Листопад. Москва.Експоцентр на Красній Пресні

З 21-го по 25 листопада в Москві пройшла 28-а міжнародна виставка «Меблі, фурнітура й оббивні матеріали» - «Меблі 2016». Захід був організований АТ «Експоцентр» за підтримки Міністерства промисловості і торгівлі РФ, Російського експортного центру, Спілки архітекторів Росії, під патронатом Торгово палати РФ.

Захід був організований АТ «Експоцентр» за підтримки Міністерства промисловості і торгівлі РФ, Російського експортного центру, Спілки архітекторів Росії, під патронатом Торгово палати РФ

Згідно з даними організаторів, виставку відвідали 40 600 чоловік. Вісім тематичних розділів розмістилися на загальній площі 72 434 кв. м. Експонентами «Меблів» стали 735 компаній з 28 країн, причому Німеччина і Словенія організували повноцінні національні експозиції.

Експонентами «Меблів» стали 735 компаній з 28 країн, причому Німеччина і Словенія організували повноцінні національні експозиції

Меблева і деревообробна промисловість Росії була представлена ​​575 компаніями. Серед них - «Алмаз», «Аметист», «Анонс», «Апріорі», «Атлас-Люкс», «Боровичі-Меблі», «Боярд», «Ваш день», «Вітра», «Дріада», «Дятьково »,« Командор »,« Лером »,« Lorena Кухні »,« Меблі-М »,« МДМ комплект »,« Марія »,« Ніжегородмебель »,« Норкпалм »,« Союз-М »,« Столлайн »,« Уфамебель »,« УК ЕМК »,« ВІА Феррата »,« Мелодія сну »,« Орматек »,« Кожпроммебель »,« донки »,« Перша меблева фабрика - АЛНО », Сиктивкарський фанерний завод,« трия »,« Південь-меблі » , «Хеттих Рус», «Хефеле Рус», «Шаттдекор», «Шатура» і багато інших. Вперше з 2012 року на галузевий меблевий огляд вийшли фабрики холдингу «8 Березня»: «березневі» стенди, безперечно, прикрасили виставковий розділ м'яких меблів.

Вперше з 2012 року на галузевий меблевий огляд вийшли фабрики холдингу «8 Березня»: «березневі» стенди, безперечно, прикрасили виставковий розділ м'яких меблів

Експозиції супроводжувала ділова програма. Її основні події - круглий стіл «Російська меблі: конкурентоспроможність, імпортозаміщення, розвиток експорту. Що треба зробити? », Консультаційна сесія« Російський експортний центр: про інструменти підтримки експорту меблевого ринку », Форум директорів« Меблі як бізнес », конференція« Розвиток ринку деревообробки та меблів. Пропозиції хімічних компаній, що випускають для них формальдегід містять смоли, клеї, плівки, покриття та інші необхідні продукти. Питання імпортозаміщення ». Вперше відбувся Професійний турнір сервісних компаній і служб меблевої індустрії. Агентство розвитку професійних спільнот та робітничих кадрів «Ворлдскіллс Росія» проводило презентацію «WorldSkills Росія». Також до виставки був приурочений Президентська рада Асоціації підприємств меблевої і деревообробної промисловості.

Також до виставки був приурочений Президентська рада Асоціації підприємств меблевої і деревообробної промисловості

Популярністю у відвідувачів користувався проект «Час дизайну»: тут в форматі лекцій, конференцій та майстер-класів від представників дизайнерського співтовариства розповідалося про предметному дизайні в Росії в умовах кризи, комплектації меблями типових квартир в житлових будинках, підборі меблів для великої родини в маленькій квартирі та ін.

Популярністю у відвідувачів користувався проект «Час дизайну»: тут в форматі лекцій, конференцій та майстер-класів від представників дизайнерського співтовариства розповідалося про предметному дизайні в Росії в умовах кризи, комплектації меблями типових квартир в житлових будинках, підборі меблів для великої родини в маленькій квартирі та ін

За традицією, що склалася, на «Меблів» підвели підсумки і нагородили лауреатів 11-го всеросійського конкурсу на здобуття Національної премії в галузі промислового дизайну меблів «Російська кабріоль».

За традицією, що склалася, на «Меблів» підвели підсумки і нагородили лауреатів 11-го всеросійського конкурсу на здобуття Національної премії в галузі промислового дизайну меблів «Російська кабріоль»

Наступного року виставка «Меблі» пройде з 20-го по 24 листопада.

Наступного року виставка «Меблі» пройде з 20-го по 24 листопада

Здоровий сон і «зелені» цінності - акценти Heimtextil 2019

Штормова погода в Альпах і страйки в німецьких аеропортах на початку січня позначилися на Відвідувальні трафіку франкфуртської Heimtextil: з торішніх 70 тисяч він знизився до 67,5 тис. Чол.

Світова виставкова індустрія тримає удар

Парадоксально, але в епоху загального онлайну індустрія «живих» зустрічей знаходиться на піку успіху.

За свій рахунок

У виставках imm cologne і LivingKitchen взяли участь дев'ять російських компаній.

Емоції первинні!

Число гостей, які приїхали на кельнський салон Orgatec зі Східної Європи та Росії, практично подвоїлася.

М'яч повинен потрапити в ворота

З 11-го по 13 червня в німецькому Білефельді пройшла 16-я конференція Ostwestfalen meets Russia - «Східна Вестфалія зустрічається з Росією».

Що треба зробити?