гідропоніка будинку

  1. Клімат контроль
  2. Хвороби і інфекції
  3. Боротьба зі шкідниками

Є деякі очевидні переваги вирощування рослин і плодів в приміщенні з гідропонній системою.

Клімат контроль

Ви самі визначаєте клімат, таким чином, завжди забезпечуючи ідеальні умови для кожного врожаю. Навіть в самому ідеальному кліматі при вирощуванні овочів або фруктів на відкритому повітрі існує ризик смерті врожаю. Погода не піддається контролю, навіть в самому теплому кліматі існують сезони, коли тримаються низькі температури. Тому, можна сказати, не існує ідеальних умов для росту рослин на відкритому повітрі.

Є деякі очевидні переваги вирощування рослин і плодів в приміщенні з гідропонній системою Хвороби і інфекції

Одна з найпоширеніших проблем рослин, які ростуть в грунті - це хвороби, від бактеріальної або грибкової інфекції до кореневої системи і листя.

Боротьба зі шкідниками

Якщо ви підтримуєте свою систему гідропоніки в безпечних і герметичних умовах, то ви практично виключаєте необхідність в обробці пестицидами та іншої профілактиці від шкідників.

Що вам знадобиться для переробки кімнати? Є нескінченна кількість варіантів того, як можна вирощувати плоди в приміщенні. Основні відмінності будуть полягати в середовищі і способі подачі поживних речовин.

З будь-якої системою поливу і відливу вам знадобляться спеціальний стіл / контейнер для збору води і резервуар. Основна робота системи полягає в тому, що у вас є плоди, що ростуть на поверхні столу, причому їх коренева система перетворюється в доброзичливу середу гідропоніки. Ідея полягає в тому, щоб ваш джерело води і поживних речовин зберігався в резервуарі (нижній контейнер) протягом доби. За 24 години за таймером 2-3 рази на добу живильний розчин буде наповнювати верхній контейнер і по трубці стікати в нижній контейнер. Для цього процесу використовуються двоходові насоси тому, коли насос включений, розчин заливає контейнер і дозволяє середовищі поглинати розчин. Як тільки насос відключається, розчин зливається назад в резервуар, який буде використовуватися знову.

Наступна важлива проблема - освітлення . Те, що ви повинні враховувати - це площа області, яку ви хочете покрити і обсяг необхідної потужності. Інший велике питання, який краще вирішувати до виникнення проблеми - температура в приміщенні. Рослини будуть давати багато тепла і якщо в кімнаті недостатньо вентиляції , Ви ризикуєте перегріти приміщення і знищити врожай.

Не забувайте також про те, що кожен тип рослини вимагає різних умов. Що для однієї рослини добре, то для іншого смерть.

Що вам знадобиться для переробки кімнати?