кутові дивани

 1. Асортимент кутових диванів від виробника
 2. Переваги виробництва кутових диванів на фабриці NEXTFORM

Компанія NEXTFORM пропонує купити компактні кутові дивани від виробника, які вдало розмістяться в будь-якому приміщенні - від будинку до офісу. У каталозі представлений широкий вибір моделей.

При створенні стильних і функціональних моделей велика увага приділяється дизайну. У колекції представлені різноманітні стилістичні рішення для будь-яких інтер'єрів.

Асортимент кутових диванів від виробника

Власне виробництво кутових диванів на фабриці в Санкт-Петербурзі на протязі 10 років дозволяє випускати продукцію бездоганної якості. В процесі виготовлення використовуються міцні і зносостійкі матеріали і надійні комплектуючі, тому кутові дивани від вітчизняного виробника компанії NEXTFORM радують власників довговічністю і комфортом в експлуатації.

У лінійці продукції, що випускається присутні моделі, виконані в різних стилях і кольорах. Поціновувачам традиційних форм напевно сподобаються кутові дивани « Сардис », Вишукані лінії яких гармонійно доповнять собою класичний інтер'єр. Шанувальникам східної розкоші ми рекомендуємо « Марракеш », А прихильникам сучасного стилю - лаконічні та комфортні« Леон »І« Родео ».

У каталозі представлені:

 • моделі розкладний і нерозкладний конструкції;
 • трансформуються кутові дивани з додатковим спальним місцем;
 • моделі з полками, міні-баром і іншими функціональними доповненнями.

моделі розкладний і нерозкладний конструкції;  трансформуються кутові дивани з додатковим спальним місцем;  моделі з полками, міні-баром і іншими функціональними доповненнями

Переваги виробництва кутових диванів на фабриці NEXTFORM

 1. У процесі виробництва використовуються якісні комплектуючі та матеріали, які забезпечують довгу службу виробів. Це підтверджено гарантією на 18 місяців.
 2. Кутові дивани відповідають всім санітарно-гігієнічним вимогам.
 3. Ціни від виробника.
 4. Доставка кутових диванів по Санкт-Петербургу здійснюється швидко і коштує всього 1000 рублів.

Замовити кутові дивани в СПб

Наш каталог включає в себе велику різноманітність кутових диванів, що розрізняються по стилю і особливостям конструкцій. У нас знайдуться відповідні варіанти для будь-якого інтер'єру!

Якщо Ви хочете замовити кутові дивани від виробника компанії NEXTFORM в СПб, зателефонуйте нам за телефоном 8 (800) 555-20-78 або оформіть заявку внизу сторінки.

Гарантуємо високу якість, міцність і довговічність виробів.

Якщо у вас виникнуть питання, менеджери оперативно нададуть необхідну допомогу - звертайтеся!

Перед придбанням кутового дивана рекомендуємо ознайомитися з інформацією про правила догляду і експлуатації м'яких меблів .