Кухонні гарнітури - фото красивих варіантів моделей для кухні

 1. Вибираємо красивий кухонний гарнітур для кухні Багато хто впевнений в тому, що кухонний гарнітур...
 2. З чого почати вибирати гарнітур?
 3. Як продумати розташування гарнітура на кухонному просторі?
 4. Зовнішній вигляд кухонних меблів
 5. Різні варіанти кухонних фасадів
 6. Фото зразків кухонних гарнітурів для ваших кухонь

Вибираємо красивий кухонний гарнітур для кухні

Багато хто впевнений в тому, що кухонний гарнітур повинен бути, перш за все, ергономічним і функціональним, а тільки після цього оригінальним і привабливим. Приєднуєтеся до такої думки? А як ви поставитеся до того, що кухня може бути одночасно привабливою, практичною і функціональною? Будете сумніватися? Тоді подивіться на меблі від фабрики «Стильні кухні» ! Ми раді запропонувати вам гарнітури, що поєднують всі важливі елементи!

Пора приступати до вибору!

Що необхідно зробити до початку вибору кухонного гарнітура для кухні?

 • Точно визначити конфігурацію приміщення. Важливо знати не тільки розміри кухні, але і особливості її геометрії. Тільки в цьому випадку гарнітур підкреслить всі достоїнства простору і приховає його недоліки.
 • Вибрати техніку, яку ви будете використовувати. Обов'язковими на кухні є духовка, варильна поверхня і холодильник. Решта техніки підбирається відповідно до ваших побажань і фінансових можливостей. І якщо чайник або кавоварку можна розмістити і на робочих кухонних поверхнях, то для мультиварки, посудомийної машини і СВЧ-печі краще передбачити спеціальну нішу або навіть цілу шафу.
 • Визначити стиль кухні. Навіть найкрасивіший гарнітур, що не поєднується з оформленням стін, стелі та підлоги, втратить естетичну привабливість.
 • Розрахувати розміщення елементів меблів. Кухонний гарнітур являє собою єдине ціле. Не можна "розкидати" окремі його елементи по всьому приміщенню і отримати гармонійний простір. Кількість і розташування модулів слід продумати заздалегідь.
 • Визначити конструкцію кухні. Сучасні меблі може виконуватися з будь-якою кількістю елементів. Вам потрібно лише точно визначити, якими саме вони будуть. Меблі для кухні може включати не тільки полиці і шафи, а й (такі корисні елементи як барна стійка, викочування стіл, системи прихованого зберігання, бутилочніци, шафи-колони та інші).


З чого почати вибирати гарнітур?

Ми рекомендуємо почати вибір кухонного гарнітура з визначення великих елементів (ліній).

 • Нижня лінія (база). Вона включає підлогові шафи і тумби. До нижньої лінії відносять і таку техніку, як посудомийна машина і духову шафу. Модулі нижньої лінії розраховані на зберігання предметів, які використовуються нерегулярно. Як правило, шафи комплектуються орними дверцями. Такий варіант є найдоступнішим. Ми рекомендуємо також використовувати висувні ящики. Вони дозволяють швидко оцінити вміст і знайти потрібне. При бажанні ящики і шафи можна комбінувати.


 • Середня лінія (робоча). Вона включає стільницю, мийку і варильну поверхню. Дуже важливо визначити оптимальну висоту такої лінії. Не обов'язково розміщувати стільницю на тій же висоті, що і для варки поверхня.


 • Верхня лінія (навісна). Це різні полки і шафи. Тут важливим параметром кухонного гарнітура стає його глибина. Не варто розміщувати нагорі дуже глибоку меблі. Ви просто не зможете дотягнутися до всього вмісту.


 • Вертикальна лінія. Зазвичай вона виконана у вигляді одного елемента - шафи-колони (пенала). Як правило, такі меблі на кухні займає весь простір від підлоги до стелі. Правильно спроектована вертикальна лінія здатна візуально збільшити висоту приміщення і структурувати сам гарнітур.


Як продумати розташування гарнітура на кухонному просторі?

Щоб грамотно продумати розташування кухонного гарнітура, потрібно врахувати:

 • Розміри приміщення.
 • Стилістику простору.
 • Ступінь освітленості і ін.

Розглянемо особливості моделей різних типів і визначимося, в які приміщення вони впишуться ідеально.

Прямі кухонні гарнітури. Такі меблі є ідеальним варіантом для невеликого приміщення.

Кутова кухня. У кутку зазвичай розміщується мийка. Холодильник, як правило, встановлюється у вікна. Кутова кухонна зона ідеальна для приміщень площею від 9 до 12 квадратних метрів.

Кутова кухонна зона ідеальна для приміщень площею від 9 до 12 квадратних метрів

П-образна кухня. Меблі при такому розташуванні займає місце у трьох стін. Одна з зон (зазвичай робоча) розміщується перед вікном. Такий варіант ідеальний для великих приміщень і дозволяє отримати достатню кількість світла в процесі приготування їжі.

Такий варіант ідеальний для великих приміщень і дозволяє отримати достатню кількість світла в процесі приготування їжі

Острівна компоновка гарнітура. У цьому випадку одна з поверхонь (для варки, наприклад, або з мийкою) розташовуються в середині приміщення. Такий варіант ідеальний тільки в приміщеннях, площею від 20 квадратних метрів.

