Що подарувати геймеру на новий рік недорого і оригінально

 1. Що подарувати геймеру на новий рік недорого і оригінально 3 червня 2016 р У наш час такого неподобства...
 2. Кружка з термоізоляцією
 3. Герметичний термостакан Byron Gunmetal
 4. Спокій нам тільки сниться, чи що подарувати на Новий рік геймеру
 5. Набір дорожній Comfort Travelling
 6. Сумка з відділенням для взуття і пляшки
 7. Steampunk USB-кабель 2-в-1
 8. Флешка «криптекс» 64 Гб (лімітована серія)
 9. Сенсорні рукавички Raindeer
 10. Що подарувати хлопцеві геймеру на Новий рік
 11. Підставка під ручки «Елея»
 12. Книга «Формула перемоги» про доблесті, подвиги і славу
 13. Що подарувати геймеру на новий рік недорого і оригінально
 14. Гуртки - універсальні подарунки на Новий рік для геймерів
 15. Кружка з термоізоляцією
 16. Герметичний термостакан Byron Gunmetal
 17. Спокій нам тільки сниться, чи що подарувати на Новий рік геймеру
 18. Набір дорожній Comfort Travelling
 19. Сумка з відділенням для взуття і пляшки
 20. Steampunk USB-кабель 2-в-1
 21. Флешка «криптекс» 64 Гб (лімітована серія)
 22. Сенсорні рукавички Raindeer
 23. Що подарувати хлопцеві геймеру на Новий рік
 24. Підставка під ручки «Елея»
 25. Книга «Формула перемоги» про доблесті, подвиги і славу
 26. Що подарувати геймеру на новий рік недорого і оригінально
 27. Гуртки - універсальні подарунки на Новий рік для геймерів
 28. Кружка з термоізоляцією
 29. Герметичний термостакан Byron Gunmetal
 30. Спокій нам тільки сниться, чи що подарувати на Новий рік геймеру
 31. Набір дорожній Comfort Travelling
 32. Сумка з відділенням для взуття і пляшки
 33. Steampunk USB-кабель 2-в-1
 34. Флешка «криптекс» 64 Гб (лімітована серія)
 35. Сенсорні рукавички Raindeer
 36. Що подарувати хлопцеві геймеру на Новий рік
 37. Підставка під ручки «Елея»
 38. Книга «Формула перемоги» про доблесті, подвиги і славу

Що подарувати геймеру на новий рік недорого і оригінально

3 червня 2016 р

У наш час такого неподобства не було, а життя було більше! Та годі за комп'ютером сидіти, піди повітрям подихай, зелений вже весь. Так все життя на свої іграшки профукали - справою краще займися, в твої роки у мене вже діти були. І все в такому дусі доводиться вислуховувати середньостатистичному геймеру щодня.

Хто такий геймер? Той, хто обожнює грати в комп'ютерні ігри, включаючи онлайнові, або як самі вони кажуть - кіберспортсмен. Можна, звичайно, подумати - вихваляються і прибріхують, але такий спорт існує насправді. Більш того, по ньому проводяться міжнародні змагання, за підсумками яких переможці отримують в якості призу кругленьку суму. Навіть командами змагаються в цьому виді спорту.

Якщо ви зараз подумали, що нічого спортивного в цьому спорті немає, то ви помиляєтеся. Чи не м'язами єдиними, як то кажуть. Шахи, між іншим теж спорт, як і покер. До речі, шахи недавно удостоїлися великої честі - їх включили до переліку олімпійських видів спорту. А ви говорите не спорт.

Мозком ворушити не так вже й просто, як показує практика. А для комп'ютерних ігор тільки цей мускул і потрібен. Хоча ні, багато що залежить від рук, тому кіберспортсмен високого рівня повинен ще дрібну моторику довести до досконалості. Загалом, самі бачите - не так все однозначно.

Ця обставина перетворює просту, на перший погляд, процедуру - вибір подарунка до свята - в справжній апокаліпсис. Не один мозок закипів від спроби зрозуміти, який піднести подарунок геймеру на Новий рік, щоб не вдарити обличчям в клавіатуру і змусити одержувача розплився в схвальної посмішки.

Насамперед варто нагадати, що існує безліч ігрових жанрів, і як правило, геймер є прихильником не всіх відразу, але якогось одного, максимум - кількох. Оскільки світ комп'ютерних ігор нічим не менш складний і великий, ніж, скажімо, філософія, немає ніякого сенсу вникати в ці подробиці - тільки мозок зламаєте, будете погано спати, їсти, а в кінцевому рахунку все переплутати і облажався, подарувавши, природженому онлайн-танкісту аксесуар, який вчасно подарувати божевільному RPGшніку або 3D-стрілялки маніякові.

