Довіреність на отримання банківської карти, готівки, вкладу

 1. Довіреність від юридичної особи Довіреність видана від імені юр. особи оформляється, часто, на вчинення...
 2. Довіреність на отримання готівки
 3. Довіреність на одержання вкладу

Довіреність від юридичної особи

Довіреність видана від імені юр. особи оформляється, часто, на вчинення повіреним кількох дій, таких як:

 • отримання виписки по рахунку,
 • отримання готівки,
 • внесок грошових коштів на рахунок,
 • отримання грошової чекової книжки і т.д.

Подібна довіреність оформляється зазвичай за формою наданою банком. Підпис особи, на якого виписана довіреність, засвідчується керівником організації, що видала довіреність. Максимальний період дії довіреності 3 роки. Довіреність підписується керівництвом, з обов'язковим проставленням відбитка печатки підприємства.

Довіреність на отримання банківської карти

Довіреність на отримання банківської карти може бути оформлена клієнтом банку у відділенні кредитної установи. Якщо немає неможливості особисто бути присутнім при складанні довіреності безпосередньо в банку, то підпис клієнта банку на довіреності повинна бути завірена нотаріально.

Довіреність на отримання банківської карти оформляється в разі, якщо у довірителя немає можливості отримати банківську карту особисто у відділенні банку. У довіреності вказується право повіреного на отримання банківської карти. У банк доручення надається разом з паспортом довіреної особи.

В довіреність на отримання банківської карти може також внесено право довіреної особи на отримання PIN-конверта, без вказівки на можливість вчинення цього діяння, PIN-конверт до банківської карти повіреному не видадуть.

Довірена особа клієнта банку має право отримувати як основну, так і додаткову банківські карти.

Довіреність на отримання готівки

Якщо потрібно отримати гроші, а особисто зробити це ви не можете, тоді потрібно оформити довіреність на повнолітня фізична або юр. особа.

Довіреність на отримання готівки оформляється безпосередньо в кредитній установі, і не потребує нотаріального посвідчення. Якщо таке доручення оформляється не в банку, то її необхідно завірити у нотаріуса, бланк довіреності можна взяти в нотаріальній конторі.

Ставити підпис на довіреності, довіритель повинен тільки в присутності особи, яка буде завіряти доручення. Це можуть бути, службовці банку, нотаріус, командир військової частини, головний лікар лікувального закладу і інші особи, встановлені Цивільним кодексом РФ.

Довіреність на отримання готівки може використовуватися для отримання пенсії, заробітної плати, поштових переказів і т.д.

Довіреність на одержання вкладу

Довіреність на отримання вкладу може бути оформлена вкладником, як у відділенні банку, так і поза його стінами.

При оформленні вкладником доручення в банку, присутність довіреної особи обов'язково. Службовці банку запевнять таку довіреність самостійно. Якщо довіреність оформляється за межами кредитної установи, то вона повинна бути завірена нотаріально.

Оформляючи довіреність на отримання грошей з вкладу, власник вкладу зазвичай вказує:

 • паспортні дані повіреного особи,
 • на який вид вкладу в якому банку видана довіреність,
 • дата видачі довіреності і період її дії,
 • вказується конкретно дію: «отримання вкладу».

Для оформлення будь-якого виду довіреності найкраще звернутися до кваліфікованих фахівців. Складена за всіма правилами довіреність вбереже ваші кошти.