Виписка ЕГРЮЛ | Як отримати в податковій виписку ЕГРЮЛ

 1. Що таке виписка ЕГРЮЛ
 2. Як отримати виписку ЕГРЮЛ в податковій
 3. Хто може отримати виписку ЕГРЮЛ
 4. Як отримати виписку ЕГРЮЛ безкоштовно через інтернет
 5. Як отримати виписку ЕГРЮЛ поштою
 6. Термін дії виписки ЕГРЮЛ
 7. Коли потрібно виписка ЕГРЮЛ

Доброго часу доби! Як завжди на прохання відвідувачів мого бізнес-сайту ( http://biz911.net ) Я пишу чергову статтю.

Тема сьогоднішньої статті "Виписка ЕГРЮЛ", так що давайте поговоримо на цю тему докладніше:

Що таке виписка ЕГРЮЛ

Абревіатура ЕГРЮЛ розшифровується як ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ЮРИДИЧНИХ ОСІБ.

Даний реєстр так само як і ЕГРІП (Єдиний державний реєстр індивідуальних підприємців) створений податкової для систематизації діяльності організацій.

До реєстру ЕГРЮЛ внесені всі дані про діяльність організації, про всі зміни і т.д.

Виписка ЕГРЮЛ є своєрідним "паспортом" організації і без неї не проходить жодна серйозна операція.

Як отримати виписку ЕГРЮЛ в податковій

Для того щоб отримати паперову виписку ЕГРЮЛ необхідно звернутися до податкового органу в якому зареєстрована організація і подати їм заяву: скачати,.

З 18.08.2015 року всі виписки що ЕГРІП, що ЕГРЮЛ обкладаються державним митом і за отримання даного документа доведеться заплатити 200 руб. (термін очікування підготовки виписки близько тижня), в разі якщо Вам виписка потрібна терміново, то можна отримати її на наступний день, але в цьому випадку доведеться сплатити держмито в подвійному розмірі, тобто 400 руб.

Отримувати виписку ЕГРЮЛ Ви зможете там же де і здавали заяву. Виписка буде на паперовому носії, пронумерована та скріплена печаткою податкового органу який її видав.

Хто може отримати виписку ЕГРЮЛ

Виписку в податковій може отримати без довіреності директор організації. Будь-яке інше особа повинна обов'язково мати довіреність на отримання виписки.

В незалежності від того хто буде отримувати виписку у одержувача повинен бути з собою документ, що засвідчує особу (паспорт).

Як отримати виписку ЕГРЮЛ безкоштовно через інтернет

Переглядаючи інтернет мені попалося близько 10 сайтів які пропонують отримати виписку ЕГРЮЛ безкоштовно через інтернет надавши лише ІПН організації.

Виписку ЕГРІП і виписку ЕГРЮЛ на даний момент отримати безкоштовно неможливо!

Хочу відразу Вас заспокоїти, виписка отримана безкоштовно через інтернет не має ніякої юридичної сили так як на ній не буде печатки податкового органу. Так що користуватися послугами так званих сервісів щодо видачі витягів ЕГРЮЛ і ЕГРІП немає ніякого сенсу.

Як отримати виписку ЕГРЮЛ поштою

Якщо у Вас немає можливості самостійно відвідати податковий орган і замовити виписку ЕГРЮЛ, то Ви можете скористатися послугами пошти.

Щоб отримати ЕГРЮЛ через пошту Вам необхідно завірити заяву у нотаріуса, сплатити державне мито та надіслати до податкової лист з описом і зворотною адресою. Якщо все нормально, то через деякий час ви отримаєте лист з податкової з пронумерованій випискою скріпленим печаткою податкової.

Така виписка має справжню юридичну силу. Перед тим як відправляти лист до податкової раджу з ними зв'язатися по телефону і уточнити адресу на який відправити лист, а так же перелік вкладень. Деякі податкові просять надіслати ксерокопію свідоцтва про Державну реєстрацію та ІПН завірену організацією: печаткою і словами "Копія вірна".

Термін дії виписки ЕГРЮЛ

Отримана Вами виписка ЕГРЮЛ має свій термін придатності. Виписка є чинною протягом 1 місяця, після цього вона втрачає свою юридичну силу і стає не потрібною папірцем яку ніде не візьмуть.

Коли потрібно виписка ЕГРЮЛ

Давайте розглянемо в яких випадках Вам може знадобитися виписка ЕГРЮЛ:

 1. Відкриття розрахункового рахунку в банку . Виписка ЕГРЮЛ раніше постійно була потрібна в комплекті документів для відкриття розрахункового рахунку. Я коли в останній раз відкривав р / р в банку "Кільце Уралу" для них виписка не знадобилася, вони дані беруть безпосередньо з податкової (не зовсім розумію як ця процедура відбувається), але факт такий що ні зажадали;
 2. Засвідчення документів організації нотаріусом. Вимагає зазвичай повний комплект документів організації включає виписку ЕГРЮЛ;
 3. Угоди з нерухомістю. Будь-які операції з нерухомістю організації вимагають наявності виписки ЕГРЮЛ;
 4. Участь в аукціонах, конкурсах (тендерах). Обов'язковою документом який повинен бути присутнім при підготовці документації повинна бути виписка ЕГРЮЛ;
 5. Звернення до відділу статистики. При зверненні до відділу статистики за отриманням нових кодів при зміні видів діяльності, так само буде потрібно виписка ЕГРЮЛ.

Замовити паперову виписку з ЕГРЮЛ з печаткою податкової та доставкою по Москві можна також на цьому сайті .

Ось загалом-то і все що я хотів розповісти про виписку ЕГРЮЛ. З усіх питань які незрозумілі звертайтеся в коментарі або групу ВК "". Консультації безкоштовні!

Всім удачі і поки!