Маленькі кухні Новосибірськ | Кухонний гарнітур для маленької кухні ціни фото

  1. Кутові кухні для маленької кухні
  2. Як купити кухонний гарнітур для маленької кухні в інтернет-магазині КУХНІ-НСК

Ми завжди радимо своїм клієнтам будь-яка обставина розглядати з позитивної сторони. У вас невелика квартира? Значить, вам вдасться купити маленьку кухню недорого! Практично всі вітчизняні меблеві фабрики пропонують корпусні меблі, створену з урахуванням стандартних планувань російських квартир. Переконайтеся в цьому самі: тільки на нашому сайті представлені кілька десятків кухонних гарнітурів довжиною від 1,5 метрів різних відтінків, стилів і комплектації. Не проблема, навіть якщо ж довжина стіни приміщення менше. «Принцип конструктора» корпусних меблів дозволяє зібрати відповідний гарнітур з окремих модулів: навісних і нижніх шаф, пеналів, тумб, стільниць і т.д. Щоб замовити корпусні кухню малого розміру, буде потрібно спочатку виконати три дії: заміряти приміщення з урахуванням всіх виступів / ніш; продумати мінімальну комплектацію; визначитися з максимально допустимою ціною. Виходячи з цих умов, наші дизайнери допоможуть підібрати підходящу меблі. Ми завжди радимо своїм клієнтам будь-яка обставина розглядати з позитивної сторони

Сьогодні маленькі кухні - це не вирок для любителів стильних інтер'єрів. Швидше навпаки, саме для меблів, незмінно користується високим попитом у росіян, дизайнери намагаються придумати найбільш цікаві способи декору. Адже тут гарнітур одночасно є і основною прикрасою кімнати. Хоча можна маленькі кухні купити на замовлення недорого, але при цьому такі стінки часто виглядають нарядно і ефектніше, ніж їх триметрові «родичі». Незважаючи на низьку вартість, в нашому каталозі є гарнітури соковитих, яскравих кольорів з глянцевими однотонними фасадами або з нанесеною фотодруком, із застосуванням сучасних якісних матеріалів (ЛДСП, МДФ, гартоване скло, акрил).

Виробники меблів пропонують моделі не тільки в наймодніших кольорах (включаючи елегантні венге і зебрано), але і в повній відповідності з популярними стилями інтер'єру (класикою і модерном). Однак наші дизайнери радять замовити для малогабаритної кухні гарнітур в сучасному стилі. Особливо підходять модерн-стінки з плавними лініями, глянцевими фасадами і великою кількістю скляних і металевих поверхонь. Вони зроблять простір світліше і просторіше. Любителям гарнітурів яскравих, насичених відтінків доведеться компенсувати надлишок кольору оздоблювальними матеріалами і текстилем нейтральних тонів (бежевим, золотистим, білим, молочним, сріблястим або кавовим).

Кутові кухні для маленької кухні

Найбільш раціональним варіантом для малогабаритних квартир є кухонний гарнітур кутового типу. Причому чим більше доводиться готувати, тим очевидніше переваги кутовий кухні над прямий:

  • максимально повно використовується вільний простір кімнати без захаращення проходу;
  • збільшується площа робочої поверхні і кількість ящиків для зберігання начиння;
  • при необхідності маленька кутова кухня навіть дозволяє заховати «непотрібні» ніші або виступи, а також візуально скорегувати нестандартну геометрію приміщення. Хоча в цьому випадку знадобляться не стандартні, фабричні гарнітури, а кухні на замовлення , Ідеально вписуються в інтер'єр і габарити кімнати.

Як купити кухонний гарнітур для маленької кухні в інтернет-магазині КУХНІ-НСК

Для маленьких приміщень потрібні і кухні маленькі, фото з нашого каталогу в повній мірі доводять це. Так що вивчайте всі пропозиції і вибирайте, а менеджери «Кухні-НСК" при необхідності дадуть відповідь на будь-яке питання за телефонами (383) 361-50-01, (383) 354-98-02.

У вас невелика квартира?