Розведення перепелів в домашніх умовах: клітини, фото

  1. Важливі факти, які необхідно знати про перепелах
  2. Затишний будиночок для розведення перепілок
  3. Як зробити клітку для перепелів з сітки на дерев'яному каркасі
  4. Перепелиная клітина з сітки

Пропонуємо вашій увазі познайомитися з процесом виготовлення клітин для перепелів власними руками. Можливо, раніше в інтернеті вам вже траплялися подібні статті, однак, тільки прочитавши наш детальний майстер-клас з розведення перепелів в клітинах, ви знайдете повну картину теоретичних знань про процес будівництва і зможете успішно застосувати їх на практиці. У цьому майстер класі будуть приведені детальні розміри, із зазначенням точних цифр і матеріалів виготовлення, які допоможуть полегшити вам процес побудови в домашніх умовах.

Погодьтеся, що побудувати що-небудь - справа досить складна, навіть якщо це стосується не будівництва великого житлового об'єкта, а створення затишного будиночка для домашньої птиці. Найважливіший матеріал, якого потрібно в достатку - це ваше бажання. Бажання вчитися чомусь і створювати щось нове своїми руками . Розведення таких птахів, як перепела, вимагають створення для них максимально комфортних умов проживання. Це стосується як достатнього світла і тепла, правильного корму, так і відповідних клітин, які легко можна зробити своїми руками і заощадити пристойну суму на їх покупку.

Це стосується як достатнього світла і тепла, правильного корму, так і відповідних клітин, які легко можна зробити своїми руками і заощадити пристойну суму на їх покупку

Клітки для розведення перепелів

Важливі факти, які необхідно знати про перепелах

Якщо прислухатися до думки людей, які тривалий час займаються розведенням птиці, то за їхніми словами перепілки самі НЕ вибагливі і не вибагливі. Вони досить рідко хворіють і не мають потреби у всіляких дорогих вітамінах і добавок до корму. У тому випадку, коли клітини для перепелів виконані, не тільки якісно, ​​але і правильно їх розведення переходить з непосильної праці в дуже легке і захоплююче заняття.

Якщо ви вирішили розводити перепілок, то краще що б вони жили справжньою родиною. Їх сім'ї за кількістю відрізняються від курячих і складаються з одного самця і трьох-чотирьох самок. Починаючи з малого необхідно враховувати, що такої кількості птиці досить місця в клітці, розміри якої 30х30 сантиметрів. У висоту таке житло близько 20 сантиметрів. Верх необхідно затягнути м'якою тканиною, а годівниці розташувати всередині або зовні. Годівниці будуть розташовуватися в залежності від того, який матеріал ви віддасте перевагу для виготовлення.

Годівниці будуть розташовуватися в залежності від того, який матеріал ви віддасте перевагу для виготовлення

Дерев'яна клітка передбачає розташування годівниць за її межами, сітчаста навпаки.

Затишний будиночок для розведення перепілок

Перед тим, як приступити до виготовлення житла для ваших перепілок, необхідно визначитися, яке житло підійде саме для вашої родини. Варіантів не багато, тому вибирати доведеться між сіткою і деревом. Однак не варто забувати про те, що якщо існує два основні варіанти, то з ними в паралель можуть йти кілька модернізованих.

Клітка, виконана з дерева, може бути:

• Зроблена тільки з дерева, вона буде мати вигляд звичайного ящика. Як вже говорилося вище, розміри 30х30х25 сантиметрів. Що може бути простіше з'єднання дощок один з одним? Вам залишиться тільки кілька разів в день погодувати птицю, а для цього досить підняти кришку. Однак такий тип клітини потребує додаткового обладнання: освітлення, створення комфортної температури усередині і вентиляції, а це означає, що будуть потрібні додаткові вкладення.

Недоліки дерев'яних клітин:
1. Висока вартість основного матеріалу виробництва.
2. Певні вкладення для створення комфортних умов птиці.
3. Чи може спалахнути в разі сильного нагрівання.

Металева клітка (з сітки) на каркасі з дерева:

1. Необхідно створити креслення майбутньої клітини, перш ніж приступати до виконання робіт.
2. Спираючись на наявні креслення потрібно змайструвати підставу з дерева.
3. Сітку розкроюємо необхідними шматками відповідно до схеми. Це будуть стінки клітини.
4. Запастися додатковими матеріалами.

Пташиний будиночок з сітки:

Для створення затишного будиночка з сітки, в якому будуть жити ваші перепілки, необхідно взяти дрібнопористий сітку. Шляхом згортання сітки з однієї частини вийдуть стінки. Після того, як стіни отримані, необхідно добре закріпити клітку і зробити днище і кришку.

Після того, як стіни отримані, необхідно добре закріпити клітку і зробити днище і кришку

Як зробити клітку для перепелів з сітки на дерев'яному каркасі

Щоб створити, так зване житло для вашої птиці, розміри якого будуть 30 на 30 сантиметрів, виконане на дерев'яній основі, необхідно взяти такі матеріали:


Adsense


• Дощечки з дерева, довжина яких становить 30 сантиметрів, а товщина 2-2,5 сантиметра - 8 штук.
• Металеві куточки для полегшення збору конструкції.
• Навіси, за допомогою яких буде кріпитися двері клітини, не більше 2 штук.
• Ручка для дверей.
• Цвяхи або саморізи по дереву. 20 штук великого розміру і 30 маленького. Саморізи по металу 25 штук. Можливо, знадобитися клей.
• дрібнопористий сітку. Для створення однієї клітини необхідно придбати сітку, в спеціалізованому магазині, 2х2 метра.
• Необхідний інструмент: шуруповерт, викрутка, молоток, ножиці по металу, сантиметр, лінійка або рулетка.

• Необхідний інструмент: шуруповерт, викрутка, молоток, ножиці по металу, сантиметр, лінійка або рулетка

Розміри клітини для перепелів своїми руками

Для зручності роботи з деревом бажано, щоб цей матеріал був досить рівним. Ідеально придбати досточки в магазині будівельних матеріалів. Спираючись на креслення, необхідно провести з'єднання деталей між собою.

Клітки для перепелів своїми руками. Відео

Перпендикуляр закріплюємо за допомогою металевого куточка і саморізів. За допомогою цвяхів провести додаткове зміцнення конструкції. Щоб ваш твір надійно трималося, перш ніж зміцнювати цвяхами, можна склеїти дерево між собою, так конструкція буде міцнішою.

Щоб ваш твір надійно трималося, перш ніж зміцнювати цвяхами, можна склеїти дерево між собою, так конструкція буде міцнішою

Завжди тримайте під рукою креслення, там вказані деякі нюанси, не дотримання яких може додати вам клопоту. Якщо подивитися на схему, то можна помітити, що та частина клітини, на яку буде закріплена двері, до основи не закріплюється. Її необхідно буде вставити в останню чергу вже в практично готову клітку. Для того щоб двері відкривалися, не забудьте прикріпити навіси. Частина з них кріпиться до дверей, а друга частина до основи. Кожну свою дію проміряйте за допомогою вимірювального інструмента, це допоможе вам правильно визначити висоту кріплення навісів і в подальшому нічого не доведеться переробляти. Двері повинні досить щільно прилягати до основи клітини, але при цьому сама клітина не повинна розхитуватися в процесі відкривання-закривання дверей. Приблизний час, який займе у вас створення підстави і клітини близько двох годин.

Після того, як у вас готове дерев'яну основу, необхідно приступити до закріплення сітки. Коли підете в магазин за цим матеріалом, зверніть увагу наскільки сітка жорстка. Чим жорсткіше, тим краще. Нехай її не зовсім легко буде розкроїти на потрібні елементи, проте в подальшому ви вбережете клітку від того, що сітка прогнеться і прийде в непридатність.

Подивіться корисне відео: Клітка для перепелів за 45 хвилин

Сітка, яка порізу з урахуванням необхідних розмірів, закріплюється на підставі за допомогою цвяхів. У процесі кріплення сітки необхідно цвях забивати в повному обсязі, а так, щоб була можливість його загнути петлею. Кожен цвях повинен бути якісно закріплений в дерево і добре утримував, а також притискав сітку до основи. Також пам'ятайте, що якщо будуть стирчати будь-які шматки металу, є ймовірність того, що ваш птах одержить не бажану травму.
На цьому створення клітини для перепілок підійшло до кінця. У підсумку ви маєте прекрасне місце для розміщення своєї птиці. Приблизна суму, яку ви витратите, щоб зробити один такий будиночок не перевищить 1000 рублів.

Перепелиная клітина з сітки

Ще один простий спосіб створити затишне житло для вашої птиці - це змайструвати його з однієї лише сітки. Для цього знадобляться наступні матеріали:

• Металева мелкоячеистая сітки розміром 2х2 метра.
• Закруглені скоби або загнуті цвяхи для кріплення сітки.
• Ножиці по металу і плоскогубці

Розмір клітини для перепелів

Два способи створення клітини

Такий будиночок можна створити, скориставшись одним із запропонованих способів:
1. Розкроїти сітку з урахуванням заготовлених креслень, після чого всі частини з'єднати між собою будь-яким зручним способом. Пам'ятайте, що кожна деталь повинна щільно прилягати одне до одного, що б пташка ні вийшла на волю.

2. Другий варіант передбачає метод згортання сітки з урахуванням потрібних розмірів. Зверху кріпляться стелю, а знизу підлогу. Цей спосіб набагато простіше попереднього за рахунок того, що тут менше кріплень сітки.

Створення такого варіанту житла для вашої птиці зажадає від вас менших фінансових витрат, так і за часом буде набагато швидше у виконанні. Те, наскільки клітина буде міцною і надійною залежить як від жорсткості обраного матеріалу, так і від того, наскільки якісно ви змогли виконати свою роботу. Якщо ви плануєте розводити велику кількість птиці, то вам знадобиться кілька таких клітин. Вибір залишається за вами і залежить від ваших умінь і фінансових можливостей.

Вибір залишається за вами і залежить від ваших умінь і фінансових можливостей

Варіант пересувний перепелиній клітини з металевої сітки

кілька поверхів

Якщо вам здасться, що створення комунального житла для ваших пташок - це справа трудомістка і неймовірно складне, то можете розслабитися - це абсолютно не є правдою. Така споруда являє собою багатоповерховий будинок, тільки не для людей, а для перепелів. Усе. Що від вас буде потрібно - це зробити то кількість клітин, яке вам необхідно. Обов'язковим правилом є дотримання однакових розмірів у всіх клітин. Потім поставити їх одна на одну і закріпити, щоб конструкція не завалилася. Цього можна і не робити, але щоб уникнути неприємних інцидентів, все ж більш безпечним буде скріплення їх між собою.

Ще одні нюанс, який слід врахувати при створенні такого будинку для перепелів - це наявність другого дна. Цей крок необхідно передбачити ще на стадії розробки схем. Їх досить багато в інтернеті, тому знайти і замалювати не складе труднощів. Наявність другого дна досить важливий елемент, так вам будуть набагато простіше прибирати за птахами, та й верхні жителі не будуть доставляти незручностей живуть знизу.

Для зручності птиці пристосування для їжі і води краще закріплювати з зовнішньої сторони окремо для кожної з клітин. Найкраще якщо вони будуть зніматися, так вам простіше буде насипати їжу і наливати воду.

Щоб не заплутатися, пропонуємо вам покрокові дії при створенні таких клітин:
• Створити креслення.
• Зробити клітини згідно з кресленнями і все одного розміру.
• Забезпечити конструкцію, міцно її закріпивши.
• Створити комфортні умови для птиці.

На цьому наше будівництво клітин для перепелів завершено. Вам лише залишилося вибрати найбільш підходящий варіант, здійснити проект і успішно розводити цих чудових птахів. Сподіваємося наша стаття була корисна і інформативна для Вас, запрошуємо відвідати наш розділ дАЧНІ ПОДЕЛКИ

Adsense


Що може бути простіше з'єднання дощок один з одним?