Морін-Тур

Далянь - курортне місто в північно-східній частині Китаю, що омивається Жовтим і бохайской морями Далянь - курортне місто в північно-східній частині Китаю, що омивається Жовтим і бохайской морями. Як кажуть місцеві жителі, «Далянь - місто в саду, а не сад в місті».

Далянь славиться м'яким кліматом, влітку тут немає настирливої ​​спеки. Майже завжди дме свіжий прохолодний вітерець з моря. Самий жаркий місяць - серпень, середня максимальна температура 27 ̊С. З середини липня до середини серпня зазвичай туман. Купальний сезон триває з середини червня до кінця вересня, середня температура води 24 ̊С.

Завдяки м'якому клімату, комфортабельним Даляньская готелям та приморському розташуванню міста в Далянь приїжджає безліч туристів з усього світу. Багатьох приваблює як відпочинок, так і лікування в Даляні. Оздоровчий туризм тут також досить розвинений, в Даляні велика кількість медичних центрів, в яких пропонуються послуги традиційної китайської медицини. Таким чином, Далянь дозволяє вдало поєднати корисне з приємним - і здоров'я відновити, і на пляжі відпочити, і пам'ятки оглянути.

Про собенно багато розваг тут передбачено для дітей, це і Даляньський зоопарк, і океанаріум, де проходять вистави дельфінів, моржів, морських котиків, білуги та інших мешканців моря, ну і, звичайно ж, Діскаверіленд (Даляньський Діснейленд). Далянь - ідеальне місце для сімейного відпочинку з дітьми.
Тури в Китай