Варіанти і генератор назв компаній

  1. Правильна реєстрація назви фірми і як знайти фірму за назвою Багато починаючі підприємці не розуміють...
  2. Оригінальні назви фірм. Називайте помітно зрозуміло і універсально
  3. Дивіться відео Назва фірми і її доля
  4. Підбір і перевірка назви фірми онлайн
  5. Генератор назв фірм
  6. Реєстрація назви компанії

Правильна реєстрація назви фірми і як знайти фірму за назвою

Багато починаючі підприємці не розуміють «силу» правильного назви майбутньої компанії. Вибрати і зафіксувати в офіційних документах правильна назва свій фірми - важливий і далеко не дріб'язковий момент в загальному успіху бізнесу.

Найчастіше бізнесмени-початківці, не маючи досвіду, вибирають багатослівні назви, назви, які не мають смислового ставлення до загальної спрямованості бізнесу, назви які погано читаються, погано запам'ятовуються і т.д. і згодом зазнають втрат від невірного вибору.

Назва вашого бізнесу має з першої секунди привертати до себе увагу, складатися з одного, максимум двох слів і відразу повинно давати розуміння - про що цей бізнес.

Вибираючи назву свого бізнесу, пам'ятайте, що саме з назви компанії починається діалог між вашим бізнесом і вашим споживачем.

У цій статті ми підготували огляд трьох найбільш поширених помилок, що допускаються підприємцями при виборі назви і три експертні думки допомагають уникнути ці та наступні помилки.

Перевірити назва фірми

Перевірити назва фірми на унікальність. Чи не дублюйте назву вже існуючих компаній

Кілька років тому створюючи свою компанію з продажу хот-догів, її власник невірно розумів, що якщо він назве свою компанію таким же або співзвучною назвою як у його найближчого, але більш успішного конкурента то цим він допоможе своєму бізнесу.

Мовляв «прімажусь» до вже відбувся успіху конкурента. Але в підсумку все обернулося великим головним болем, непередбаченими і вельми великими витратами на зміну назви.

Через два роки існування компанії і в міру її розвитку власник компанії з продажу хот-догів отримав судовий позов про неправомірне використання торговельної марки від тієї компанії, на яку він колись орієнтувався.

В кінцевому підсумку судові розгляди, витрати на їх ведення та витрати на зміну назви виявилися суттєвими і бізнесменові довелося ні разу пошкодувати про те давнє і непродумане кроці.

Експертна рада №1
Насамперед при виборі назви свого нового бізнесу «Прогугліте» всі наявні джерела інформації (офлайн і онлайн) і державні реєстри. Уважно і ретельно вивчіть ці питання в Інтернет за допомогою пошукових систем Яндекс і Гугл. Зверніться до реєстру по патентах і товарних знаком Російської Федерації (або своєї країни) і спробуйте дізнатися чи використовується таку назву кимось із діючих бізнесів. Багато грошей можна заощадити, якщо ваш вибір буде ретельно продуманим.

Оригінальні назви фірм. Називайте помітно зрозуміло і універсально

Креативна назва фірми - запорука майбутнього успіху

Назва вашої майбутньої компанії має бути зрозумілим будь-якому користувачеві з першого погляду, з першого прочитання і дуже важливо - назва компанії повинна відразу говорити, про що бізнес.

Чим він займається? Що від нього чекати?

Це складно, але можливо. Часто на російському ринку можна зустріти назву компаній, які не тільки не говорять споживачеві, про що ж цей бізнес, але і суперечить самому бізнесу.

Наприклад, назва компанії: ТОВ «Малоповерхове будівництво» пропонує споживачам послуги з вирощування шампіньйонів. Зрозуміло, що спочатку бізнес у компанії був будівельний, потім у міру диверсифікації або занепаду в галузі, бізнес змінився, а назва залишилася.

Це велика помилка і швидше за все бізнес втрачає щорічно набагато більше, ніж витрати на переоформлення або повної заміни назви бізнесу.

Експертна рада №2
Коли ви вибираєте назву компанії на старті пам'ятайте про те, що через кілька років ваш бізнес може змінитися до невпізнання, і ви замість надання послуг з виготовлення одягу будите торгувати квітами. Якщо неможливо підібрати універсально назву в майбутньому краще витратити гроші на його зміну.

Дивіться відео Назва фірми і її доля

Дивіться відео Назва фірми і її доля

Підбір і перевірка назви фірми онлайн

Як придумати правильна назва фірми онлайн

Фраза про те, що якщо вашого бізнесу немає в інтернеті, то у вас немає бізнесу, набила вже всім оскому. Але істина цієї фрази не втратила своєї актуальності.

