розумне КАСКО

 1. Renault Страхування
 2. Виберіть свій варіант:
 3. Як це працює?

Renault Страхування

переваги

 • Програма розроблена спеціально для власників Renault
 • Якісний ремонт в офіційному дилерському центрі з використанням тільки оригінальних запчастин
 • Власна цілодобова лінія підтримки клієнтів

Виберіть свій варіант:

розумно КАСКО

 • Єдиний тариф незалежновід стажу і віку - 3,5% на рік
 • Захист за основними ризиками «Викрадення» і «Повна загибель»

Розумно КАСКО +

 • Повний страховий захист при ДТП
 • Необмежена кількість оплачуваних випадків

Юридична інформація


Renault Страхування - це програма майнового страхування автомобілів марки Renault. Страхування здійснюють ПАТ СК «Росгосстрах» (ліцензія Банку Росії СІ № 0001 від 23.05.16) та СПАО «Ингосстрах» (ліцензія Банку Росії СІ № 0928 від 23.09.2015 без обмеження терміну дії). Пропозиція діє на території Росії. Є обмеження. Подробиці у офіційних дилерів Renault. З повними Правилами добровільного страхування транспортних засобів і спецтехніки ПАТ "Росгосстрах" (типові (єдині)) №171 (з 01 жовтня 2014 г.) можна ознайомитися на сайті.

розумне КАСКО
Зазначений тариф 3,5% включає в себе страхування від ризиків "угон", "повна загибель" в межах індексується страхової суми строком на 1 рік; страхування ризику "збиток" поширюється тільки на випадки ДТП, що сталися за участю відомих 2х і більше осіб з вини водія, допущеного до управління згідно з Договором страхування, з дифференцируемой сумою виплати в залежності від моделі, але не більше 45 000 рублів (неагрегатна, 1 випадок на рік).

Розумне КАСКО +.

Ставка страхування за програмою дійсна за умови придбання нових автомобілів в салонах офіційних дилерів. Страхування здійснюють ПАТ СК "Росгосстрах" або СПАО "Ингосстрах", з повними Правилами страхування можна ознайомитися на сайтах цих організацій. Пропозиція діє на території Росії. Є обмеження. Подробиці у офіційних дилерів Renault.

захист бюджету

Програма забезпечує захист у разі непередбачених подій, пов'язаних з життям, здоров'ям і недобровільної втратою роботи


Як це працює?

 • Захист включається в суму вашого кредиту
 • Страхова компанія при настанні події, визнаного страховим, буде платити кредит за Вас

Юридична інформація

Захист бюджету - це опціональна комплексна програма страхування покупців при придбанні ними автомобіля марки Renault за рахунок коштів кредиту АТ «РН Банк». Послуги страхування надає ТОВ «СК Кардіф» (ліцензія на здійснення страхування СЛ № 4104 від 06.11.2015 видана ЦБ РФ (безстроково). Порядок і розмір страхових виплат визначаються відповідно до правил добровільного страхування від нещасних випадків і хвороб від 28 лютого 2014 роки ( в новій редакції - від 23 червня 2014 року). Дана програма страхування не є обов'язковою умовою видачі кредиту на придбання автомобіля в АТ «РН Банк». Детальну інформацію про умови страхування можна отримати по телефону 8-800-200-80-80 (дзвінок по РФ бе платний).