Як оформляється виписка з банку для візи

  1. Довідка з банку для візи
  2. Виписка з банківського рахунка для візи: правила оформлення
  3. Що робити, якщо немає рахунок в банку
  4. Якщо кілька рахунків
  5. Банківська виписка для візи: зразок
  6. Виписка з рахунку для візи: вимоги до довідки

Фінансове забезпечення своєї подорожі - це мало не найголовніший момент в будь-якій поїздці. Приймаюча вас країна хвилюється про ваш добробут, адже ви можете стати потенційним нелегалом, який приїхав на заробітки. Саме тому всі консульства в обов'язковому порядку вимагають, щоб в пакеті документів на візу була виписка про рахунок і фінансових можливостях. Але що ж це за документ і як його оформляти?

Довідка з банку для візи

Виписка для візи - це документ, який надається співробітниками банку для підтвердження фінансової стабільності туриста. Папір дасть зрозуміти співробітникам консульства, що у вас не буде обставин і причин для кредитування в чужій країні. І вже тим більше дасть гарантію, що ви не залишитеся в незнайомій країні як нелегальний іммігрант.

Як відомо, безліч європейських країн висувають конкретні вимоги до сум на рахунку. Це означає, що при перетині кордону турист повинен мати у своєму розпорядженні конкретно встановленої добової сумою. А виписка про стан банківського рахунку найкраще підтвердить, що ця сума є.

Якщо з різних причин ви не можете надати інформацію про рахунок, то допустимо подати чеки, копії або оригінали кредитних карт, а також дорожні квитанції. Всі ці дані теж підійдуть для гарантії вашої валютної стабільності.

Виписка з банківського рахунка для візи: правила оформлення

Оформляється довідка для надання візи двома різними способами:

  • Стандартний спосіб - відвідати відділення своєї фінансової організації або ж просто зателефонувати оператору. Зробіть це заздалегідь, враховуючи, що оформлення займає від 2 до 5 днів. Дзвінок запобіжить поспіх і додаткові розтрати. Як і за будь-який терміновий документ, та позачергову банківську довідку доведеться платити.
  • Ще один варіант - скористатися онлайн-додатком. У деяких банків є можливість оформити електронну заявку на виписку. Всього пара кліків - і через два дні можна забирати потрібний документ в найближчому відділенні.

Що робити, якщо немає рахунок в банку

Якщо у вас немає банківського рахунку, а надати дорожні чеки і кредитні карти ви не можете, то можете завести рахунок. Цілком реально за один візит відкрити рахунок і покласти на нього необхідну для поїздки суму.

Якщо кілька рахунків

У разі декількох фінансових рахунків одного банку немає необхідності робити відразу кілька паперів. Всі наявні рахунки можна зібрати в одну довідку. Це зменшує кількість макулатури і в сукупності збільшує суму виписки.

Банківська виписка для візи: зразок

Пропонуємо подивитися на приклад оформлення довідки з банку, для порівняння і недопущення помилок.

Виписка з рахунку для візи: вимоги до довідки

Виписка з банківського рахунка для візи друкується на фірмовому бланку організації з логотипом і податковими реквізитами.

В обов'язковому порядку в довідці вказується загальна сума, наявна на рахунку. Сумарний обсяг фінансів повинен відповідати конкретно встановленим добовому мінімуму.

Додатково надається ксерокопія карти з обох сторін. З метою безпеки не забудьте заретушувати або вибілити код CVV2. Це робиться, щоб шахраї не могли незаконно і без вашого відома скористатися вашою карткою або рахунком.

Виписка здійснюється не тільки про стан зарплатної або кредитної карти. Допускаються дані за депозитною карткою.

Валюта на рахунку не має значення. Якщо посольство вимагає виписку в євро або доларах, то ваші фінанси переводяться за чинним на момент оформлення курсу.

Ще важливо уточнити потрібну мову оформлення. Деякі посольства, наприклад, Польщі, Німеччини та Великобританії, можуть зажадати оформити виписку англійською або німецькою мовою. Ця умова також потрібно озвучити в банку, щоб потім самостійно не переводити і не передруковувати довідку.

На бланку повинна бути прописана дата видачі (не раніше 30 днів до візиту в посольство), також необхідно проставити мокру печатку.

Як бачите, оформляється довідка досить просто. Звернутися до фінансової установи і переконатися в терміни підготовки. Не забудьте все перевірити ще раз і уточнити перед тим, як нести заповітну папір в консульство. Зрештою, фінансова стабільність гарантує спокій не тільки для послів, а й для вас.

Але що ж це за документ і як його оформляти?