Житомир.info | Житомирський УБОЗ знешкодив банду вимагачів на чолі з кримінальним авторитетом на прізвисько "Пірат"

У Житомирі працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Житомирській області в результаті проведення спецоперації знешкодили злочинне угрупування, учасники якого займались вимаганням грошей та інших цінностей у громадян.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУБОЗ МВС України.

Очолював її раніше судимий місцевий житель, відомий на Житомирщині на прізвисько "Пірат", який також є головою однієї з громадських організацій.

Так, зловмисники на чолі з "піратами" в березні минулого року, погрожуючи фізичною розправою над близькими родичами приватного підприємця, змусили її переоформити на них автомобіль "Skoda SuperB" вартістю понад 24 тисяч доларів США.

За даним фактом слідчим відділом УБОЗ УМВС відносно

трьох затриманих учасників угруповання порушено кримінальну справу за ч.4 ст. 189 (вимагання) КК України.

Під час санкціонованих обшуків в будинках підозрюваних та інших приміщеннях вилучено 10 тис євро, 5 тис грн., 4 мисливські рушниці, 8 мисливських ножів, арбалет, пістолет та 7 набоїв до ПМ, бронежилет, металеву біту, вироби з золота, автомобілі "Мітсубісі L -200 "і" Skoda SuperB ", незаповнені бланки дипломів про вищу освіту і голографічні стрічки до них, чисті бланки талонів про проходження щорічного ТО, реактивні суміші для типографських робіт, державні акти на землю, доручення на право розпорядження власністю від імені іншої осіб а, і т.д.

В даний час слідчі дії тривають, спільно з комплексом заходів по виявленню додаткових епізодів злочинної діяльності та затримання інших учасників злочинної групи.

Житомир.info