни конструкції, які знайшли відображення в схемах збірки, шлюбом не є.

3.10. Відхилення від габаритних розмірів і лінійних розмірів допускається в межах ГОСТ.

3.11. Регулювання меблевих петель і висувних систем не відноситься до гарантійного обслуговування і проводиться Покупцем самостійно.

3.12. Якщо у Покупця виникають претензії до фарбування шпонованих фасадів або фасадів з дерева, то для реставрації або заміни (на розсуд Продавця) від Покупця вивозяться всі фасади, що входять до набутий комплект меблів.

3.13. Термін усунення недоліків товару становить не більше 45 календарних днів з моменту отримання претензії від Покупця.

3.14. Претензії пред'являються в письмовому вигляді за вибором Покупця: в місці оформлення замовлення і (або) через організації поштового зв'язку за адресою: 143500 Московська область, місто Істра, вулиця Заміська, будинок 2. Розгляду підлягають претензії, заявлені Покупцем. Претензії, заявлені третіми особами, розгляду не підлягають.

3.15. У разі виявлення недоліків товару, Покупцеві необхідно: а) детально описати суть претензії; б) додати копію бланка замовлення; в) докласти всіх етикетки і маркувальні листи, що знаходяться в комплекті з товаром.

З усіх питань звертайтеся за адресою:

[email protected]

ru

Як скористатися своїм гарантійним правом?
Як скористатися своїм гарантійним правом?