Розведення індиків як бізнес: вигідно чи ні?

 1. Бізнес на індиків в домашніх умовах: з чого почати і як організувати? Фарширована індичка - традиційне...
 2. Дивіться відео: Бізнес з нуля в селі, вирощування індиків
 3. Інвестиції, розрахунок і витрати
 4. Як утримувати птицю правильно?
 5. Дивіться відео: Скільки коштує виростити індиків
 6. Технічна частина
 7. годування
 8. м'ясо
 9. Висновки: вирощування індиків на м'ясо - вигідно!

Бізнес на індиків в домашніх умовах: з чого почати і як організувати?

Фарширована індичка - традиційне американське блюдо, яке більшість з нас бачили виключно на телеекрані.

У зарубіжних ситкомах, під час тематичних випусків, присвячених Дню Подяки, часто мелькає ця величезна птах і в природному, і, так би мовити, в кулінарному вигляді.

Але час йде, ситуація змінюється, і вітчизняні фермери починають проявляти більше активний інтерес до цього представнику курообразних птахів.

більшість підприємців , Які вважають за краще працювати на ниві сільського господарства, вже сьогодні готові урізноманітнити наш м'ясної раціон, додавши в персональне меню апетитну індичку.

Але, перш ніж створювати іншим фермерам конкуренцію, варто більш детально вивчити особливості вирощування індички. Справа в тому, що індичка дуже сильно відрізняється від традиційних наших домашніх птахів, і тому умови для розведення їй потрібні особливі.

Справа в тому, що індичка дуже сильно відрізняється від традиційних наших домашніх птахів, і тому умови для розведення їй потрібні особливі

Зображення з сайту: pixabay.com

Бізнес-ідея: розведення індиків

У міфології сучасного фермера міцно зміцнилася думка про те, що вкладені в розведення індиків зусилля не відповідають одержуваного результату.

Однак подібні переконання є дуже сильним перебільшенням, яке пов'язане з передбачуваним великим ризиком при вирощуванні пташенят. З огляду на успішний багатовіковий досвід американців, можна сміливо стверджувати, що вся ця міфологія зовсім не відповідає дійсності.

Щоб на практиці довести рентабельність розведення цієї птиці в вітчизняних умовах, які в більшості випадків мало відрізняються від умов американських, варто знати наступне:

 • По перше, починаючий підприємець зобов'язаний купувати витривалих пташенят, для чого не слід довіряти продавцям, які завжди в першу чергу намагаються позбутися непотрібного товару. Потрібно вміти самостійно визначати якість пташенят, в іншому випадку вивести якісне потомство не вийде;
 • По-друге, вітчизняне сільське господарство, як то кажуть, не застрягло на одному місці, і золоті правила якісного змісту пташенят давно написані, до того ж цілком придатні до вивчення. Особливо актуально це для початківців фермерів, які не мають досвіду. Теоретична підготовка в цьому випадку обов'язкова.

На самому початку робочого процесу з розведення будь живності з'являється необхідність подумати про кінцеву мету реалізації: прибуток можна отримати з продажу м'яса , Яєць, молодняку ​​і навіть пуху.

Дивіться відео: Бізнес з нуля в селі, вирощування індиків

Дивіться відео: Бізнес з нуля в селі, вирощування індиків

Для розведення є кілька популярних порід, але особливою любов'ю в середовищі птахівників користується північнокавказька бронзова індичка.

Цей різновид дуже придатна для пасовищного утримання, тому що була виведена вже давно, і цілком пристосована до вітчизняних умов.

Інвестиції, розрахунок і витрати

[Yads1]

Що стосується інвестицій, то вони, звичайно ж, потрібні, як і у всякому серйозній справі. Однак витрати почнуть компенсуватися вже через один сезон.

Закупивши нових індичат навесні, за літо можна виростити індиків з пристойною вагою.