Є ще гонщики, казуальщікі, стратеги, і навіть виключно божевільні тестувальники, яким взагалі без різниці у що грати, добу безперервно вони шукають так звані баги - помилки і проблемні моменти в ще не надійшли в продаж іграх. Теж, до речі, непогано заробляють.

Коротше, ні гри, ні інструментарій у вигляді мишей, клавіатур, навушників і моніторів дарувати не можна навіть якщо дуже хочеться. Справа ця невдячна. Кожен геймер сам собі мірило - часом людина роками підбирає клавіатуру і мишу, щоб досягти видатних результатів.

Втім, є одне виключення з цього правила - натяк самого геймера на те, що йому хотілося б отримати в подарунок. Але тоді вам ця стаття зовсім ні до чого, тому що тут ми будемо говорити в основному про те, як зробити геймеру приємно, не торкаючись безпосередньо його головного життєвого інтересу.

Отже, якщо ви шукайте подарунок на Новий рік геймеру, і не хочете потім кусати лікті або самого одержувача, прочитайте цей невеликий огляд подарунків, з якими неможливо облажаться.

Гуртки - універсальні подарунки на Новий рік для геймерів

Кружка Power

Кружка Power

Кружка стане у пригоді кожному, адже поки люди здатні обходитися без підтримки балансу вологи в організмі невідомі науці. Втім, це не говорить про те, що їх не існує в природі. Якщо ви таких знаєте - розкажіть нам, дуже вже цікаво. Обіцяє не проговоритися. Кружка Power виглядає дуже по комп'ютерному, чим неодмінно сподобається одержувачу.

Кружка з термоізоляцією

Кружка з термоізоляцією

Як і всі нормальні просіжівателі штанів, геймери під час гри люблять посербивать улюблений напій. З огляду на, що напій цей може виявитися чаєм або кавою, бажано щоб він довго зберігав початкову температуру. Самі ж знаєте - не встигнеш відвернутися буквально на секундочку, як чай / кава охолов. В умовах ігрового процесу відволікаючих чинників куди більше, а утримують свідомість в своїх чіпких лапах вони помітно сильніше. За постійно гарячий чайок вам будуть вдячні на все життя.

Герметичний термостакан Byron Gunmetal

Герметичний термостакан Byron Gunmetal

Любителі занадто динамічних ігор а-ля 3D-стрілялки, не можуть відволіктися від віртуального простору ні на мить - в будь-який момент підступний ворог може розмазати їх по стінці. Для настільки поглиненого грою людини потрібно підбирати кухоль особливу. Вона повинна не тільки підтримувати потрібну температуру, але і бути безпечною для комп'ютера. Варто пролити на клавіатуру трохи рідини, і девайс тут же перетворюється в клієнта сміттєвого бака. А геймерские клавіатури стоять часом як два офісних комп'ютера.

І це ще добре, якщо грає ця людина не на ноутбуці - існують в природі і геймерські лептопи. Після подібної катастрофи заміною клавіатури можна і не обійтися - доведеться купувати новий ноутбук. Втім, опіки на ногах - теж не самий ідеальний сценарій. Щоб виключити настільки жалюгідний розвиток подій, піднесіть в подарунок геймеру на Новий рік термокружку-непроливайку, яка дозволяє випасти з реальності на 6 годин, без побоювання зіткнутися з проблемою охололого чаю / кави.

Спокій нам тільки сниться, чи що подарувати на Новий рік геймеру

Подушка під голову «Манчіано»

Подушка під голову «Манчіано»

Середньостатистичному геймеру дуже непросто зупинити захоплюючий ігровий процес, тому недосип - нормальний стан для кіберспортсмена. Якщо до роботи / інституту / школи добиратися довго, ортопедична подушка, і за сумісництвом, масажер шийного відділу хребта, допоможе максимально ефективно доспати в транспорті такі необхідні для нормальної роботи мозку хвилини. Головне не забути поставити будильник або попросити сусіда штовхнути на потрібній зупинці.

Набір дорожній Comfort Travelling

Набір дорожній Comfort Travelling

Якщо геймер домігся успіху в киберспорте, він напевно скоро буде запрошений на міжнародне змагання. Природно, проходити воно може де завгодно, а значить - швидше за все доведеться збиратися в дорогу. Як водиться, в подібних поїздках нормально не поспиш. Але тільки не з набором для подорожей в складі зручного ортопедичного подушки, яка не дасть шиї затекти, а також пов'язки на очі і берушей, що не дадуть потривожити такий необхідний перед змаганнями сон.

Сумка з відділенням для взуття і пляшки

Сумка з відділенням для взуття і пляшки

Геймер багато часу проводить в сидячому положенні, тому з часом проблеми зі здоров'ям гарантовані. Якщо, звичайно він вчасно не усвідомлює, наскільки важливий активний спосіб життя в тому числі для того, щоб казанок варив на всі сто, а руки не затекли в найвідповідальніший момент ігрового процесу.

Втім, науці такі випадки не відомі - як правило, люди можуть схаменутися, коли здоров'я потрібно не підтримувати, а відновлювати. А будувати куди складніше, ніж періодично змахувати пил. Тому вся надія на вас - подаруйте йому спортивну сумку з відділенням для взуття і ємності для води.

Не всі подарунки на Новий рік геймеру здадуться однаково привабливими, але рано чи пізно він зрозуміє, який безцінний внесок в його щасливе майбутнє ви зробили. З іншого боку, сумку необов'язково використовувати за призначенням - вона відмінно підійде для нетривалої поїздки на змагання з кіберспорту, і для яких завгодно ще цілей - а хоч би і для повсякденного використання. Стильна адже і модна.

Steampunk USB-кабель 2-в-1

Steampunk USB-кабель 2-в-1

Вище ми рекомендували відмовитися від затії купувати комп'ютерні аксесуари, але деякі речі настільки за гранню добра і зла, що будь-якого комп'ютерного маніяка приведуть в екстаз. Наприклад, цей USB-кабель, який одним кінцем підключається до комп'ютера, а іншим - ви не повірите - однаково легко як до будь-яких пристроїв з роз'ємом microUSB, так і до iPhone / iPad / iPod завдяки переходнику з коннектором Lightning, який ще й втратити неможливо . І все це стилізовано під модні стімпанк.

Флешка «криптекс» 64 Гб (лімітована серія)

Раз вже мова зайшла про стімпанк, тобто ще один аксесуар, який можна дарувати геймеру, незважаючи на наше попередження. Флешка «криптекс» на 64 Гб прекрасна настільки, що при її вигляді від бажання хоча б помацати починають тремтіти руки. Мало того, що вона стилізована під стімпанк, так ще і вбудованим захистом від злому оснащена. Та не електронної, а механічною - ніякими Брутфорс (підбирач пароля) не зламати, тільки ручками, довгі-довгі роки. Ось це захист, не те що нинішні антивіруси.

64 Гб за очі повинно вистачити для всього. Але якщо цього багато або хочеться ціну нижче - існують і менш місткі моделі, наприклад, флешка «криптекс» на 16 Гб . Дівчині геймеру (а що ви так здивувалися?) Краще подарувати на Новий рік флешку AngryBirds.

Сенсорні рукавички Raindeer

Сенсорні рукавички Raindeer

Смартфон, планшет, навіть кишеньковий плеєр - все сьогодні обзавелися сенсорними екранами. Навіть термінали оплати послуг і вендингові автомати з бадьорить кавою і печивом. А у нас тут зима, між іншим, вельми сувора часом - сто раз подумаєш відповідати чи на вхідний дзвінок і чи є печеньки ціною обмороження. Забудьте про цю проблему з рукавичками Raindeer - сенсори не відмовляють їм ніколи.

Що подарувати хлопцеві геймеру на Новий рік

Ваш хлопець геймер і ви не знаєте, що йому подарувати? Подаруйте йому любов і увагу - повірте, це найбажаніший для нього подарунок. Якщо ж без матеріального підтвердження любові ви не відчуваєте себе досить комфортно, піднесіть йому щось душевне.

Підставка під ручки «Елея»

Підставка під ручки «Елея»

Фотографія, на якій ви щасливі разом, буде нагадувати про вашу безмежну любов кожен раз, як він відвернеться від своїх ігор. Не забудьте тільки забезпечити девайс кращими спільними фото з вашого архіву, перш ніж піднести цю підставку для ручок і одночасно електронну фоторамку в дар. А ще вона вміє показувати час, дату і температуру в кімнаті - виключно корисна і функціональна штука.

Книга «Формула перемоги» про доблесті, подвиги і славу

Найближчі люди повинні надихати на подвиги, а не вмовляти закинути справу всього життя або навіть хобі. Тому не варто «пиляти» хлопця з-за його захоплення пропадати в віртуальному світі. Краще покажіть йому, що поділяєте будь-які його смаки, і готові підтримати у всьому. Так ви досягнете потрібного ефекту виключно екологічним шляхом - хлопець зрозуміє, що ви справжній подарунок долі, і буде намагатися проводити з вами якомога більше часу. Книга, яка допоможе йому зрозуміти секрет успіху великих світу цього - ідеальний варіант для подібного маневру.

І не забудьте додати подарунку казкової таємничості за допомогою красивою упаковки , Новий рік як ніяк. Та й листівка зайвою не буде. Особливо незвичайна - наприклад, 3D листівка Сніжинка.

Тепер ви знаєте напевно, що подарувати геймеру і не облажався - використовуйте ці знання на благо, і щоб із вами сила.

З новим роком з Новим щастям!

