# 30історійуспеха: Наталя Гордієнко

Привіт, дорогі учасниці проекту # 30історійуспеха і ті, хто поки не зважився розповісти всім свою історію. Як проходить ваше літо? Моє - в низці проектів і планів. Ідей стає все більше, і їх дуже хочеться реалізувати. Всі до однієї. Зараз я якраз думаю над тим, як правильно розпланувати час, щоб все встигнути. І чому в добі всього 24 години? Це, напевно, найпопулярніше питання, яке я чую від тих, хто постійно в русі.

Взагалі, літо - це чудовий час для того, щоб почати щось нове, відкинути страх і відчути себе впевненіше. Погодьтеся, важливі рішення приємніше приймати, коли за вікном гарна погода і світить сонце. Скористайтеся цим зарядом енергії. І пам'ятайте - у вас все вийде!

А ще не забувайте, що випадковості в житті зовсім не випадкові. Якщо ви щось отримуєте або, навпаки, не одержуєте, значить так треба. Значить, попереду вас чекає щось нове, і все, що відбувається - частина якогось великого плану. Але ви поки не до кінця розумієте його. Якраз про це і розповідає у своїй історії переможниця цього тижня - Наталя Гордієнко .

«Комусь пощастило в ранньому віці зрозуміти, в чому їх пристрасть, і як втілювати її в життя. А ось я не була такою везучою, і мені було потрібно майже 10 років, щоб зрозуміти, моя пристрасть - спрощувати людям життя і робити їх красивими.

Зараз я розумію, що кожен пройдений етап в моєму житті - це усвідомлений крок у бік розуміння, навіщо я тут.
В університеті я вибрала вивчення міжнародної економіки, мотивувавши себе, що вчитися потрібно на кращих кейсах, тому вже після другого курсу я поїхала на літнє стажування до Відня. Через місяць крутого інтенсиву і не менш крутих вечірок я повернулася з проробленим навиком побудови відносин - 15 осіб з різних країн від Норвегії до Бразилії залишилися моїми добрими приятелями і до сьогодні. Relations matter - був мій головний урок.

Економіка незабаром перестала мене займати, і я подалася до студентської організації AISEC. Пару років з цими хлопцями пролетіли як один короткий спринт, коли не встигаєш перевести дух, але встигаєш обзавестися цінними людьми на все життя. Я прийняла виклик відразу: мій перший проект був "Ярмарок вакансій в українському домі", де я привертала компанії-спонсорів. А вже в наступному проекті я була драйвером національної конференції айсекери людина на 200. Досвід роботи в команді і do it or die залишилися зі мною на все життя. Тоді в мені вже прокинувся підприємець і його впевненість, що "одна справа - говорити, інше - реально щось взагалі зробити". Сьогодні - це принцип в роботі всієї моєї команди.

Але мої перші гроші з'явилися все-таки не в ролі підприємця, а в тютюнової компанії British American Tobacco. Після AISEC я шукала роботу, завдяки якій я зможу подивитися світ, і де буде достатньо волі, щоб реалізовувати свої ідеї. За 6 років я отримала досвід в різних напрямках маркетингу в двох країнах, отримала кілька підвищень, зустріла чоловіка і більше десятка улюблених друзів. Тут я в повній мірі зрозуміла, що таке робота на результат, хто такий ефективний лідер, і як створити сильний продукт.

Піти мене змусив найсильніший голод в щоденній радості. Я перестала відчувати відгук в тому, що роблю і для кого. І це стало ключовим драйвером кинути високооплачувану роботу і почати все заново.

З дитинства я любила одяг. Я обожнювала підбирати вбрання собі і подружкам. Я годинами аналізувала луки в журналах і придумувала свої стильні поєднання речей. Йти з British American Tobacco було страшно, але я занадто швидко поринула в свою пристрасть роботи стиліста і вже через тиждень почала працювати в новій ролі.

Я пройшла шлях редактора в глянцевому журналі і асистента стилістів на фешн-зйомках. Але через місяць вже сама стала організовувати зйомки для західних журналів, яким потрібні були свіжі фешн-історії талановитих команд. За півроку я обзавелася всіма контактами крутих фотографів, візажистів і дизайнерів. Мої гарні фотографії надрукували десяток західних журналів, але тут ... до мене прийшло відчуття порожнечі. So what - і я зрозуміла, що моя красива картинка для обкладинок нікому не приносить емоцій, а мені потрібні були саме вони.

Я почала створювати стильні луки для себе, а потім почала одягати своїх друзів. Робота стилістом мене поглинула з головою. Через півроку я обзавелася клієнтами в Росії, Україні, Білорусі та Британії. Я їхала на пару днів з валізою речей, а поверталася з багажем щасливих емоцій своїх клієнтів. Ось вона, точка неповернення, коли я робила те, що виходить у мене найкраще, і бачила, наскільки сильно це змінює людей. Задоволені дівчата виглядали впевненіше, хтось помітно підвищив свою самооцінку, я бачила такі очі, які говорили "я так ніколи не виглядала. Тепер все буде по-іншому! ". Мені вдавалося розкрити їх всю зовнішню красу.

Сьогодні моє захоплення переросло в унікальний на ринку продукт. Я відкрила інтернет-магазин дизайнерського одягу, який спрощує шопінг, економить твій час і гарантує стильні луки. Тільки в моєму інтернет-магазині Kapsula тобі допоможуть швидко і ефективно одягнутися, тільки у нас є безкоштовний сервіс капсульних гардеробів і той, якого навчають штучний інтелект на сайті, який допоможе тобі скласти стильний лук за запитом. Я на своєму досвіді знаю, що одяг важлива, що форма окрилює зміст. І це моя головна місія.

Моя історія успіху не про шалені гроші, а про тернистий шлях до своєї улюбленої справи. Важливо, що я знайшла не тільки те, що робить мене щасливою, але це приносить впевненість і радість іншим.

Мій головний порада тим, хто боїться все кинути і почати заново: бери і роби.

Чи не оцінюй себе, чи не дозволяй оцінювати іншим. Створення гарного продукту вимагає часу, тому бери і роби, твоя внутрішня совість і перфекціонізм - твій найголовніший арбітраж. # 30історійуспеха # cosmoуспех inspired by @ninalevchuk ».

Хто ж стане переможцем наступного тижня? Про кого напише Cosmopolitan Україна? Мені вже дуже хочеться дізнатися відповіді на ці питання. Ми з нетерпінням чекаємо нових історій, які ви залишаєте під хештегом # 30історійуспеха і # cosmoуспех. І з задоволенням читаємо їх.

Не бійтеся розповідати про свої досягнення. Вони варті того. Це точно!

Ніна Левчук

Як проходить ваше літо?
І чому в добі всього 24 години?
Хто ж стане переможцем наступного тижня?
Про кого напише Cosmopolitan Україна?