Розведення раків у домашніх умовах на продаж, бізнес ідея

  1. Де взяти раків?
  2. Витрати на розведення раків
  3. Відео по темі: експеримент, вирощування раків в теплиці

Підприємці багатьох країн світу займаються розведенням раків, даний вид діяльності приносить непоганий дохід і не займає багато часу, також для розведення не потрібно приміщення величезних розмірів, цілком достатньо маленької підсобки. Звичайно, одразу прибули у вас не буде, але через одинадцять, дванадцять місяців, після того, як налагодите справу, вкладіть в нього багато сил, то отримаєте очікуваний дохід від цього бізнесу .

бізнесу

Раки не потребують лише в проточній воді, розводити їх можна і в штучних ставках. Головне, щоб у них були відповідні місця для нор. Ну і дно краще викладати з великого щебеню, зверху якого найкраще насипати шар глини, для кращого переміщення по дну.

Ну і дно краще викладати з великого щебеню, зверху якого найкраще насипати шар глини, для кращого переміщення по дну

Деякі вибирають акваріуми великих розмірів, для розведення, але для того, щоб заробити, тільки акваріума мало. Тим більше такий спосіб дуже клопіткий, потрібно весь час підтримувати чистоту, уважно стежити за тим, щоб більші особини не винищили менших. Також можна розводити раків в акваріумі з рибами, але вони можуть не ужитися, раки можуть зжерти рибу, тому так робити не варто.

Також можна розводити раків в акваріумі з рибами, але вони можуть не ужитися, раки можуть зжерти рибу, тому так робити не варто

Одним з найоптимальніших варіантів, це розведення раків в спеціально створених прихованих басейнах, в яких можна створити всі умови для існування раків. Завдяки таким басейнах вони будуть постійно є і рости, відповідно. Якщо створити кілька басейнів, то ви з легкістю можете виростити близько чотирьохсот кілограм членистоногих на продаж. З початку, бізнес не принесе бажаних результатів, але через приблизно рік ви почнете непогано заробляти.

Одним з важких процесів розведення, є розведення в ставках. Важкий він тому, що в ставку зазвичай температура води нижче, це сприяє гальмуванню процесу розвитку потомства.

Створення штучних ставків також завдання не з легких, для цього необхідно, по-перше, вільний простір, по-друге, техніка, з допомогу якої буде рити землю, по-третє, потрібен матеріал для засипки. Найкраще, якщо дозволяє вільне місце, вирити кілька ям, які за формою повинні нагадувати котлован, до двох метрів в глибину, в сумі яма повинна займати тридцять квадратів. Після того, як викопали яму, її дно необхідно засипати необхідним матеріалом, в більшості випадків це гравій та пісок з берега річки. Також необхідно забезпечити стік води і озеленити так звані берега вашого штучної водойми. І в кінці потрібно забезпечити утеплення, щоб уникнути втрати всіх членистоногих.

Після того, як виконали все вищеперелічене, можна запускати раків, і не забувати міняти воду в ставку один раз в чотирнадцять, п'ятнадцять днів. Ну і протягом семи місяців, поки є можливість займатися розведенням, потрібно пильно стежити за тим, щоб раки не винищили один одного. Годувати м'ясом, овочами, мертвою рибою, можна навіть спеціальними кормами.

Годувати м'ясом, овочами, мертвою рибою, можна навіть спеціальними кормами

Де взяти раків?

Вам необхідно знайти ставок, і виловити до п'ятдесяти штук самок і самців, для початку цього цілком достатньо. Якщо ловом ви займатися не хочете, то ви їх можете купити, на даний момент є багато місць, де їх можна взяти. Також є і чимало людей, які займаються виловом, а потім продажем раків з натуральних водойм.

Також існують кілька видів, яких краще розводити в особливих умовах. Деякі з них вимагають якомога більше різних водоростей у водоймі, також деяким необхідно вибиратися на поверхню. Деякі особини не уживаються в воді, температура якої більше двадцяти шести градусів Цельсія, інші ж навпаки уживаються в воді з такою температурою, можна і вище. Можна купити раків для розведення, але до придбання найкраще відразу визначитися з необхідним видом раку.

Можна купити раків для розведення, але до придбання найкраще відразу визначитися з необхідним видом раку

Витрати на розведення раків

У перші місяці вам доведеться значно витратитися на необхідне обладнання і самих раків, але через деякий час витрати будуть зменшуватися, а кількість раків і, відповідно прибуток, рости.

Відео по темі: експеримент, вирощування раків в теплиці

Читайте більше корисних статей в розділі: Бізнес в сільській месности

Де взяти раків?
Де взяти раків?