Рейтинг таксі Мінська | Інформаційно-довідковий портал Білорусі - interfax.by

 1. Служба таксі 107
 2. Служба таксі 135
 3. Служба таксі 152
 4. Служба таксі 155
 5. Служба таксі 156
 6. Служба таксі 157
 7. Служба таксі 158
 8. Служба таксі 161
 9. Служба таксі 181
 10. Служба таксі 184
 11. З іншого боку

Таксі - транспорт для тих, хто цінує швидкість і комфорт пересування Таксі - транспорт для тих, хто цінує швидкість і комфорт пересування. Однак, як показують відгуки пасажирів на тематичних порталах і форумах, столичні служби таксі не завжди здатні відповідати очікуванням мінчан.

Швидше за все, велика частина претензій носить не абсолютний характер - це претензії до окремих водіям таксі тієї чи іншої служби. Але споживачі в таких тонкощах розбиратися не повинні: всього один нечемний таксист здатен відвадити від конкретної служби таксі безліч клієнтів і створити їй стійкий негативний імідж.

Служба таксі 107

Судячи з відгуків, найбільше проблем у служби таксі 107 з диспетчерами. Те, що часом до служби важко додзвонитися, - це півбіди.

А ось те, що клієнтам доводиться довгий час чекати, поки отзвучіт «музична заставка» або дівчини «на тому кінці дроту» домовилися про щось своє особисте, отсмеются, нарешті, згадають про ваше існування, «поперебрасивают» вас від оператора до оператора - це вже дійсно неприємно. Особливо якщо в результаті звучить сакраментальне «машин немає» і короткі гудки.

Навіть якщо замовлення прийняте, приїзду таксі можна не дочекатися: дивно, але таксист цілком може передумати їхати за вказаною вами адресою, і при цьому навіть не попередить операторів служби.

Таким чином, схоже, фраза диспетчера «машина буде через десять хвилин» зовсім не означає ні того, що машина дійсно приїде, ні того, що вона приїде протягом десяти хвилин - часто, судячи з відгуків клієнтів, чекати доводиться довше.

Варіант «VIP-таксі», на думку найбільш прискіпливих клієнтів, не відповідає заявленій «віпів». Однак, судячи з того, що диспетчери часто говорять «машин немає», сервіс популярністю серед населення користується.

Служба таксі 135

Серед відгуків клієнтів про службу таксі 135 можна зустріти миле в своєму прямодушності висловлювання дружини таксиста: «Мій чоловік вважає, що лічильник - це минулий день, говорить, що нормальний клієнт завжди знає, скільки буде коштувати поїздка і чайові залишить» Серед відгуків клієнтів про службу таксі 135 можна зустріти миле в своєму прямодушності висловлювання дружини таксиста: «Мій чоловік вважає, що лічильник - це минулий день, говорить, що нормальний клієнт завжди знає, скільки буде коштувати поїздка і чайові залишить».

Що ж стосується безпосередньо відгуків про роботу таксі 135, то більша їх частина в Байнет написана ... самими таксистами цієї служби. Втім, досить і «послань» від клієнтів, при цьому абсолютна більшість відгуків - позитивні. Єдине, що здатне насторожити - то, що ряд з них більше схожий на наївно-рекламні текстівки, ніж на подяку клієнта. У будь-якому випадку, майже абсолютна «мовчазну згоду» опонентів - це позитивний факт.

Претензії клієнтів стосуються небажання деяких водіїв таксі служби 135 включати лічильник. Після наполегливого прохання пасажира може виявитися, що виїхати нікуди не вийде - «машина на виклик».

«Занадто правильних» пасажирів, схоже, ніде не люблять.

Служба таксі 152

Своє ставлення до служби 152 висловив один з її клієнтів: «152 - лідер. Але при цьому я швидше викликом інше таксі. Вони не думають, що вони - кращі ». Ця думка лейтмотивом проходить і через багато інших відгуки.

У багатьох відгуках згадується неввічливість водіїв - від зневажливого ставлення до клієнта до лайки і агресії.

Схоже, деякі водії таксі служби 152 вважають, що роблять послугу клієнтам, надаючи їм платну, в общем-то, послугу Схоже, деякі водії таксі служби 152 вважають, що роблять послугу клієнтам, надаючи їм платну, в общем-то, послугу. Таксист може закурити сигарету, не запитавши дозволу у пасажирів (не кажучи про те, що згідно з Правилами перевезень пасажирів автомобілями-таксі водієві забороняється палити під час руху таксі). При цьому серед відгуків в Інтернеті є історія про те, як таксист служби 152 заявив пасажиру з маленькою дитиною, про те, що малюків в таксі возитимуть не можна: вони шумлять і можуть забруднити салон.

Невдоволення водіїв таксі 152 викликає також необхідність їздити дворами, доставляючи клієнта до під'їзду його будинку.

Разом з тим, судячи з того, що часом за номером 152 складно додзвонитися і досить часто можна почути про те, що вільних машин немає, багато мінчани в цілому роботою цією службою задоволені.

Служба таксі 155

Найбільше претензій до служби 155 за часом очікування викликаних таксі. Машини можуть дуже серйозно спізнюватися, іноді клієнт, вийшовши в назване оператором служби час і прочекавши ще хвилин десять, просто ловив інше таксі.

Судячи з висловлювань на форумах і тематичних сайтах, таксисти служби 155 не люблять їздити за лічильником і можуть не включити його навіть на прохання пасажира. В процесі логічних суперечок з таксистом про ваші права і його обов'язки, можна нарватися на хамство і агресію.

Також часто відзначається серйозне завищення таксистами цін на поїздку.

Служба таксі 156

До переваг служби таксі 156 клієнти відносять те, що в диспетчерську базу заносяться прізвища та адреси постійних клієнтів. Приємно, коли тебе пам'ятають. Серед плюсів служби також постійні рекламні акції.

Однак з іншого боку цими рекламними акціями задоволені не всі. Пасажири, які скористалися можливістю безкоштовної десятої поїздки на таксі цієї служби, відзначали, що багато водіїв дуже «переживають» з даного приводу, зганяючи своє невдоволення на клієнтах.

Також серед претензій - часто заявлене оператором час прибуття машини не відповідає реальності. Що приїхав водій може недостатньо добре знати місто.

Служба таксі 157

Які претензії мають пасажири до цієї служби? В першу чергу, відзначається «легке» хамство з боку операторів таксі 157: бажаючі швидко потрапити з точки А в точку Б цілком можуть почути від оператора речівку: «Машин в вашому районі немає!» - і без короткі гудки.

У годину пік на номер 157 складно додзвонитися, а після того, як додзвонишся, дочекатися відповіді оператора, відзначають прискіпливі громадяни.

Водії продовжують бесіду з пасажирами в тому ж тоні, що і оператори служби Водії продовжують бесіду з пасажирами в тому ж тоні, що і оператори служби.

Як результат - думки клієнтів на кшталт: «я цей номер в телефоні заблокував, щоб випадково не набрати».

Служба таксі 158

Про цю службу в Байнет тільки позитивні відгуки. Єдине нарікання - то, що водії не завжди вкладаються в заявлений при замовленні таксі термін прибуття машини.

Служба таксі 161

Старі жовті «Волги», в злегка деренчливих на ходу салонах, в яких відчувається легкий аромат бензину, не викликають ностальгічних почуттів у пасажирів. Пенсіонери на таксі в масі своїй не їздять, а молодь вважає за краще більшу ступінь комфорту. Радянський же автопром у більшості з комфортом не асоціюється.

На жаль, відгуки клієнтів свідчать про те, що багато водіїв служби таксі 161 за своїм ставленням до роботи в цілому і пасажирам зокрема абсолютно відповідають образу таксиста у фільмі «Брат-2».

Служба таксі 181

Водії служби таксі 181 не завжди встигають приїхати в названий оператором служби термін, при цьому маються на увазі запізнення серйозні. У той же час не всі з них готові почекати клієнта 5 хвилин біля під'їзду.

Деякі водії не можуть знайти здачу і при цьому вважають це проблемою клієнта Деякі водії не можуть знайти здачу і при цьому вважають це проблемою клієнта. На відносно короткий - з точки зору таксиста - відстань він взагалі може відмовитися вас відвести. (Справедливості заради відзначимо, що цим грішать багато таксистів, особливо очікують клієнтів у «рибних місць»).

На заперечення пасажирів, які не вважають ті чи інші заяви, претензії, вимоги водіїв досить аргументованими, останні цілком можуть і відверто нахамити.

Служба таксі 184

Про службу таксі 184 відгуки позитивні. Клієнтів, судячи з висловлювань на форумах, абсолютно влаштовує робота операторів служби і водіїв таксі, самі автомобілі і те, що машини приїжджають на виклик в позначене диспетчером час.

З іншого боку

Часом на відгуки задоволених і незадоволених клієнтів столичних служб таксі в Мережі відповідають самі таксисти. Намагаючись пояснити поведінку своїх колег (а часом - виправдати власне), вони рідко знаходять розуміння тих, хто - з іншого боку.

Так, ми можемо зрозуміти, що трапляються «нахабні і колгоспні клієнти, які і оператору нагрублять і водієві нахамити так, що хочеться напитися», але нам незрозуміло, чому той, хто сів в машину після таких пасажирів повинен на собі відчути настрій водія.

Ми можемо зрозуміти і те, що «багато фірм перевізники лімітують суму на місяць, тому водії і не включають лічильники», але ж це, по суті, не проблема клієнта. І вже тим більше, це не дає водієві права грубити пасажиру, який хоче бачити суму на лічильнику і чеку.

«Ні здачі»? Пару тисяч рублів, додатково відданих водієві понад «такси», можливо, в моєму житті погоди не зроблять, проте я сам має право вирішувати, коли давати «чайові», а коли обмежитися показаннями таксометра. Водії, ви часто «прощали» пасажирам недолік грошей на оплату проїзду?

Мабуть, найкраще відреагував водій таксі, який написав на одному з форумів в Байнет: «Якщо ви чимось не задоволені, не полінуйтеся зателефонувати в диспетчерську службу і пояснити ситуацію, щоб розібратися з грубим недобросовісним працівником. Так, і ще не забудьте, якщо вам сподобалося обслуговування повідомити про це диспетчеру із зазначенням імені або позивного водія ».

В крайньому випадку - завжди можна звернутися до товариства захисту прав споживачів.

«Ні здачі»?
Водії, ви часто «прощали» пасажирам недолік грошей на оплату проїзду?