Виписка з ЕГРЮЛ безкоштовно, запит виписки з ЕГРЮЛ, реквізити, термін придатності

 1. Запит на безкоштовну виписку з ЕГРЮЛ
 2. Список необхідних документів для безкоштовної виписки з ЕГРЮЛ
 3. Термін дії виписки з ЕГРЮЛ
 4. Квитанція на оплату виписки з ЕГРЮЛ
 5. Порядок дій в податковій
 6. Необхідні документи для подачі запиту
 7. Видача виписки з ЕГРЮЛ

Виписка з ЕГРЮЛ - це офіційний інформаційний документ, завірений податковим органом і виданий на юридичну особу, в якому міститься поточна інформація про компанію:

 • ОГРН, ІПН, КПП;
 • КВЕД (діяльності та її видах);
 • найменування;
 • місце знаходження організації;
 • розмір статутного капіталу;
 • відомості про учасників та керівника;
 • відомості про створення;
 • діяльності та її видах;
 • реорганізації та ліквідації юридичної особи;
 • відомості про видані ліцензії;
 • відомості про реєстрацію в фондах;
 • відомості про філії та представництва.

Існують 2 види виписок:

 1. Звичайна (скорочена, яка підходить практично для всіх юридичних дій, наприклад, для надання в банк для відкриття розрахункового рахунку, на тендер і т. Д.)
 2. Розширена (з паспортними даними учасників і керівників цієї юридичної особи, наприклад, буде необхідна в разі зміни паспортних даних генерального директора)

Запит на безкоштовну виписку з ЕГРЮЛ

Будь-яка юридична особа, зареєстрована на території РФ, має право отримувати виписку з ЕГРЮЛ безкоштовно * . У разі якщо юридичною особою були здійснені будь-які реєстраційні дії, після яких реєструючим органом видається виписка з ЕГРЮЛ безкоштовно.

Список необхідних документів для безкоштовної виписки з ЕГРЮЛ

 • Доручення на співробітника, завірена організацією, з правом отримання ним документів. У двох примірниках, один забирають при подачі заяви, другий - під час видачі;
 • запит на отримання виписки від імені юридичної особи;
 • Документ, що засвідчує особу співробітника (паспорт).

Звертаємо увагу, що такий запит виписки з ЕГРЮЛ організація чекатиме 5 робочих днів, протягом яких її термін дії вже закінчиться.

Термін дії виписки з ЕГРЮЛ

Державне мито сплачується в банку з мінімальною комісією і становить 400 рублів або 200 рублів залежно від того, яку виписку Ви виберете:
Термінова - 1 робочий день
Стандартна - 5 робочих днів

Чим вони відрізняються і яку краще вибрати?

У виписок існує термін дії, тобто певний проміжок часу протягом якого, цей юридичний документ є актуальним. Як дізнатися точний термін дії? На жаль, на даний момент це можна віднести до негласним правилом, точних описів терміну дії на сьогоднішній день ніде не закріплено. Але як правило вимагають:

 • Нотаріус - не більше 5 робочих днів! ( Список нотаріусів Москви по станціях метро ).
 • Банк - до місяця, або до 6 місяців, уточнювати необхідно у банку.
 • Митниця - до 1 місяця.
 • Участь в тендері - до 1 місяця.
 • Для внесення змін - до 1 місяця.

Уточнюйте термін дії довідки у того органу, куди будете її надавати!

Так само необхідно розуміти, що терміновість - це дійсно важливо! Вибравши 5 робочих днів, заради економії в 200 рублів багато юридичні особи втрачали можливість укласти важливий договір. Скупий платить двічі. Необхідно про це пам'ятати!

Квитанція на оплату виписки з ЕГРЮЛ

Квитанцію необхідно правильно заповнити, для це потрібно подивитися правильні реквізити на сайті Федеральної Податкової Служби.
Увага! Оплата квитанції справа теж не швидка, наприклад в Ощадбанку для оплати даного документа Ви витратите в середньому близько 30-60 хвилин вашого часу!
Завантажити квитанцію (Форма № ПД-4) безкоштовно на нашому сайті Ви зможете тут: термінова і стандартна

Порядок дій в податковій

Порядок дій в податковій

Подати запит на отримання інформації з реєстру можна в будь-яку Інспекцію ФНС. ( Список ИФНС Москви ). Вибравши необхідну податкову, співробітнику компанії необхідно прибути туди з ранку для подання запиту.

Необхідні документи для подачі запиту

 1. Довіреність на співробітника, завірена організацією, з правом йому отримати виписку з ЕГРЮЛ . У двох примірниках, один забирають при подачі заяви, другий при видачі.
 2. запит на отримання виписки від імені юридичної особи (дуже важливо, щоб він був правильно складений, в іншому випадку документи не приймуть і необхідно буде їхати в офіс за новим запитом з печаткою організації).
 3. Документ, що засвідчує особу співробітника (паспорт).
 4. Квитанція про сплату державного мита, також необхідно зробити ксерокопію квитанції.

По приїзду до податкової необхідно взяти талон на подачу документів, а далі очікувати свою чергу. В середньому це 2-3 години, в залежності від завантаженості, але може бути і більше. Не варто забувати, що проїзд в податкову інспекцію на громадському транспорті становитиме 130 рублів (метро і маршрутне таксі, найчастіше в Інспекції ФНС, в тому числі і 46, знаходяться далеко від метро). Так закінчується подача запиту.

Видача виписки з ЕГРЮЛ

Видача виписки з ЕГРЮЛ

Видача виписки в Інспекції №46 ФНС проводиться на наступний робочий день (в разі термінової) з 8:00 наступного робочого дня. Слід врахувати, на отримання документів утворюється така ж чергу, як і на подачу заявки. В середньому отримання документів своїми зусиллями може обходитися за часом від 1 до 3 днів, а іноді більше.
В підсумку:

 • Оплата державного мита - 400 рублів.
 • Проїзд до податкової інспекції - 200 рублів.
 • Подача - 1 день.
 • Отримання - 1 день.

Мінімальні витрати 700 рублів і безцінне втрачений час Ваше або Вашого співробітника.

У компанії ТОВ «Бізнес Лайтхаус» можна замовити виписку по телефону +7 (495) 781-80-80 або заповнити форму на сайті. Довіреність не потрібна!

Ми привеземо замовлення прямо в офіс, вчасно і в строк строго на наступний робочий день!

Дана інформація складена на підставі Постанови від 19 червня 2002 № 438 «Про єдиний державний реєстр юридичних осіб», Федерального закону від 8 серпня 2001 № 129-ФЗ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та індивідуальних підприємців».

* З 18 серпня 2015 року надання виписки з ЕГРЮЛ / ЕГРІП на папері юридичній особі або індивідуальному підприємцю про самого себе стає платним. Розмір плати становить 200 рублів (при наданні відомостей не пізніше п'яти днів з дня отримання реєструючим органом відповідного запиту). Підстава - постанова Уряду Російської Федерації від 6 серпня 2015 р № 809 «Про внесення змін до окремих актів Кабінету Міністрів України».

Як дізнатися точний термін дії?