гелеві кульки

  1. Факти про гелевих кульках Шкідливі чи гелеві кульки?
  2. Гелеві кульки та їх підйомна сила
  3. Збільшення часу польоту гелевих кульок
  4. Використовуйте гелеві кульки з метою реклами
  5. Ідеї ​​прикраси свят гелевими кульками
  6. Гелеві ланцюжка з кульок
  7. Фонтани і стійки з гелевих кульок
  8. Замовте доставку гелевих кульок в Києві

Факти про гелевих кульках

Шкідливі чи гелеві кульки?

Як відомо гелій легший за повітря, він використовується для заповнення дирижаблів, повітряних куль. На відміну від водню, гелій є нетоксичним, а також не запалюється, звідси можна зробити висновок, що гелеві кульки є абсолютно безпечними. Тому з повною безтурботністю за допомогою гелевих кульок можна прикрасити будь-яке свято, будь то весілля або дитяче свято.

Гелеві кульки та їх підйомна сила

Підйомна сила гелевих кульок середнього розміру 30 см або 12 (якщо взяти дані реальних розрахунків отриманих в результаті експериментів) становить 1,5 грама Підйомна сила гелевих кульок середнього розміру 30 см або 12 "(якщо взяти дані реальних розрахунків отриманих в результаті експериментів) становить 1,5 грама. З цього випливає, що якщо потрібно підняти, наприклад, шоколадку вагою 100 грам, буде потрібно 60-70 куль.

Такими предметами піднімання зазвичай бувають серця з куль, букети, зроблені з повітряних куль і інші предмети невеликої маси. Замовивши у нас таке хмара з гелевих кульок, наші фахівці допоможуть здійснити запуск, а також проконсультують вас з усіх питань.

У тому випадку, якщо ж вам потрібно підняти тіло вагою більше кілограма, то звичайні гелеві кульки справі не допоможуть і ми рекомендуємо використовувати гелеві кулі великого розміру від 1 метра в діаметрі.

Збільшення часу польоту гелевих кульок

Гелеві кульки літають не вічне і в кінцевому підсумку падають на землю Гелеві кульки літають не вічне і в кінцевому підсумку падають на землю. Політ триває приблизно 8-10 годин.

Гелій, який заповнюється в повітряна куля, виходить через пористу структуру стінки латексного кулі. У спекотну погоду цей процес відбувається набагато інтенсивніше ніж при низькій температурі.

Продовжити політ гелевих кульок можна за допомогою спеціальної рідини Hi-Float, яка застосовується всередині кулі. Після такої обробки гелеві кульки будуть літати від двох-трьох днів до тижня!

Використовуйте гелеві кульки з метою реклами

Повітряні гелеві кульки є досить недорогим і привабливим засобом реклами. Колір, форма, розмір повітряних куль дозволяють за допомогою друку наносити логотипи фірми, написи про товари і послуги, що надаються компанією. І звичайно ж такий вид реклами не залишиться без уваги з боку потенційних клієнтів.

Ідеї ​​прикраси свят гелевими кульками

Перше що приходить на думку при слові повітряні кульки - це кульки, які літають в повітрі. Але насправді такі кульки називаються гелієвими, так як наповнені не повітрям, а саме гелієм.

Звичайно, якщо у вас свято, то прикрасити його можна просто великою кількістю гелевих кульок, наприклад, прив'язавши по кульці до стільців, або просто залишити їх під стелею. Але існує набагато більше способів для прикраси гелевими кульками!

Гелеві ланцюжка з кульок

Дуже красиво і заманівающе виглядає   ланцюжок з гелевих кульок Дуже красиво і заманівающе виглядає ланцюжок з гелевих кульок . По краях до волосіні прикріплюються важки, до самої ж волосіні прив'язуються гелеві кульки і під своєю виштовхує силою піднімаються вгору утворюючи арку. Таку арку можна поставити як при вході в як приміщення, так і, наприклад, по діагоналі самого приміщення.

Фонтани і стійки з гелевих кульок

Оформляючи в урочистому стилі зал, де буде проходити заходи, відмінно впишуться і заповнять порожній простір   фонтани з гелієвих кульок Оформляючи в урочистому стилі зал, де буде проходити заходи, відмінно впишуться і заповнять порожній простір фонтани з гелієвих кульок .

Для весілля це можуть бути кульки у формі сердець, для днів народження з написом «Вітаємо з Днем народження». У розділі гелеві кульки ви можете вибрати відповідний малюнок або напис на кулі.

Гелеві повітряні кульки були придумані давним-давно, але радують і притягують до себе увагу до цього дня. Жодна дитина не залишиться байдужим до гелевих кульок. Вам залишається лише вибрати і оформити замовлення гелевих кульок.

Замовте доставку гелевих кульок в Києві

по телефону: (098) 261-89-53; (066) 798-80-49; (093) 560-38-36

по електронній пошті:

Факти про гелевих кульках Шкідливі чи гелеві кульки?