Викликати евакуатор в Києві: замовити евакуацію автомобіля недорого

 1. Викликати евакуатор: як це зробити, куди звертатися?
 2. Як замовити евакуатор в спеціалізованій компанії?
 3. Евакуація автомобіля: види послуги

Послуги дорожньої допомоги пов'язані не тільки з технічним обслуговуванням автомобіля, але і його транспортуванням до місця проведення ремонтних робіт. Послуги евакуатора потрібні при пошкодженні транспортного засобу внаслідок дорожньо-транспортної пригоди або при неможливості усунути неполадки на місці.

У статті викладені основні відомості про те, як викликати евакуатор, що входить в послугу евакуації транспортного засобу, яка вартість і як спростити процедуру виклику з картою дорожнього асистансу.

Викликати евакуатор: як це зробити, куди звертатися?

Послуга евакуатора потрібно у випадках, коли технічна несправність автомобіля не дозволяє «своїм ходом» дістатися до автосервісу.

Допомога на дорозі 24/7: ЖМИ Викликати

Транспортування за допомогою евакуатора також потрібно, якщо автомобіль пошкоджений в результаті ДТП, падіння на нього дерев, інших предметів, а також в результаті дій третіх осіб.

Перелік ситуацій, при яких потрібно евакуатор, може бути досить великим. З огляду на це, вибирати компанію технічної підтримки випливає з тих, які пропонують найбільший спектр послуг.

Компанії-провайдери дорожнього асистансу послуги евакуатора включають як в базовий перелік, так і в розширену програму.

Власники карт CarPro Standart можуть розраховувати на допомогу евакуатора з покриттям витрат на суму 2 тис. Грн. Для власників карти Basic послуга доступна одноразово і тільки в разі евакуації з місця ДТП. Якщо потрібно евакуація з місця поломки, компанія займається тільки організаційними процедурами при евакуації авто.

Вибір сервісного покриття тієї чи іншої карти дорожнього асистансу проводиться клієнтом на власний розсуд із запропонованих комплексних програм. Зрозуміло, вартість таких карт буде різною.

Як замовити евакуатор в спеціалізованій компанії?

При виникненні потреби в послугах евакуатора, автомобілісти, які не володіють карткою дорожнього асистансу, змушені шукати самостійно компанії, які надають послуги евакуації. Це можуть бути вузькопрофільні компанії або компанії комплексних технічних автопослуг. Власники карт асистансу позбавлені від необхідності шукати в Інтернеті відповідну сервісну службу.

Вартість послуги евакуації автомобіля і в Києві та Київській області складається з:

 • Навантаження і розвантаження - 200 грн
 • Тарифікації проїзду за 1 км (в середньому 5 грн)
 • Подача евакуатора - від 75 грн

Деякі компанії враховують дальність транспортування, зменшуючи вартість на суму виклику. Крім цього, тарифікація послуги евакуації залежить від типу авто: для легкових автомобілів вона нижче, для вантажних - вище.

Зрозуміло, тут наведено орієнтовні ціни, що діють станом на липень 2017 року. Тарифікація послуг евакуатора може відрізнятися як по регіонах, так і по віддаленості від компанії технічної підтримки. Точна інформація викладена на офіційних сайтах компаній-постачальників послуг.

Точна інформація викладена на офіційних сайтах компаній-постачальників послуг

Евакуація автомобіля: види послуги

Вище згадувалося про склад вартості послуги. Відповідно до цього, можна судити і про те, з яких операцій складається послуга евакуації автомобіля:

 • замовлення евакуатора
 • подача
 • Навантаження транспортного засобу
 • розвантаження
 • Транспортування до місця ремонту / стоянки

Замовити послугу можна як для легкового авто. Так і для вантажних автомобілів. Поряд зі звичайним евакуатором існує можливість замовлення крана-маніпулятора, який підніме і встановить пошкоджений автомобіль на платформу евакуатора.

Замовити евакуатор в більшості компаній технічного сервісу можна цілодобово, щодня і без вихідних. Якщо виїзд потрібно на велику відстань, компанії здійснюють евакуацію за допомогою партнерської мережі. Все це може добре працювати у спеціалізованих провайдерів послуг евакуації, але якщо виникає потреба в інших технічних послугах (підвезення палива, запчастин, колеса або зарядка аккумуллятора), то водій змушений шукати іншу компанію.

Подібних труднощів не виникає у власників карт дорожнього асистансу, оскільки обслуговування здійснюється з наданням всього комплексу послуг, передбачених програмою техпідтримки.

Переваги карт дорожнього асистансу

 • Власник карти позбавлений необхідності шукати для кожної послуги окремого виконавця. Комплекс послуг (базовий або преміальний) здійснюється на першу вимогу клієнта
 • Власник карти гарантовано отримає замовлену послугу
 • Якість виконання послуг дорожньої підтримки - найвище
 • Оперативність - послуга надається в максимально стислі терміни
 • Доступність - цілодобова робота служб асистансу дасть справедливу розв'язку дорожніх проблем навіть в нічний час і в негоду
 • Покриття послуги дорожнього асистансу - територія України. А в деяких програмах - країни Євросоюзу
 • Ефективність - вартість грошових коштів, витрачених на покупку карти дорожнього асистансу, з лишком компенсується широким спектром послуг.

Замовити евакуатор з картою Premium від British auto club можна як у випадку дорожньо-транспортної пригоди, так і при технічну несправність авто. Карта Premium - це повний спектр допомоги на дорозі з безлімітним їх використанням. Заплативши за програму дорожнього асистансу, клієнт значно економить, оскільки в перерахунку на одиничну послугу, це виявляється набагато вигідніше обслуговування в вузькопрофільних сервісних компаніях.

Цілодобово: Допомога на дорозі в один дотик

Підводячи підсумок сказаному, слід підкреслити, що компанії-провайдери дорожнього асистансу знаходяться на підйомі, оскільки пропоновані ними послуги користуються попитом, що росте у автомобілістів. Характерна особливість сучасного водія полягає не тільки в його високій дисциплінованості, а й в турботі про технічний стан свого транспортного засобу, а також наявності зручних і якісних рішень проблем, що виникають в дорозі.

Викликати евакуатор: як це зробити, куди звертатися?
Як замовити евакуатор в спеціалізованій компанії?
Викликати евакуатор: як це зробити, куди звертатися?
Як замовити евакуатор в спеціалізованій компанії?