гарантії

Ми поставляємо тільки оригінальний товар. На всю представлену в каталозі продукції, поширюється гарантія виробника, термін якої залежить від типу обладнання.

У разі, якщо термін підтримки виробника закінчився, наша компанія надає додаткову гарантію продавця. Як правило, це стосується знятого з виробництва обладнання. При зверненні з таким товаром, Вам не доведеться оформляти документи, віддавати обладнання на експертизу, чекати результату перевірки тощо., Ми просто поміняємо вийшла з ладу залізяку, без зайвих зволікань.

Трапляється, замовники купують брендові сервера і системи зберігання, викладаючи кругленьку суму, після чого фарширують їх не оригінальними комплектуючими. Подібні дії тягнуть за собою вельми сумнівну вигоду, якщо врахувати, що при цьому ви втрачаєте гарантії виробника, яка, в свою чергу, буває вкрай корисна, оскільки передбачає оперативне вирішення проблем пов'язаних з налаштуванням, ремонтом і заміною що вийшли з ладу комплектуючих. Власне, цим і зумовлені ціни на таке обладнання, а вдаючись до використання в ньому неоригінальних комплектуючих, Ви переплачуєте за сервіс, скористатися яким все одно не зможете. Більш того, переважна частина комплектуючих, сумісність яких не заявлена ​​виробником, працює нестабільно, з обмеженим функціоналом, а часто - не працює зовсім.

Існують програми розширеної підтримки, такі як HP Care Pack , Що забезпечують додатковий сервіс крім основної діючої гарантії.

На все купується обладнання, яке підлягає сертифікації, можна запросити відповідні сертифікати.

У відповідності зі статтею 26.1 ФЗ «Про захист прав споживачів»:

Покупець має право відмовитися від товару в будь-який час до його передачі, а після передачі товару - протягом семи днів, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару. Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно купують його споживачем. При відмові від товару повернення сплаченої грошової суми здійснюється на розрахунковий рахунок, з якого надійшов платіж, протягом десяти днів з дня пред'явлення покупцем вимоги про повернення в письмовому вигляді.

При відмові від товару повернення сплаченої грошової суми здійснюється на розрахунковий рахунок, з якого надійшов платіж, протягом десяти днів з дня пред'явлення покупцем вимоги про повернення в письмовому вигляді