Як зняти гель лак в домашніх умовах? 5 способів зняти гель лак самостійно

 1. спосіб №1
 2. спосіб №2
 3. спосіб №3
 4. спосіб №4
 5. спосіб №5

Багато хто вважає, що пересушені і потріскані нігті - результат використання гель-лаку. Насправді все зовсім по іншому. Зіпсувати нігті можливо тільки при неправильному знятті гель лаку.

У деяких можна помітити, що гель-лак вже через пару днів починає відшаровуватися близько кутикули. Зазвичай проблема полягає або не в надто якісному гель лак для нігтів або в тому, що майстер не досить добре знежирити нігті. Про очевидному шкоду отковиріванія гель-лаку з нігтів, напевно стикалися багато і відчули на собі на скільки прикра дана техніка видалення покриття з нігтя.

Давайте розглянемо 4 способи зняття гель лаку в домашніх умовах за допомогою рідини для зняття. Дані методи швидкі, зручні, якісніше, не займають багато часу, а найголовніше для них не будуть потрібні якісь надприродні матеріали або ж інструменти. Практично для всіх з чотирьох способів потрібні однакові матеріали, головною відмінністю послужить те, чим ми будемо закріплювати ватяні диски на нігтики. Отже, список того, що нам знадобитися обов'язково.

 1. Ватні диски.
 2. Рідина для зняття гель лаку.
 3. Пилка для нігтів. Найкраще купувати пилочку з абразивністю 180/240.
 4. Апельсинові палички.
 5. Баф.

Не залежно від того методу який використовуємо, завжди перед зняттям потрібно спиляти пилкою верхній шар гель лаку . Важливо, не перестарайтеся з спиляли, щоб не нашкодити натуральному нігтику. Також не забувайте добре спиляти гель лак по краях нігтя. Час витримки гель лаку на нігтики завжди приблизно однаково, тільки не забуваєте про те, що час на зняття та сама зняття гель лаку залежить ще і від бренду використовуваного шелаку, а також від виробника рідини для зняття.

спосіб №1

У першому способі ми будемо використовувати фольгу. Можна використовувати як кухонну фольгу, як куплену вже готову для використання, яка заздалегідь розрізана на потрібні шматочки. Давайте поетапно розглянемо, що за чим потрібно робити:

 • після того, як спиляли верхній шар гель лаку, підготуйте в тні диски . Один ватний диск можна розрізати на 4 частини. Це - як зручно, так і економно;
 • відразу готуємо фольгу для використання, розриваємо або розрізаємо шматок на 10 частин;
 • потім добре промаківаем ватний диск в рідині для зняття гель лаку, в даній процедурі, так би мовити потрібна "золота середина" не надто намочити диск і не залишити його сухим;
 • прикладаємо намочений ватний диск до нігтьової пластини, стежте за тим, що б він повністю покривав її. Для тих, хто переживає за шкіру навколо нігтя, можна використовувати жирний крем або ж вазелін, завдавши його на ділянки навколо нігтя перед процедурою;
 • після, щільно замотуємо нігтики фольгою, стежте за тим, щоб змочений ватяний диск залишався на місці;
 • чекаємо хвилин 10-15, після зняття фольги гель лак повинен розм'якшити і відшарується від нігтя, якщо цього не відбулося, замотайте нігті назад і почекайте ще трохи часу;
 • розмотавши все нігтики використовуючи апельсинову паличку , Щоб видалити залишки шелаку;
 • після процедури помийте руки і відполіруйте поверхню нігтьової пластини, якщо це потрібно, нанесіть масло на кутикулу;
 • використовуйте крем для рук і нігтів, щоб зволожити шкіру.

Для тих, хто переживає за шкіру навколо нігтя, можна використовувати жирний  крем  або ж вазелін, завдавши його на ділянки навколо нігтя перед процедурою;  після, щільно замотуємо нігтики фольгою, стежте за тим, щоб змочений ватяний диск залишався на місці;  чекаємо хвилин 10-15, після зняття фольги гель лак повинен розм'якшити і відшарується від нігтя, якщо цього не відбулося, замотайте нігті назад і почекайте ще трохи часу;  розмотавши все нігтики використовуючи  апельсинову паличку  , Щоб видалити залишки шелаку;  після процедури помийте руки і відполіруйте поверхню нігтьової пластини, якщо це потрібно, нанесіть  масло на кутикулу;  використовуйте крем для рук і нігтів, щоб зволожити шкіру

спосіб №2

У другому способі фольга використовуватися не буде, замість її будуть - напальчники . Даний спосіб практично не відрізняється від першого. Все відбувається за такою ж аналогією і послідовності, тільки змочені ватні диски ми закріплюємо напальчниками (прищіпками для нігтів). Виготовляються вони з пластику, мають дуже зручним механізмом кріплення. Напальчники гарантують ідеальну фіксацію ватного диска на нігтьової пластини. Купити такий аксесуар набагато вигідніше і зручніше ніж використовувати фольгу, особливо якщо ви досить часто покриваєте нігті використовую гель лаки.