Такий варіант ідеальний тільки в приміщеннях, площею від 20 квадратних метрів

Зовнішній вигляд кухонних меблів

При визначенні оптимального зовнішнього вигляду кухонних гарнітурів важливо враховувати колір меблів.
Розглянемо особливості різних колірних рішень і їх поєднань.

 1. Однотонні поєднання кухонь. Такі меблі для сучасних кухонь стають однією з найпопулярніших. Причому обмежуватися тільки одним кольором не обов'язково. Монохромним гарнітур буде і в разі, якщо він створений в сірих тонах з використанням чорного акценту, наприклад. Чудово виглядає меблі в синіх і блакитних, зелених і бірюзових відтінках. Причому різні відтінки дозволяють ефективно зонувати простір. Яскраві акценти дадуть можливості для того, щоб зробити інтер'єр нудним!


 2. Контрастна меблі. Будь-контрастний варіант є стильним, яскравим і незабутнім. Підібрати вдалі поєднання не так просто, як здається на перший погляд. Ми рекомендуємо ознайомитися з матеріалами в різних журналах і на сайтах. Дивитися і зіставляти відтінки вже перед замовленням краще не по каталогам, а "вживу". Попросіть у виробника зразки матеріалів. У будь-якому випадку, запам'ятайте, що чудові контрасти складають чорний і білий, зелений і червоний, синій (або фіолетовий) і жовтий, помаранчевий і синій. Не варто захоплюватися контрастами. Якщо ви використовуєте яскраві колірні поєднання при оформленні кухонної зони, то столову групу зробіть більш стриманою. В іншому випадку, у вас може виникнути дискомфорт.


 3. Меблі в суміжних тонах. Ці кольори розташовуються в спектрі поруч. З такими кухонними гарнітурами ви завжди будете оточені гармонією. Сусідство суміжних тонів дуже органічно і привабливо. Сміливо поєднуйте такі кольори, як фіолетовий і синій, помаранчевий і жовтий, бірюзовий і блакитний.


 4. Однотонні модифікації гарнітурів. Деяким така компоновка може здатися нудною! Насправді все залежить від правильно підібраних контрастів. Розставляйте акценти! Білосніжну меблі, наприклад, можна ефектно доповнити яскравим текстилем.


Дуже важливо приділити належну увагу і стилю гарнітура.
Сьогодні популярністю користуються:

 1. Мінімалізм. Він ідеально виглядає в кухонному просторі невеликій площі. Мінімалізм дозволяє позбутися від дрібних деталей, часто захаращують простір. Саме тому меблі в такому стилі ідеально підходить для невеликих приміщень. Техніку краще приховати за фасадами. Щоб розставити акценти, скористайтеся оригінальним кухонним фартухом.


 2. Ретро. З такими кухонними гарнітурами найкраще поєднуються відповідні варіанти оформлення стін, освітлювальні прилади і ефектний текстиль. Подбайте про правильний вибір. Ми рекомендуємо користуватися фактурними штукатурками, важкими портьєрами, класичної світлотехнікою, що імітує свічки.


 3. Кантрі. Меблі для приміщення повинна бути виконана з натурального дерева або його імітації. В цьому випадку стиль найбільш виразний. Важливо й те, що кантрі найкраще виглядає в будинках, а не в квартирах.


 4. При бажанні ви зможете оформити простір і в будь-яких інших стилях. Ми рекомендуємо порадитися з дизайнером!


  Різні варіанти кухонних фасадів

  Фасади є особою будь-яких меблів. При їх виборі слід приділяти увагу використовуваних матеріалів, стилю і кольору.
  Для виготовлення фасадів використовуються такі матеріали як:

  1. ДСП, ЛДСП і МДФ. Такі кухонні фасади є найпопулярнішими і доступними. Вони прості у догляді, практичні і довговічні.


  2. Скло. Як правило, такі фасади кухонних зони застосовуються у верхній лінії. Завдяки склу приміщенню можна додати легкість і легкість.


  3. Алюмінієвий профіль. Такі фасади для кухні представляють собою рамки зі вставками зі скла, МДФ, гладкого шпону, мікрофібри і інших матеріалів. Алюмінієві вироби є міцними і легкими.


  Ви можете вибрати і інший варіант фасаду. Більше інформації можна отримати на нашому сайті в спеціальному розділі.


  Фото зразків кухонних гарнітурів для ваших кухонь

  Пропонуємо ознайомитися з фото нашої продукції, які можна подивитися в фірмових салонах "Стильні кухні". Вони дозволять зробити правильний вибір!  Також подивіться і фото іншої продукції. Ми виготовляємо на замовлення: шафи купе меблі для спальні , Меблі для віталень, прихожих, меблі для дитячих кімнат. Виниклі питання задавайте фахівцям. Вони допоможуть зорієнтуватися у величезному асортименті!

З чого почати вибирати гарнітур?
Як продумати розташування гарнітура на кухонному просторі?
Приєднуєтеся до такої думки?
А як ви поставитеся до того, що кухня може бути одночасно привабливою, практичною і функціональною?
Будете сумніватися?
Що необхідно зробити до початку вибору кухонного гарнітура для кухні?
З чого почати вибирати гарнітур?
Як продумати розташування гарнітура на кухонному просторі?