Кредити на авто - найвигідніший кредит на автомобіль

  1. Кредит на машину: порівняння умов цільової позики
  2. споживчі кредити
  3. Отримання кредиту в Loanberry

Різноманітність цільових програм на покупку машин в кредит вражає Різноманітність цільових програм на покупку машин в кредит вражає. Банки змагаються, пропонуючи позичальникам отримати гроші на найвигідніших умовах. В автосалонах знаходяться представники відразу декількох банків, які зацікавлені швидко забрати хорошого клієнта.

Так чи в реальності заманливо зміст будь-якого з договорів і чи є підводні камені, на які обов'язково буде потрібно звернути увагу?

Кредит на машину: порівняння умов цільової позики

Перше, що можна побачити потенційному позичальникові спокусливим - це, звичайно ж, низька процентна ставка за цільовими програмами банків. Найнижчою виявився річний відсоток на кредит банку ПСА Фінанс Укр - від 6,67%. Але подробиці можуть задовольнити не всіх.

Позика може бути схвалений тільки при покупці автомобілів Citroen 2016-17 р.р., з початковим внеском від 30% і максимально банк може виділити суму в 50 тис. - 805 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян терміном від 1 року до 3 років. Вартість машини при отриманні кредиту - не більше 1,15 млн. Рублів і тільки у офіційних дилерів.

Цей же банк пропонує і більш високі ставки від 6,67 до 14,9% на покупку тільки іноземних авто: Citroen, Peugeot, Fiat (до 17,9%). З поверненням від 1 року до 5 років можна отримати від 50 тис. До 5 млн руб., А вартість транспортного засобу - мінімум 2,5 млн. Руб. Мінімальний внесок 30%, і в обох випадках обов'язково страхування.

Основні правила формування процентної ставки на ринку автокредитування:

  • Новий автомобіль кредитують під менший відсоток, ніж старий
  • Чим більше розмір початкового внеску, тим нижче ставка по кредиту
  • Відмова від оформлення страхування КАСКО, де вигодонабувачем за полісом виступає банк, тягне збільшення кредитної ставки на 3-10 відсоткові пункти

Додатково зазначимо, що страхування нав'яжуть робити в одній з компаній-партнерів банку, автомобіль буде знаходитися в заставі банку до погашення кредиту, і, відповідно, продаж ТС раніше цього терміну буде важким.

Чи є альтернатива?

споживчі кредити

Цей варіант передбачає ставки від 15,99% (Альфа-банк), суми до 2 мільйонів максимум на 5 років, з обов'язковим підтвердженням доходу. За фактом, якщо між річним відсотком нецільового позики і ставкою по автокредиту різниці немає, зручніше користуватися споживчим. Переплата буде однаковою, а ось ПТС, як і права на повноцінне володіння авто залишаються у покупця.

Незаперечним плюсом нецільових позик є витрати на власний розсуд. У ситуації з придбанням машин це особливо важливо, оскільки будь-який транспортний засіб, особливо нове, завжди потребує хоча б невеликої модифікації під індивідуальні вимоги водія.

Всі перераховані вище програми доступні позичальникам, успішно погасили хоча б один кредит. Втім, таку умову важливо і для все інших альтернативних варіантів отримання грошових коштів на покупку машини.

Отримання кредиту в Loanberry

Банк виступає посередником між своїми вкладниками і позичальниками. Гроші перших він видає другим, отримуючи маржу (прибуток). На сервісах p2p-кредитування такого посередника немає. Договори позик укладаються безпосередньо між сторонами. Сервіс виступає в ролі служби безпеки банку, проводячи ретельну перевірку благонадійності кандидатів на отримання грошей. Низький загальний рівень прострочення дозволяє видавати кредити під низькі відсотки:

  • 14% річних - мінімальна ставка для тих, хто вирішить вперше скористатися коштами приватних інвесторів.
  • Термін від 3 міс. до 3 років
  • Суми від 20 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Умови не гірше, ніж в банках, і з аналогічними вимогами, а процедура оформлення проста і не вимагає відвідування офісу з документами. Щоб отримати кредит у фізичних осіб, знадобиться підтвердити особу громадянина РФ, і свою платоспроможність. Найвигідніші умови по кредитах отримують позичальники, детально заповнили свій профіль в особистому кабінеті.

Основним і незаперечною перевагою користування позиками від фіз. осіб є повна відсутність прив'язки річної ставки до наявності або відсутності страхування машини або життя позичальник. Відсоток, який призначається при схваленні угоди, залишається незмінною до кінця погашення суми боргу.

Нагадуємо, що історія про поведінку позичальника і перевіряється і передається в національне БКІ, оскільки сервіс працює за ліцензією ЦБ РФ (№ 651403045005862).

Всі позики Лонбері є нецільовими, що має на увазі вільну витрату отриманих коштів. Отримавши кредит на авто, власник має на руках ПТС, розпоряджаючись майном на власний розсуд.

Взяти в борг

Так чи в реальності заманливо зміст будь-якого з договорів і чи є підводні камені, на які обов'язково буде потрібно звернути увагу?
Чи є альтернатива?