спосіб №3

Спосіб номер 3, полягає в використанні силіконових напальчников . Технологія зняття не відрізняється від технології з використанням фольги або ж пластикових напальчников. Але ми розповімо ніж, зручний саме цей метод. Силіконові напальчники для зняття гель лаку, щільно прилягає до нігтя, це забезпечує швидке видалення матеріалу з нігтьової пластини. А найголовніше на відміну від двох попередніх методів, точніше від використовуваних атрибутів для закріплення ватних дисків, з силіконовими напальчники найзручніше, так як можна з легкістю взяти телефон в руки, або ж кружку чаю, читати книгу, перевертати листи, і вони не будуть вам заважати. Що не можна сказати наприклад про пластикові напальчники, з якими це все зробити неможливо.

спосіб №4

У четвертому способі ми використовуємо Steam Off Gel Removal - спеціальний прилад для зняття гель лаку. Працює він за простим принципом: виділяючи пари з засоби для зняття гель-лаку , І розчиняючи його протягом декількох хвилин. Чи не пересушує шкіру рук. І так, як же відбувається процедур:

 • перше що потрібно зробити, це звичайно ж спиляти верхній шар топового покриття використовуючи пилочку з абразивністю 180/240;
 • потім, налити в пластиковий контейнер, який йде в комплекті, 5-10 мл будь-якого засобу для зняття гель-лаку;
 • опустіть його всередину приладу;
 • підключіть систему, після звукового сигналу можна починати користуватися приладом;
 • опустіть всі п'ять пальців в спеціальні отвори знаходяться в кришці приладу;
 • через 5 хвилин Steam Off Gel Removal видасть два коротких сигналу, а через 10 хвилин - один довгий, після чого витягніть руку з приладу. Що залишився гель-лак видаляємо апельсинової паличкою або ж манікюрною лопаткою .

Що залишився гель-лак видаляємо апельсинової паличкою або ж  манікюрною лопаткою

Всі ці способи детальніше можна подивитися в нашому відео, а також прийняти для себе рішення, який варіант вам найбільше підійде.

спосіб №5

Про даному методі не йдеться в нашому відео, але ми про нього розповімо. Гель лак в домашніх умовах можна зняти і за допомогою спеціального апарату - фрезера . Він звичайно ж коштує не дуже дешево і найчастіше його купують майстри манікюру, в яких досить багато клієнтів і вони не хочуть витрачати час на зняття гель лаку методом розмочування. Якщо ви зважилися купити фрезер для манікюру, пам'ятайте, щоб не нашкодити нігтиками, потрібно обов'язково навчитися правильно ним користуватися, для цього можна подивитися навчальні відео або найкраще відвідати курси по використанню фрезера для нігтів. Потрібно також вміти правильно підбирати фрези для фрезера , В даній статті "Які фрези потрібні для манікюру?" ви зможете про це почитати детальніше.

Швидкість процедури зняття гель-лаку з використанням фрезера виростає в рази: для обробки 10 нігтів знадобиться до 15 хвилин, в свою чергу як розмочуванням через 15 хвилин ви тільки будете загортати останній нігтик.

Основні правила, яких потрібно дотримуватися при знятті гель-лаку фрезером:

 1. Під час зняття покриття лікоть повинен бути зафіксований, тобто лежати на столі в зручному положенні. Це потрібно для того, щоб рука не злетіла зі стола і не травмувався ніготь.
 2. Зняття гель лаку виконувати погладжують, торкаючись нігтя, і відсторонюючись від нього.
 3. Рухи виконуються тільки по ходу руху фрезера. Апарат для манікюру може крутитися як вліво, так і в право. Відповідно до цього потрібно вибирати напрямок руху фрези.
 4. Для процедури зняття гель лаку використовуються спеціальні фрези, використовувати, наприклад, фрези для манікюру, не варто.

Для процедури зняття гель лаку використовуються спеціальні фрези, використовувати, наприклад, фрези для манікюру, не варто