Як отримати найвигідніший кредит?

 1. Не довіряйте рекламі
 2. Порівнюйте більше варіантів
 3. Не лякайтеся необхідності надавати документи
 4. Відмовляйтеся від зайвих послуг
 5. Станьте постійним клієнтом
 6. Банк або МФО?

Незважаючи на рясне кількість пропозицій, вибрати вигідний кредит - завдання не з легких, особливо для новачків. Пропозиції банків і мікрофінансових організацій істотно розрізняються, і це керівництво підкаже, на що орієнтуватися, розглядаючи кредитні пропозиції.

Пропозиції банків і мікрофінансових організацій істотно розрізняються, і це керівництво підкаже, на що орієнтуватися, розглядаючи кредитні пропозиції

Не довіряйте рекламі

Гучні рекламні кампанії проводять як офіційні банки, так і організації, що видають кредити онлайн на карту . Слід пам'ятати, що реклама - це, перш за все, інструмент залучення клієнтів. Тому розглядати її в якості гаранта умов співпраці абсолютно точно не варто. Найяскравіші приклади маркетингових прийомів:

 • перший кредит під 0%, коли на ділі плата за користування позикою все ж таки присутня;

 • вигідні процентні ставки не для всіх, а для позичальників, що беруть гроші на певних умовах (терміни, суми);

 • вигідні пропозиції тільки для певної категорії клієнтів, наприклад зарплатних в банку.

Пам'ятайте, що навіть з метою залучення нових позичальників організація не може працювати собі в збиток, тому занадто вигідні умови повинні стимулювати до уважного вивчення кредитної угоди.

Порівнюйте більше варіантів

Розглядаючи банки і МФО, не зупиняйтеся на декількох реченнях від відомих гравців ринку, а постарайтеся порівняти якомога більше кредиторів. Не ігноруйте нові організації, найчастіше вони пропонують більш вигідні умови, так як ще не напрацювали собі ім'я і довіру клієнтів. Тим більше що сьогодні є спеціальні сайти моніторингу, які дозволяють порівняти умови різних фірм в зручному форматі. Але, співпрацюючи з новачками фінансової сфери, обов'язково перевіряйте організацію в державному реєстрі.

Не лякайтеся необхідності надавати документи

Якщо у вас є можливість надати документи про дохід, обов'язково її використовуйте. У банках це дозволяє взяти кредит під більш вигідні відсотки, а в мікрофінансових організаціях підвищать шанси на збільшення кредитного ліміту. Крім цього, така довідка - практично 100% гарантія, що вам видадуть онлайн-кредит, навіть якщо кредитна історія далека від досконалості.

Відмовляйтеся від зайвих послуг

При оформленні кредитного договору менеджер банку обов'язково спробує нав'язати вам супутні послуги, наприклад:

Найчастіше їх необхідність сумнівна, а вартість кредиту зростає. Деякі банки маніпулюють тим, що для оформлення кредиту необхідно страхування життя. Це не зовсім правда: страхування обов'язково лише в тому випадку, коли позика береться під заставу, і страху не клієнта, а сам заставу.

Це не зовсім правда: страхування обов'язково лише в тому випадку, коли позика береться під заставу, і страху не клієнта, а сам заставу

Станьте постійним клієнтом

Якщо у вас необхідність кредитуватися виникає періодично, звертайтеся з одну і ту ж організацію. І банки, і МФО зацікавлені в благонадійних позичальників, тому пропонують постійним клієнтам вигідніші умови. Це різні:

 • програми лояльності;

 • акції та знижки;

 • системи рейтингів.

І інші заохочення, які позитивно позначаються на умовах угоди.

Банк або МФО?

Тут вибір варто робити, виходячи з потреб і можливостей. Звичайно, відсотки по кредиту в банку нижче, але отримати його тут складніше. Однозначним варіантом буде банк, якщо потрібна велика сума грошей на тривалий період. А якщо ситуація вимагає негайного вирішення, або взяти банківський кредит просто не представляється можливим - виручать мікрофінансові організації. Їх діяльність також регулюється законодавством, а якщо оформляти короткострокові мікропозики, переплата буде некритичною.

Банк або МФО?