Але тут є один нюанс: грамотна побудова бізнесу вимагає поділу стада на дві частини: перша вирушає на забій, представники другої формують собою так зване батьківське стадо, представники якого будуть використовуватися виключно для розмноження.

Ще один нюанс: індичка має дуже сильний батьківський інстинкт, ці птахи висаджують потомство буквально до останнього яйця, деякі фермери користуються цим, підкладаючи в гніздо гусячі і курячі яйця.

Як утримувати птицю правильно?

Індички не вимагають особливого комфорту, можуть переносити морози до 15-20 градусів. Найголовніше - потрібно пам'ятати, що широке тіло вимагає простору, як наслідок, тісні і темні курники просто непридатні для існування індиків.

Цей вид птахів, а особливо молоді особини, досить чутливий до холоду і вогкості, тому варто приділити майбутньому житлу особливу увагу.

Головне - зберігати постійну температуру, без різких перепадів, влітку близько +20 градусів, а взимку не менше -5 градусів за Цельсієм. Пташник повинен добре провітрюватися в жарку безвітряну погоду.

В силу своєї пташиної природи індички люблять дивитися на світ зверху вниз, наприклад, з висоти найближчого сараю. У пташниках часто роблять лаз, прямо в стіні на висоті 15 см від підлоги, до даху.

Здатність літати у Цих не атрофувалися, як у більшості домашніх порід, так що крила варто підрізати. Спільне проживання пташенят індички і курки заборонено, в іншому випадку подібне сусідство може призвести до захворювання.

Територія повинна бути максимально великою, це не примха, все через схильність індиків до ожиріння. Під час прогулянки птиці будуть харчуватися свіжою зеленню і полювати на різних комах, це треба враховувати, щоб добре заощадити на кормі.

Дивіться відео: Скільки коштує виростити індиків

Дивіться відео: Скільки коштує виростити індиків

Технічна частина

Найголовніше в приміщенні, пристосованому для індичок - зберегти максимальний простір. Спочатку встановлюються сідала, на 70 см від землі.

Відстань один від одного - не менше 50 см. Також потрібно встановити гнізда, в кожному з них має вільно поміститися не менше двох птахів. Всередині приміщення повинна знаходитися годівниця, поруч - поїлка. На підлозі обов'язково слід настелити солому.

годування

У повсякденну їжу індички входить звичайний комбікорм, часто у вигляді гранул, до загального раціону також додають вітаміни, зокрема, всім відомий вітамін Е.

Молоді особини швидко звикають до свого оточення і до їжі, тому необхідно дотримуватися точний час годування. Перші півтора місяці процес видачі їжі повторюється п'ять разів на день, поступово обсяг буде знижуватися до 3 разів на день. Під час прогулянки можуть самі добувати собі їжу.

м'ясо

Дотримання раціону дуже швидко приведе самця до необхідних 23-30 кг, вага самки буде 10-15 кг, може трохи більше. Набір маси відбувається з тримісячного віку.

Дієтичне біле м'ясо становить більше половини живої ваги і є легкозасвоюваним продуктом з високою смаковою привабливістю.

М'ясо індички цілком можна продавати магазинах, також і ресторанам, ціна буде набагато більше, ніж ціна курятини, так що докладені зусилля в цьому випадку окупаються з лихвою.

Висновки: вирощування індиків на м'ясо - вигідно!

Точки реалізації домашньої індички збільшуються з кожним днем. Це не тільки ресторани, які потребують відповідального постачальника, але і звичайні ринкові покупці, яким потрібно нагодувати гостей на свято.

Якщо враховувати підсумковий вага птиці, короткий час набору живої маси, а також корисні якості дієтичного м'яса, створення власної ферми виявиться цілком перспективним бізнесом для молодого підприємця.

Бізнес на індиків в домашніх умовах: з чого почати і як організувати?
Бізнес на індиків в домашніх умовах: з чого почати і як організувати?
Як утримувати птицю правильно?