MosBuild / WorldBuild Moscow 2020 року - 26-я міжнародна виставка будівельних і оздоблювальних матеріалів

 1. MosBuild / WorldBuild Moscow входить в ТОП 5 будівельних виставок світу. WorldBuild Moscow / MosBuild...
 2. MosBuild представлена ​​в новому форматі.
 3. Розділи виставки:
 4. Статистика MosBuild 2016:

MosBuild / WorldBuild Moscow входить в ТОП 5 будівельних виставок світу.

WorldBuild Moscow / MosBuild 2018 зібрала понад 1200 російських і іноземних виробників і постачальників з 40 країн на площі 80000 кв. метрів.

У рік свого ювілею в 2019 році найбільша в Росії 25-я міжнародна виставка будівельних і оздоблювальних матеріалів MosBuild 2019 буде проходити в найбільшому виставковому центрі Східної Європи «Крокус Експо».

Перенесення виставки на майданчик «Крокус Експо» дає учасникам додаткові можливості: це і розміщення великих стендів в просторих павільйонах і на великих відкритих майданчиках, і транспортна доступність, і безкоштовна парковка на 35500 машиномісць.

Учасники виставки мають можливість продемонструвати свою продукцію більш 63000 фахівців підприємств, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею будівельними та оздоблювальними матеріалами, будівництвом, проектуванням і обробкою будівель і приміщень, дизайном інтер'єру з 80 регіонів Росії і країн ближнього зарубіжжя.

Виставка MosBuild / WorldBuild Moscow - це ефективний інструмент просування продукції на російському ринку. Участь у виставці дозволяє залучити нових клієнтів, збільшити обсяги продажів і розширити географію збуту будівельних і оздоблювальних матеріалів.

Відвідувачі виставки - це фахівці підприємств оптової і роздрібної торгівлі, будівельних, ремонтних, архітектурних і проектних організацій, дизайнери інтер'єру.

Відвідувачам MosBuild / WorldBuild Moscow надає можливість:

 • вибрати будівельні та оздоблювальні матеріали для бізнесу з широкого асортименту, представленого більше 1000 компаніями;
 • знайти нових постачальників будівельних і оздоблювальних матеріалів;
 • отримати інформацію про новинки і тренди будівельних і оздоблювальних матеріалів, новітніх будівельних технологіях, прем'єрних колекціях від світових виробників.

MosBuild / WorldBuild Moscow представляє широкий спектр сучасних будівельних матеріалів і технологій.

MosBuild / WorldBuild Moscow представляє широкий спектр сучасних будівельних матеріалів і технологій

MosBuild представлена ​​в новому форматі.

Ділова програма MosBuild представить ексклюзивні заходи з актуальних питань будівництва, архітектури та дизайну за участю метрів будівельної та інтер'єрної індустрії. Освітню майданчик MosBuild School в 2016 році знову представлять відомі архітектори і дизайнери, які проведуть серію майстер-класів та поділяться досвідом з початківцями і практикуючими фахівцями і студентами профільних ВНЗ.

Ділова програма виставки включає конференції, семінари, презентації, з найбільш актуальних питань будівництва, архітектури та дизайну.

Розділи виставки:

 • будівельні матеріали,
 • оздоблювальні матеріали
 • сантехніку
 • керамічну плитку
 • двері і замки
 • покриття підлоги
 • шпалери
 • штори, карнизи, жалюзі
 • світло- і електротехнічну продукцію
 • фасади, вікна, покрівля
 • ворота
 • будівельне обладнання, техніку і інструмент.

Статистика MosBuild 2017:

За чотири дні роботи MosBuild / WorldBuild Moscow відвідало 64490 чоловік практично з усіх регіонів Росії. Це на 2% більше, ніж в минулому році, таким чином 2017 рік став рекордним за кількістю відвідувачів. При цьому значно покращився якісний склад відвідувачів: на 26% збільшилася частка представників оптової торгівлі, на 5% - роздрібної торгівлі будівельними та оздоблювальними матеріалами і на 9% - фахівців із будівництва та оздоблення приміщень. Загальна кількість потенційних байеров склала 51 057 чоловік. Крім того, на 15% зросла кількість професійних дизайнерів інтер'єрів, що дають замовникам рекомендації щодо закупівлі тих чи інших матеріалів - в цьому році їх число склало без малого 8000 осіб. У два рази скоротилася кількість приватних осіб, які відвідують виставку без комерційних цілей.

Загальна площа експозиції перевищила 80 000 кв.метрів. 1200 Росія і іноземних виробників і постачальників з 40 країн світу представили на своїх стендах широкий асортимент сучасних будівельних і оздоблювальних матеріалів для будівництва та оздоблення. У 2017 році у виставці вперше взяли участь 500 компаній. Безпрецедентно масштабної стала в цьому році експозиція учасників, що спеціалізуються на виробництві та продажу дверей, яка об'єднала понад 90 компаній.

Статистика MosBuild 2016:

За чотири дні роботи MosBuild 2016 відвідала рекордна кількість фахівців - понад 63300 осіб практично з усіх регіонів Росії, що на 48% більше, ніж в минулому році.

Учасники MosBuild - в цьому році ними стали понад 1000 виробників і постачальників будівельних і оздоблювальних матеріалів з 39 країн - отримали можливість прямого контакту з потенційними клієнтами, зацікавленими в закупівлі будівельних та оздоблювальних матеріалів, а також з професійними дизайнерами інтер'єрів.

Число байеров, які приїхали з метою знайти товар для свого бізнесу, збільшилася до 56% і склало більше 35500 чоловік. До вагомої цифри - майже 25000 представників оптової та роздрібної торгівлі - додалися 10600 фахівців підприємств, що займаються будівництвом і обробкою будівель і приміщень. Крім того, зросла кількість професійних дизайнерів інтер'єрів, що дають замовникам рекомендації щодо закупівлі тих чи інших матеріалів виставку - в цьому році їх число досягло майже 7000.

З метою підвищення ефективності бізнес-контактів експонентів з фахівцями із закупівель з роздрібних мереж DIY, що пропонують товари для самостійного будівництва і ремонту, на майданчику виставки працював «Центр переговорів про закупівлі з DIY-мережами». За час його роботи фахівці із закупівель 12 найбільших роздрібних мереж Росії провели переговори з представниками понад 40 компаній-учасників MosBuild 2016.

Інші виставки дизайну інтер'єру

Інші будівельні виставки