Михайло Горбачов продає свою баварську віллу з видом на Альпи

21:03, 23 лютого 2017

світ

3386

Місцеві журналісти уточнили, що купити її можна за сім мільйонів євро / www.dw.com

Тут володіють нерухомістю, наприклад, російський мільярдер Алішер Усманов і президент німецького футбольного клубу "Баварія" Улі Хёнес, як сообщает DW .

Будинок Горбачова, відомий як "замок Хубертуса" (Hubertus Schlössl), розташовується на ділянці розміром в 2600 квадратних метрів. Вілла являє собою триповерховий будинок із загальною житловою площею в 570 квадратних метрів плюс прибудова з гаражами, побудованим 100 років тому.

"Сонячно і тихо, найкраще місце в Роттах-Егерн, з видом на гори і, не дивлячись на це, недалеко від центру", - так описує в проспекті розташування вілли сім'ї Горбачова агентство нерухомості, яке займається продажем будинку. Маклери пишуть, що це "справжній маленький палац" - "з історією", що не вказуючи при цьому, що мова йде саме про будинок Горбачова. Дійсно, власницею числиться не екс-президент СРСР, а його дочка Ірина Вірганська.

Читайте також "Тихе прибуття": ЗМІ помітили Обаму з дружиною на острові мільярдера (фото)

Сім'я Горбачова володіла цим маєтком протягом 10 років, повідомляє місцева газета Tegernseer Stimme. У 2008 році будинок піддався капітального ремонту. У ньому і зараз все в ідеальному стані, стверджують маклери. Золотий сантехніки в будинку немає, житло не відрізняється помпезністю, але обстановка "благородна", погоджується з визначенням маклерів видання Merkur.

Покупець може в'їхати в будинок в будь-який момент. Ціна - за запитом, написано в проспекті. Місцеві журналісти уточнили, що купити її можна за сім мільйонів євро, що, на їхню думку, відповідає рівню цін на елітну нерухомість.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter