Українські водії за звичкою викликають ДАІ на ДТП

  1. Орфографічна помилка в тексті:

18 травня 2012, 9:09 Переглядів: 18 травня 2012, 9:09 Переглядів:   ДТП можна оформити і без ДАІ

ДТП можна оформити і без ДАІ. Фото: Автопродаж.

Автомобілісти України не бажають полегшувати собі життя европотоколом і за звичкою викликають на місце ДТП співробітників ДАІ.

"Показник оформлення ДТП за спрощеною схемою у нас навіть нижче, ніж в сусідніх Білорусі та Росії, де він становить близько 5%. Наприклад, з моменту вступу в силу закону про європротокол ми отримали від водіїв тільки 86 повідомлень про оформлення ДТП за цією схемою. це лише близько 1% від загальної кількості повідомлень, поданих учасниками подій в компанію ", - розповів генеральний директор компанії, що асистує НАСК" Оранта "" Гарант-АСІСТАНС "Вадим Шевченко.

В інших СК статистика ще гірше. Число прихильників спрощеної системи недотягує там навіть до 1%. Одна з головних причин - недовіра водіїв до страховиків і страх залишитися без виплати. До слова, аж ніяк не безпідставний. Найменші порушення при заповненні європротоколу можуть стати для СК підставою для відмови у виплаті відшкодування, і потерпілий залишиться з носом.

Нагадаємо, українські водії, які стали учасниками дорожньо-транспортних пригод, з 19 вересня 2011 року одержали право не викликати на місце аварії представників Державтоінспекції. Замість цього вони можуть заповнити спеціальний бланк уніфікованого європейського зразка - так званий європротокол. Тепер його отримують в страхових компаніях разом з договором обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників (ОСЦПВ). У теорії, пред'явивши заповнений протокол страховику, який постраждав в аварії може отримати відшкодування збитку.

Не викликати ДАІ на місце аварії можна, якщо:

  • В результаті аварії не постраждали люди.
  • Водії сходяться в розмірах заподіяної шкоди.
  • Учасники ДТП мають всі необхідні для водіїв документи і абсолютно здорові.
  • Поліси ОСЦПВ виписані після 19 вересня 2011 року.
  • Сума можливої ​​шкоди не перевищує 10 тис. Грн.
  • Водії абсолютно впевнені в тому, що в змозі правильно і без помарок заповнити європротокол.
  • У полісі каско не вказані додаткові умови виплати відшкодування (виклик на місце події ДАІ).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Українські водії за звичкою викликають ДАІ на ДТП". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