Джастін Бібер і Селена Гомес вирішили одружитися

Джастін Бібер і Селена Гомес

Фото: REX

20-річний співак Джастін Бібер і 22-річна виконавиця Селена Гомес побралися. Незабаром пара планує влаштувати весілля на батьківщині нареченого, в Канаді.

Селена і Джастін познайомилися в 2010 році. Разом їх звели менеджери, так що шанувальники зірок відразу припустили, що нічого серйозного з цих відносин не вийде. Але через рік після знайомства артисти офіційно оголосили про роман, познайомилися з батьками і були налаштовані на розвиток відносин.

Вже восени 2012 року пара сильно посварилася. Гомес заявляла, що більше не може терпіти постійні зради кавалера і його "скажених" прихильниць, які буквально не дають співакові проходу. А взимку 2014 го юні знаменитості знову стали спілкуватися і зустрічатися.

І ось чергова новина від Джастіна і Селени - вони вирішили одружитися. Про це повідомило джерело з близького оточення закоханих. Інформатор повідав, що недавно Бібер і Гомес таємно побралися, обмінялися обручками і домовилися про весілля. За словами джерела, незабаром Джастін відвезе Селену в Канаду, де і планується офіційне одруження.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: ЕвроСМІ