Григорій Лепс у Владивостоці в Владивостоцький цирк 12 жовтня 2018

Додати в обране

Вартість квитків: від 2500 до 7000 руб.

Вартість квитків: від 2500 до 7000 руб.

12 жовтня на сцені Владивостоцького цирку виступить Григорій Лепс.

Вартість квитків: від 2500 до 7000 руб.

Заслужений артист Росії, володар премій «Золотий Грамофон», «Пісня року», «Шансон року», музичних нагород телеканалів МУЗ ТВ і RU TV - Григорій Лепс виступить у Владивостоці 12 жовтня з єдиним концертом у Владивостоцькому цирку. У програмі концерту тільки кращі і найулюбленіші пісні в неповторному виконанні артиста.

Його хриплуватий баритон неможливо сплутати ні з яким іншим голосом, він виділяється з сотень. Проникливі тексти і пронизливі мелодії його пісень беруть за душу. А кожен концерт - справжнє видовище з живим звуком, чіпляють незвичайною щирістю, з якою співак виходить на сцену, розчиняючись в своїх глядачах і в музиці.

У 2017 році Григорій Лепс став абсолютним рекордсменом за виступами. Після грандіозного туру співак дав відразу п'ять аншлагових концертів в Москві, представив новий альбом «Ти Чого Такий Серйозний» і став найпопулярнішим артистом в країні за підсумками народного голосування «Першого Каналу». Але на календарі 2018 рік, а значить попереду нові перемоги і досягнення, і, що стала вже традиційною, зустріч з приморськими шанувальниками.

Консультації по онлайн-купівлі квитків за тел .: +7 (423) 243-22-22.

вул. Светланская, 103