Що подарувати геймеру на новий рік недорого і оригінально

3 червня 2016 р

У наш час такого неподобства не було, а життя було більше! Та годі за комп'ютером сидіти, піди повітрям подихай, зелений вже весь. Так все життя на свої іграшки профукали - справою краще займися, в твої роки у мене вже діти були. І все в такому дусі доводиться вислуховувати середньостатистичному геймеру щодня.

Хто такий геймер? Той, хто обожнює грати в комп'ютерні ігри, включаючи онлайнові, або як самі вони кажуть - кіберспортсмен. Можна, звичайно, подумати - вихваляються і прибріхують, але такий спорт існує насправді. Більш того, по ньому проводяться міжнародні змагання, за підсумками яких переможці отримують в якості призу кругленьку суму. Навіть командами змагаються в цьому виді спорту.

Якщо ви зараз подумали, що нічого спортивного в цьому спорті немає, то ви помиляєтеся. Чи не м'язами єдиними, як то кажуть. Шахи, між іншим теж спорт, як і покер. До речі, шахи недавно удостоїлися великої честі - їх включили до переліку олімпійських видів спорту. А ви говорите не спорт.

Мозком ворушити не так вже й просто, як показує практика. А для комп'ютерних ігор тільки цей мускул і потрібен. Хоча ні, багато що залежить від рук, тому кіберспортсмен високого рівня повинен ще дрібну моторику довести до досконалості. Загалом, самі бачите - не так все однозначно.

Ця обставина перетворює просту, на перший погляд, процедуру - вибір подарунка до свята - в справжній апокаліпсис. Не один мозок закипів від спроби зрозуміти, який піднести подарунок геймеру на Новий рік, щоб не вдарити обличчям в клавіатуру і змусити одержувача розплився в схвальної посмішки.

Насамперед варто нагадати, що існує безліч ігрових жанрів, і як правило, геймер є прихильником не всіх відразу, але якогось одного, максимум - кількох. Оскільки світ комп'ютерних ігор нічим не менш складний і великий, ніж, скажімо, філософія, немає ніякого сенсу вникати в ці подробиці - тільки мозок зламаєте, будете погано спати, їсти, а в кінцевому рахунку все переплутати і облажався, подарувавши, природженому онлайн-танкісту аксесуар, який вчасно подарувати божевільному RPGшніку або 3D-стрілялки маніякові.

Є ще гонщики, казуальщікі, стратеги, і навіть виключно божевільні тестувальники, яким взагалі без різниці у що грати, добу безперервно вони шукають так звані баги - помилки і проблемні моменти в ще не надійшли в продаж іграх. Теж, до речі, непогано заробляють.

Коротше, ні гри, ні інструментарій у вигляді мишей, клавіатур, навушників і моніторів дарувати не можна навіть якщо дуже хочеться. Справа ця невдячна. Кожен геймер сам собі мірило - часом людина роками підбирає клавіатуру і мишу, щоб досягти видатних результатів.

Втім, є одне виключення з цього правила - натяк самого геймера на те, що йому хотілося б отримати в подарунок. Але тоді вам ця стаття зовсім ні до чого, тому що тут ми будемо говорити в основному про те, як зробити геймеру приємно, не торкаючись безпосередньо його головного життєвого інтересу.

Отже, якщо ви шукайте подарунок на Новий рік геймеру, і не хочете потім кусати лікті або самого одержувача, прочитайте цей невеликий огляд подарунків, з якими неможливо облажаться.

Гуртки - універсальні подарунки на Новий рік для геймерів

Кружка Power

Кружка Power

Кружка стане у пригоді кожному, адже поки люди здатні обходитися без підтримки балансу вологи в організмі невідомі науці. Втім, це не говорить про те, що їх не існує в природі. Якщо ви таких знаєте - розкажіть нам, дуже вже цікаво. Обіцяє не проговоритися. Кружка Power виглядає дуже по комп'ютерному, чим неодмінно сподобається одержувачу.

Кружка з термоізоляцією

Кружка з термоізоляцією

Як і всі нормальні просіжівателі штанів, геймери під час гри люблять посербивать улюблений напій. З огляду на, що напій цей може виявитися чаєм або кавою, бажано щоб він довго зберігав початкову температуру. Самі ж знаєте - не встигнеш відвернутися буквально на секундочку, як чай / кава охолов. В умовах ігрового процесу відволікаючих чинників куди більше, а утримують свідомість в своїх чіпких лапах вони помітно сильніше. За постійно гарячий чайок вам будуть вдячні на все життя.

Герметичний термостакан Byron Gunmetal

Герметичний термостакан Byron Gunmetal

Любителі занадто динамічних ігор а-ля 3D-стрілялки, не можуть відволіктися від віртуального простору ні на мить - в будь-який момент підступний ворог може розмазати їх по стінці. Для настільки поглиненого грою людини потрібно підбирати кухоль особливу. Вона повинна не тільки підтримувати потрібну температуру, але і бути безпечною для комп'ютера. Варто пролити на клавіатуру трохи рідини, і девайс тут же перетворюється в клієнта сміттєвого бака. А геймерские клавіатури стоять часом як два офісних комп'ютера.

