ЗМІ: Кернес протягом 2015 року переоформив весь свій бізнес на дружину

Гайсинська і Кернес / Соцмережі

Міський голова Харкова Геннадій Кернес у 2015 році переоформив своє право власності на частки в статутних капіталах і акціях компаній на свою дружину Оксану Гайсинської.

Про це свідчать дані Єдиного реєстру юридичних осіб, повідомляють «Наші гроші».

Читайте також Мер Харкова звинуватив Геращенко в створенні партії "За Кернеса"

У декларації Кернеса зазначено, що в 2014 році він володів частками в ТОВ «ТЦ« Комільфо »і ТОВ« Рівлад ЛТД », загальна вартість яких склала 1,21 млн грн. Також йому належали 76% акцій АТ «НПК-Холдинг», 40% акцій ПАТ «РТМК« Тоніс-центр »та незначна кількість акцій в АК« Харківобленерго »і« Реал-банк ».

Протягом 2015 року власник у цих активів змінився і їм стала Оксана Гайсинська - дочка екс-прокурора Київської області Юрія Гайсинського і людина, яку Кернес називає своєю дружиною, але не вказує як дружину в декларації про доходи.

У ТОВ «ТУ« Комільфо »Гайсинської належить частка в 31,70%. Але більша частина статутного фонду фірми записана на Ольгу Кирилову. Остання є бенефіціаром ТОВ «Торговий дім« Пушкінський ». Ця фірма є одним із засновників ТОВ «Національ» - підприємства, яке володіє однойменною готелем - резиденцією Кернеса.

Видання зазначає, що офіційно Кернес прописаний не в «націонал», а в невеликому будинку на вулиці Басейній, 76, який належить голові вуличного комітету №20 Володимиру Ярмаку.

У ТОВ «Рівлад ЛТД» Гайсинської належить 27% частки статутного фонду. Основним власником цієї фірми є Анатолій чолобитника. Останній є директором і співвласником «Діамант-2006» - фірми, яка надає в оренду техніку КП «Газета« Харьковские известия »ХМР». Серед засновників «Діамант-2006» числиться Кирилова, а також власниця Кінного ринку Ольга Солоп, Віталій Печура, Алла Герасименко та Ігор Тірні.

Читайте також Аваков назвав Кернеса "видатним наперсточником"

Що стосується АТ «НПК-Холдинг» і ЗАТ «РТМК« Тоніс-центр »(« 7канал »), то їх єдиним бенефіціаром з 2015 року є Гайсинська. Крім неї володіють акціями телеканалу Алла Добкіна, Ольга Кирилова і віце-мер Марина Стаматіна. Алла Добкіна - мати колишнього голови Харківської ОДА Михайла Добкіна, у якій останній зараз живе.

Відомо також, що Гайсинська має у власності дві квартири площею 142 і 166 кв. м в ЖК «Карат» на вулиці Потебні в Харкові.

«Таким чином, мер Харкова Геннадій Кернес перед новими виборами мера 25 жовтня де-юре не має відношення до бізнесу. На вибори Кернес йде висуванцем від партії «Відродження» », - пише видання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter