NEWSru.com :: "Банальне шахрайство": відремонтований за 260 мільйонів до саміту АТЕС паром "Георг ОТС" згинув в Китаї

Сумна доля спіткала російський паром "Георг ОТС", який використовували в якості плавучого готелю для учасників скандального саміту АТЕС-2012 у Владивостоці в 2012 році
У січні 2013 року ця компанія уклала договір суббербоут з китайською фірмою, після чого, за даними крайової влади, паром відбув в китайський порт Джоушань
У березні 2014 року віце-губернатор Примор'я Олександр Лось провів робочу нараду з організації розшуку і повернення "Георга Отса" на територію краю, а "держнерухомості" подала заяву в міжнародний розшук порома

Сумна доля спіткала російський паром "Георг ОТС", який використовували в якості плавучого готелю для учасників скандального саміту АТЕС-2012 у Владивостоці в 2012 році. Судно, що було власністю Приморського краю, шахрайським шляхом потрапило в Китай, де його обробили на металобрухт. Про це оголосив т.в.о. голови регіону Володимир Міклушевскій на зустрічі з журналістами в кампусі Далекосхідного федерального університету.

"Це банальне шахрайство. Його віддали в оренду компанії на законних підставах, а вона, в свою чергу, здала його незаконно китайцям, які вже порізали його на металобрухт", - цитує його РІА PrimaMedia .

"Усі відповідальні особи зараз в бігах, ми знаємо де, але розголошувати, в інтересах слідства, не можемо", - наводить його слова інформагентство "Дейта.RU" .

Після закінчення саміту Азіатсько-Тихоокеанського співробітництва, що проходило у Владивостоці у вересні 2012 року, "Георг ОТС", закріплений за КГУП по експлуатації нерухомості Приморського краю "держнерухомості", за результатами аукціону в грудні того ж року було передано в оренду вітчизняному ТОВ "Техноморін" за договором бербоут-чартер терміном на два роки.

У січні 2013 року ця компанія уклала договір суббербоут з китайською фірмою, після чого, за даними крайової влади, паром відбув в китайський порт Джоушань на базу ремонту судноверфі Asia Pacific Dockyard, де його повинні були дообладнати відповідно до міжнародних вимог. Передбачалося, що після завершення модернізації та отримання відповідних документів судно можна буде використовувати для здійснення міжнародних морських перевезень.

Але фрахтувальник несподівано перестав платити оренду приморським владі. "Держнерухомості" почала судову тяжбу і виграла два позови - про стягнення заборгованості та про повернення судна власнику.

У березні 2014 року віце-губернатор Примор'я Олександр Лось провів робочу нараду з організації розшуку і повернення "Георга Отса" на територію краю, а "держнерухомості" подала заяву в міжнародний розшук порома.

"Георг ОТС" отримав сумну популярність у процесі підготовки до саміту АТЕС, де його використовували в якості плавучої готелі для учасників заходу. У травні 2012 року судно отримало серйозні пошкодження в ході ремонту в сухому доці судноремонтного заводу в селищі Слов'янка. Пізніше приморські влада рапортувала, що полагодили паром - за 60 мільйонів рублів.

До цього, в травні 2011 року депутати Законодавчих зборів Примор'я внесли зміни в закон "Про крайової цільової програми" Розвиток Владивостока як центру міжнародного співробітництва в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні "на 2008-2012 роки, які передбачали виділення 200 млн рублів на ремонт і модернізацію порома "Георг ОТС", який прибув до столиці Примор'я 9 жовтня 2010 року через Санкт-Петербурга.

Раніше "Георг ОТС" здійснював поромне повідомлення між Північною столицею і Калінінградом і став першим за багато десятиліть судном такого класу, які пройшли Північним морським шляхом - від Петербурга до Владивостока.

Цей вантажопасажирський пором був побудований в 1980 році в місті Щецин (Польща). Довжина судна становила - 136,8 метра, ширина - 21,02 метра, осадка - 5,7 метра, швидкість - до 14 вузлів. На судні було 371 спальне місце, в тому числі каюти VIP-класу і "люкс". Вантажомісткість становила 15 трейлерів довжиною 13,6 метра або 107 автомобілів.