І це ще добре, якщо грає ця людина не на ноутбуці - існують в природі і геймерські лептопи. Після подібної катастрофи заміною клавіатури можна і не обійтися - доведеться купувати новий ноутбук. Втім, опіки на ногах - теж не самий ідеальний сценарій. Щоб виключити настільки жалюгідний розвиток подій, піднесіть в подарунок геймеру на Новий рік термокружку-непроливайку, яка дозволяє випасти з реальності на 6 годин, без побоювання зіткнутися з проблемою охололого чаю / кави.

Спокій нам тільки сниться, чи що подарувати на Новий рік геймеру

Подушка під голову «Манчіано»

Подушка під голову «Манчіано»

Середньостатистичному геймеру дуже непросто зупинити захоплюючий ігровий процес, тому недосип - нормальний стан для кіберспортсмена. Якщо до роботи / інституту / школи добиратися довго, ортопедична подушка, і за сумісництвом, масажер шийного відділу хребта, допоможе максимально ефективно доспати в транспорті такі необхідні для нормальної роботи мозку хвилини. Головне не забути поставити будильник або попросити сусіда штовхнути на потрібній зупинці.

Набір дорожній Comfort Travelling

Набір дорожній Comfort Travelling

Якщо геймер домігся успіху в киберспорте, він напевно скоро буде запрошений на міжнародне змагання. Природно, проходити воно може де завгодно, а значить - швидше за все доведеться збиратися в дорогу. Як водиться, в подібних поїздках нормально не поспиш. Але тільки не з набором для подорожей в складі зручного ортопедичного подушки, яка не дасть шиї затекти, а також пов'язки на очі і берушей, що не дадуть потривожити такий необхідний перед змаганнями сон.

Сумка з відділенням для взуття і пляшки

Сумка з відділенням для взуття і пляшки

Геймер багато часу проводить в сидячому положенні, тому з часом проблеми зі здоров'ям гарантовані. Якщо, звичайно він вчасно не усвідомлює, наскільки важливий активний спосіб життя в тому числі для того, щоб казанок варив на всі сто, а руки не затекли в найвідповідальніший момент ігрового процесу.

Втім, науці такі випадки не відомі - як правило, люди можуть схаменутися, коли здоров'я потрібно не підтримувати, а відновлювати. А будувати куди складніше, ніж періодично змахувати пил. Тому вся надія на вас - подаруйте йому спортивну сумку з відділенням для взуття і ємності для води.

Не всі подарунки на Новий рік геймеру здадуться однаково привабливими, але рано чи пізно він зрозуміє, який безцінний внесок в його щасливе майбутнє ви зробили. З іншого боку, сумку необов'язково використовувати за призначенням - вона відмінно підійде для нетривалої поїздки на змагання з кіберспорту, і для яких завгодно ще цілей - а хоч би і для повсякденного використання. Стильна адже і модна.

Steampunk USB-кабель 2-в-1

Steampunk USB-кабель 2-в-1

Вище ми рекомендували відмовитися від затії купувати комп'ютерні аксесуари, але деякі речі настільки за гранню добра і зла, що будь-якого комп'ютерного маніяка приведуть в екстаз. Наприклад, цей USB-кабель, який одним кінцем підключається до комп'ютера, а іншим - ви не повірите - однаково легко як до будь-яких пристроїв з роз'ємом microUSB, так і до iPhone / iPad / iPod завдяки переходнику з коннектором Lightning, який ще й втратити неможливо . І все це стилізовано під модні стімпанк.

Флешка «криптекс» 64 Гб (лімітована серія)

Раз вже мова зайшла про стімпанк, тобто ще один аксесуар, який можна дарувати геймеру, незважаючи на наше попередження. Флешка «криптекс» на 64 Гб прекрасна настільки, що при її вигляді від бажання хоча б помацати починають тремтіти руки. Мало того, що вона стилізована під стімпанк, так ще і вбудованим захистом від злому оснащена. Та не електронної, а механічною - ніякими Брутфорс (підбирач пароля) не зламати, тільки ручками, довгі-довгі роки. Ось це захист, не те що нинішні антивіруси.

64 Гб за очі повинно вистачити для всього. Але якщо цього багато або хочеться ціну нижче - існують і менш місткі моделі, наприклад, флешка «криптекс» на 16 Гб . Дівчині геймеру (а що ви так здивувалися?) Краще подарувати на Новий рік флешку AngryBirds.

Сенсорні рукавички Raindeer

Сенсорні рукавички Raindeer

Смартфон, планшет, навіть кишеньковий плеєр - все сьогодні обзавелися сенсорними екранами. Навіть термінали оплати послуг і вендингові автомати з бадьорить кавою і печивом. А у нас тут зима, між іншим, вельми сувора часом - сто раз подумаєш відповідати чи на вхідний дзвінок і чи є печеньки ціною обмороження. Забудьте про цю проблему з рукавичками Raindeer - сенсори не відмовляють їм ніколи.

Що подарувати хлопцеві геймеру на Новий рік

Ваш хлопець геймер і ви не знаєте, що йому подарувати? Подаруйте йому любов і увагу - повірте, це найбажаніший для нього подарунок. Якщо ж без матеріального підтвердження любові ви не відчуваєте себе досить комфортно, піднесіть йому щось душевне.

Підставка під ручки «Елея»

Підставка під ручки «Елея»

Фотографія, на якій ви щасливі разом, буде нагадувати про вашу безмежну любов кожен раз, як він відвернеться від своїх ігор. Не забудьте тільки забезпечити девайс кращими спільними фото з вашого архіву, перш ніж піднести цю підставку для ручок і одночасно електронну фоторамку в дар. А ще вона вміє показувати час, дату і температуру в кімнаті - виключно корисна і функціональна штука.

Книга «Формула перемоги» про доблесті, подвиги і славу

Найближчі люди повинні надихати на подвиги, а не вмовляти закинути справу всього життя або навіть хобі. Тому не варто «пиляти» хлопця з-за його захоплення пропадати в віртуальному світі. Краще покажіть йому, що поділяєте будь-які його смаки, і готові підтримати у всьому. Так ви досягнете потрібного ефекту виключно екологічним шляхом - хлопець зрозуміє, що ви справжній подарунок долі, і буде намагатися проводити з вами якомога більше часу. Книга, яка допоможе йому зрозуміти секрет успіху великих світу цього - ідеальний варіант для подібного маневру.

І не забудьте додати подарунку казкової таємничості за допомогою красивою упаковки , Новий рік як ніяк. Та й листівка зайвою не буде. Особливо незвичайна - наприклад, 3D листівка Сніжинка.

Тепер ви знаєте напевно, що подарувати геймеру і не облажався - використовуйте ці знання на благо, і щоб із вами сила.

З новим роком з Новим щастям!

Що подарувати геймеру на новий рік недорого і оригінально

3 червня 2016 р

У наш час такого неподобства не було, а життя було більше! Та годі за комп'ютером сидіти, піди повітрям подихай, зелений вже весь. Так все життя на свої іграшки профукали - справою краще займися, в твої роки у мене вже діти були. І все в такому дусі доводиться вислуховувати середньостатистичному геймеру щодня.

Хто такий геймер? Той, хто обожнює грати в комп'ютерні ігри, включаючи онлайнові, або як самі вони кажуть - кіберспортсмен. Можна, звичайно, подумати - вихваляються і прибріхують, але такий спорт існує насправді. Більш того, по ньому проводяться міжнародні змагання, за підсумками яких переможці отримують в якості призу кругленьку суму. Навіть командами змагаються в цьому виді спорту.

Якщо ви зараз подумали, що нічого спортивного в цьому спорті немає, то ви помиляєтеся. Чи не м'язами єдиними, як то кажуть. Шахи, між іншим теж спорт, як і покер. До речі, шахи недавно удостоїлися великої честі - їх включили до переліку олімпійських видів спорту. А ви говорите не спорт.

Мозком ворушити не так вже й просто, як показує практика. А для комп'ютерних ігор тільки цей мускул і потрібен. Хоча ні, багато що залежить від рук, тому кіберспортсмен високого рівня повинен ще дрібну моторику довести до досконалості. Загалом, самі бачите - не так все однозначно.

Ця обставина перетворює просту, на перший погляд, процедуру - вибір подарунка до свята - в справжній апокаліпсис. Не один мозок закипів від спроби зрозуміти, який піднести подарунок геймеру на Новий рік, щоб не вдарити обличчям в клавіатуру і змусити одержувача розплився в схвальної посмішки.

Насамперед варто нагадати, що існує безліч ігрових жанрів, і як правило, геймер є прихильником не всіх відразу, але якогось одного, максимум - кількох. Оскільки світ комп'ютерних ігор нічим не менш складний і великий, ніж, скажімо, філософія, немає ніякого сенсу вникати в ці подробиці - тільки мозок зламаєте, будете погано спати, їсти, а в кінцевому рахунку все переплутати і облажався, подарувавши, природженому онлайн-танкісту аксесуар, який вчасно подарувати божевільному RPGшніку або 3D-стрілялки маніякові.

Є ще гонщики, казуальщікі, стратеги, і навіть виключно божевільні тестувальники, яким взагалі без різниці у що грати, добу безперервно вони шукають так звані баги - помилки і проблемні моменти в ще не надійшли в продаж іграх. Теж, до речі, непогано заробляють.

