Екологія майбутнього стартує в Гарварді

Harvard University

Центр вивчення навколишнього середовища в Гарварді заснував стипендію для талановитих молодих учених і фахівців із різних галузей. Це можуть бути природні науки, економіка, право, громадський порядок, охорону здоров'я, медицина, дизайн, а також будь-які гуманітарні науки. Розкид тем теж може бути надзвичайно широким - метою програми є поєднання кращих вчених найрізноманітніших дисциплін як із зарубіжних країн, так і з самого Гарварду для комплексного підходу до вирішення екологічних проблем.

Ще одна мета - екологія спілкування, встановлення дружніх відносин між членами збирається команди, так що кожен іноземний учасник може вибрати собі студента Гарварду, у якого він хотів би гостювати.

Головний принцип відбору - академічна успішність вченого і важливість його теми для вирішення актуальних проблем навколишнього середовища.

Гарвард пропонує максимально комфортні умови для іноземних учасників цієї дворічної програми: зарплата в $ 62 000 на рік, медична страховка, компенсація поїздки в дослідницький центр до $ 2 500 і покриття інших транспортних і професійних витрат до $ 2 500. Всього Дослідницький центр планує видати 6 таких стипендій в 2016 році.

Дедлайн подачі документів - 13 грудень 2016 р

Детальніше про програму the Environmental Fellows

При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на сторінку www.eduget.com - обов'язкова. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попередньою письмовою згодою правовласника. Дякуємо за співпрацю!