Одному власнику фітнес-бізнесу з дитинства подобалося слово, яке він потім вибрав для назви свого бізнесу. Ця назва дуже подобалося підприємцю, але у більшості користувачів це слово асоціювалося з відомим брендом по виробництву і продажу чоловічого одягу.

Такий збіг стало причиною того що бізнес втрачав своїх споживачів і отже бізнес втрачав прибуток. Сотні і тисячі людей шукають інформацію про одяг, а потрапляють на сайт компанії, яка надає послуги фітнесу.

Відбувається рас фокусування інтересів і на сайт приходять нецільові користувачі не бажають купувати фітнес-послуги. Хто від такого вибору програє? Спогад про дитинство чи бізнес?

Експертна рада № 3.
Уникайте використання слів і виразів в назві компанії, які не належать до сфери вашого бізнесу. Це може призвести до плутанини з споживачами, і назва бізнесу буде відображатися в пошуку зовсім не там, де йому потрібно було б бути. Необхідно бути там де «пасуться» саме ваші споживачі.

Генератор назв фірм

Як користуватися генератором назв фірм онлайн

В Інтернет існує кілька онлайн-генераторів назв, які можна використовувати для підбору назви вашої майбутньої фірми. Ми, по крайней мере, нарахували їх більше десяти і далі не стали вивчати це питання, так як вважаємо це не найкращою ідеєю.

Ми відповідально не радимо використовувати для такого серйозного кроку як пошук назви для компанії онлайн або офлайн генератори.

Тут необхідно розуміти, що назва вашої майбутньої фірми - не просто слово, це не просто назва. Це перший крок до успіху. Це ваш якісний маркетинг, це ваше обличчя, це перше, що може бачити споживач при першому знайомстві.

Вибір назви компанії - дуже серйозний і відповідальний крок і довіряти цей крок «бездушному» і не «дуже розумному» генератору - верх несерйозне ставлення до свого майбутнього.

Нічого крім сміху такі ось відгуки про генератор назва не можуть викликати у будь-якої нормальної людини: «Ідеї у мене закінчилися. Я вже взяв 5 млн. $ У інвесторів, а назви стартапу ще не придумав. А цей сервіс буквально врятував мене. Іван Петров.

Іван Петров

Багато починаючі підприємці не знають, як придумати назву фірми і використовують генератор. Це не вірно!

Реєстрація назви компанії

Як перевірити назву фірми для реєстрації

Зареєструвати назва фірми на офіційному рівні в Російській Федерації можна двома способами:

  • - реєстрація назви фірми при реєстрації ТОВ (ЗАТ, ВАТ тощо);
  • - реєстрації товарного знака в Роспатенті РФ (непряма реєстрація);

При реєстрації компанії її засновники за законами Російської Федерації зобов'язані самостійно або за допомогою спеціалізованих компаній створити Статут створюваної юридичної особи і скласти Установчий договір.

В Установчому договорі і Статуті засновники зобов'язані вписати назву створюваної юридичної особи (ТОВ, ЗАТ, ВАТ тощо) російською та англійською мовами.

приклад:

  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Оріон» - російською мовою;
  • Англійською мовою ця назва має виглядати так: «Orion Ltd».

Вибирайте слова для назви фірми звучні, але не крикливі. Вибирайте слова для російських компаній російські.

Після того як Статут і всі відповідні закону РФ документи будуть оформлені і зареєстровані в податковій інспекції за місцем реєстрації компанії фірмі присвоюється офіційна назва під ім'ям якого ця компанія і буде вести свою діяльність.

Перше, що необхідно зробити при виборі назви компанії крім простого пошуку через Інтернет, це звернутися до Всеросійського реєстру компаній - Єдиний державний реєстр юридичних осіб.

Найпростіше це можна зробити наступним чином:

1. Заходьте на сайт https://egrul.nalog.ru/
2. У поле - «Найменування» вводите назву компанії, яке ви вибрали і, ввівши в поле «Код» відповідні цифри, натискаєте «Знайти». Ви отримаєте список фірм, які вже зареєстровані під тим чи іншим назвою.

Таким чином, ви зможете знайти назву, яке ідеально підходить вашій компанії і не порушує права інших юридичних осіб.

Якщо ви бажаєте додатково «підстрахуватися» в назві вашої компанії і бути присутнім на ринку в однині за назвою, то вам слід зареєструвати товарний знак. З тонкощами такої реєстрації найкраще можна ознайомитися тут >>>

Чим він займається?
Що від нього чекати?
Хто від такого вибору програє?
Спогад про дитинство чи бізнес?