Коротше, ні гри, ні інструментарій у вигляді мишей, клавіатур, навушників і моніторів дарувати не можна навіть якщо дуже хочеться. Справа ця невдячна. Кожен геймер сам собі мірило - часом людина роками підбирає клавіатуру і мишу, щоб досягти видатних результатів.

Втім, є одне виключення з цього правила - натяк самого геймера на те, що йому хотілося б отримати в подарунок. Але тоді вам ця стаття зовсім ні до чого, тому що тут ми будемо говорити в основному про те, як зробити геймеру приємно, не торкаючись безпосередньо його головного життєвого інтересу.

Отже, якщо ви шукайте подарунок на Новий рік геймеру, і не хочете потім кусати лікті або самого одержувача, прочитайте цей невеликий огляд подарунків, з якими неможливо облажаться.

Гуртки - універсальні подарунки на Новий рік для геймерів

Кружка Power

Кружка Power

Кружка стане у пригоді кожному, адже поки люди здатні обходитися без підтримки балансу вологи в організмі невідомі науці. Втім, це не говорить про те, що їх не існує в природі. Якщо ви таких знаєте - розкажіть нам, дуже вже цікаво. Обіцяє не проговоритися. Кружка Power виглядає дуже по комп'ютерному, чим неодмінно сподобається одержувачу.

Кружка з термоізоляцією

Кружка з термоізоляцією

Як і всі нормальні просіжівателі штанів, геймери під час гри люблять посербивать улюблений напій. З огляду на, що напій цей може виявитися чаєм або кавою, бажано щоб він довго зберігав початкову температуру. Самі ж знаєте - не встигнеш відвернутися буквально на секундочку, як чай / кава охолов. В умовах ігрового процесу відволікаючих чинників куди більше, а утримують свідомість в своїх чіпких лапах вони помітно сильніше. За постійно гарячий чайок вам будуть вдячні на все життя.

Герметичний термостакан Byron Gunmetal

Герметичний термостакан Byron Gunmetal

Любителі занадто динамічних ігор а-ля 3D-стрілялки, не можуть відволіктися від віртуального простору ні на мить - в будь-який момент підступний ворог може розмазати їх по стінці. Для настільки поглиненого грою людини потрібно підбирати кухоль особливу. Вона повинна не тільки підтримувати потрібну температуру, але і бути безпечною для комп'ютера. Варто пролити на клавіатуру трохи рідини, і девайс тут же перетворюється в клієнта сміттєвого бака. А геймерские клавіатури стоять часом як два офісних комп'ютера.

І це ще добре, якщо грає ця людина не на ноутбуці - існують в природі і геймерські лептопи. Після подібної катастрофи заміною клавіатури можна і не обійтися - доведеться купувати новий ноутбук. Втім, опіки на ногах - теж не самий ідеальний сценарій. Щоб виключити настільки жалюгідний розвиток подій, піднесіть в подарунок геймеру на Новий рік термокружку-непроливайку, яка дозволяє випасти з реальності на 6 годин, без побоювання зіткнутися з проблемою охололого чаю / кави.

Спокій нам тільки сниться, чи що подарувати на Новий рік геймеру

Подушка під голову «Манчіано»

Подушка під голову «Манчіано»

Середньостатистичному геймеру дуже непросто зупинити захоплюючий ігровий процес, тому недосип - нормальний стан для кіберспортсмена. Якщо до роботи / інституту / школи добиратися довго, ортопедична подушка, і за сумісництвом, масажер шийного відділу хребта, допоможе максимально ефективно доспати в транспорті такі необхідні для нормальної роботи мозку хвилини. Головне не забути поставити будильник або попросити сусіда штовхнути на потрібній зупинці.

Набір дорожній Comfort Travelling

Набір дорожній Comfort Travelling

Якщо геймер домігся успіху в киберспорте, він напевно скоро буде запрошений на міжнародне змагання. Природно, проходити воно може де завгодно, а значить - швидше за все доведеться збиратися в дорогу. Як водиться, в подібних поїздках нормально не поспиш. Але тільки не з набором для подорожей в складі зручного ортопедичного подушки, яка не дасть шиї затекти, а також пов'язки на очі і берушей, що не дадуть потривожити такий необхідний перед змаганнями сон.

Сумка з відділенням для взуття і пляшки

Сумка з відділенням для взуття і пляшки

Геймер багато часу проводить в сидячому положенні, тому з часом проблеми зі здоров'ям гарантовані. Якщо, звичайно він вчасно не усвідомлює, наскільки важливий активний спосіб життя в тому числі для того, щоб казанок варив на всі сто, а руки не затекли в найвідповідальніший момент ігрового процесу.

Втім, науці такі випадки не відомі - як правило, люди можуть схаменутися, коли здоров'я потрібно не підтримувати, а відновлювати. А будувати куди складніше, ніж періодично змахувати пил. Тому вся надія на вас - подаруйте йому спортивну сумку з відділенням для взуття і ємності для води.

Не всі подарунки на Новий рік геймеру здадуться однаково привабливими, але рано чи пізно він зрозуміє, який безцінний внесок в його щасливе майбутнє ви зробили. З іншого боку, сумку необов'язково використовувати за призначенням - вона відмінно підійде для нетривалої поїздки на змагання з кіберспорту, і для яких завгодно ще цілей - а хоч би і для повсякденного використання. Стильна адже і модна.

Steampunk USB-кабель 2-в-1

Steampunk USB-кабель 2-в-1

Вище ми рекомендували відмовитися від затії купувати комп'ютерні аксесуари, але деякі речі настільки за гранню добра і зла, що будь-якого комп'ютерного маніяка приведуть в екстаз. Наприклад, цей USB-кабель, який одним кінцем підключається до комп'ютера, а іншим - ви не повірите - однаково легко як до будь-яких пристроїв з роз'ємом microUSB, так і до iPhone / iPad / iPod завдяки переходнику з коннектором Lightning, який ще й втратити неможливо . І все це стилізовано під модні стімпанк.

Флешка «криптекс» 64 Гб (лімітована серія)

Раз вже мова зайшла про стімпанк, тобто ще один аксесуар, який можна дарувати геймеру, незважаючи на наше попередження. Флешка «криптекс» на 64 Гб прекрасна настільки, що при її вигляді від бажання хоча б помацати починають тремтіти руки. Мало того, що вона стилізована під стімпанк, так ще і вбудованим захистом від злому оснащена. Та не електронної, а механічною - ніякими Брутфорс (підбирач пароля) не зламати, тільки ручками, довгі-довгі роки. Ось це захист, не те що нинішні антивіруси.

64 Гб за очі повинно вистачити для всього. Але якщо цього багато або хочеться ціну нижче - існують і менш місткі моделі, наприклад, флешка «криптекс» на 16 Гб . Дівчині геймеру (а що ви так здивувалися?) Краще подарувати на Новий рік флешку AngryBirds.

Сенсорні рукавички Raindeer

Сенсорні рукавички Raindeer

Смартфон, планшет, навіть кишеньковий плеєр - все сьогодні обзавелися сенсорними екранами. Навіть термінали оплати послуг і вендингові автомати з бадьорить кавою і печивом. А у нас тут зима, між іншим, вельми сувора часом - сто раз подумаєш відповідати чи на вхідний дзвінок і чи є печеньки ціною обмороження. Забудьте про цю проблему з рукавичками Raindeer - сенсори не відмовляють їм ніколи.

Що подарувати хлопцеві геймеру на Новий рік

Ваш хлопець геймер і ви не знаєте, що йому подарувати? Подаруйте йому любов і увагу - повірте, це найбажаніший для нього подарунок. Якщо ж без матеріального підтвердження любові ви не відчуваєте себе досить комфортно, піднесіть йому щось душевне.

Підставка під ручки «Елея»

Підставка під ручки «Елея»

Фотографія, на якій ви щасливі разом, буде нагадувати про вашу безмежну любов кожен раз, як він відвернеться від своїх ігор. Не забудьте тільки забезпечити девайс кращими спільними фото з вашого архіву, перш ніж піднести цю підставку для ручок і одночасно електронну фоторамку в дар. А ще вона вміє показувати час, дату і температуру в кімнаті - виключно корисна і функціональна штука.

Книга «Формула перемоги» про доблесті, подвиги і славу

Найближчі люди повинні надихати на подвиги, а не вмовляти закинути справу всього життя або навіть хобі. Тому не варто «пиляти» хлопця з-за його захоплення пропадати в віртуальному світі. Краще покажіть йому, що поділяєте будь-які його смаки, і готові підтримати у всьому. Так ви досягнете потрібного ефекту виключно екологічним шляхом - хлопець зрозуміє, що ви справжній подарунок долі, і буде намагатися проводити з вами якомога більше часу. Книга, яка допоможе йому зрозуміти секрет успіху великих світу цього - ідеальний варіант для подібного маневру.

І не забудьте додати подарунку казкової таємничості за допомогою красивою упаковки , Новий рік як ніяк. Та й листівка зайвою не буде. Особливо незвичайна - наприклад, 3D листівка Сніжинка.

Тепер ви знаєте напевно, що подарувати геймеру і не облажався - використовуйте ці знання на благо, і щоб із вами сила.

З новим роком з Новим щастям!

Хто такий геймер?
А що ви так здивувалися?
Хто такий геймер?
А що ви так здивувалися?
Хто такий геймер?
А що ви так здивувалися?