Британський Соверен Георг V

Примітка: е ти монети вже були в обігу, вони можуть бути подряпані.

Продаються mонети карбування різних років.

Золотий соверен «Королева Вікторія» є нагадуванням про часи, коли британський флот був володарем морів, Лондон - торгової і фінансової столицею світу, Великобританія - центром технічного прогресу, а Індія сяяла алмазом в короні Імперії. Золотий соверен символізує міцну фінансову систему Великобританії і до цього дня залишається золотою монетою, що користується популярністю на міжнародному ринку і має широке визнання і високу ліквідність.

Аверс: щоб йти в ногу з 64-річним періодом правління королеви Вікторії (1819-1901), портрет королеви на монетах доводилося тричі міняти. На монетах перших тиражів (1838-1887) зображений портрет королеви в молодості, потім послідували тиражі ювілейної монети (1887-1893), випущені з нагоди 50-річчя правління королеви, і, нарешті, тираж монети, на якій королева зображена в більш зрілому віці з вуаллю на голові (1893-1901). Навколо портрета розташовується напис з офіційним титулом королеви "VICTORIA DEI GRA BRITT REGINA FID DFF IND IMP" (Вікторія, Божою милістю королева Великобританії, захисниця віри, імператриця Індії). Автором оформлення є сер Томас Брок.

В оформленні реверсу монети використаний відомий мотив - Св. Георгій, що вбиває дракона. Внизу біля краю розташовується рік тиражу. Автор оформлення реверсу Бендетто Піструччі.

До оробкі для монети:

До оробкі для монети: