Туалетні столики фото

травня 15/11

Туалетний столик - невід'ємна частина спальні або жіночої кімнати. Кожна дівчинка, дівчина чи жінка хоче мати власний простір, свій куточок краси, для того щоб привести себе в порядок, нанести макіяж, а потім покрасуватися, зручно і компактно розставити свою косметику і парфумерію, акуратно скласти прикраси та аксесуари.

Жіночий туалетний столик - це дуже гарний і практичний атрибут меблів в оформленні жіночої кімнати, його витончені обриси і форми зроблять дизайн бездоганним і стильним. Туалетні столики для спальні - це столики з безліччю шухлядок і поличок для жіночих аксесуарів, з великим дзеркалом, біля якого дуже зручно наносити макіяж і робити зачіску. Ще жіночий столик послужить вам як місце для комфортного читання вашої улюбленої книги. У багатьох романах при описі інтер'єру спальні або дитячої кімнати для дівчинки ви зустрінете згадування про туалетному столику - це красиво, стильно, а найголовніше дуже зручно.

травня 15/11   Туалетний столик - невід'ємна частина спальні або жіночої кімнати

Дитячий туалетний столик фото

Дитячий туалетний столик фото

Дитячий туалетний столик фото

Дитячий туалетний столик фото

Туалетний столик для дівчинки

Туалетний столик для дівчинки

Туалетні столики фото

Туалетні столики фото

Туалетні столики дамські фото

Туалетні столики винайшли ще в XVIII столітті в Англії. Простота форм і ліній, стриманість кольорів і дорогий вишуканий стиль і в наш час знайшли своє застосування. Прикладом цьому служить популярність інтер'єру у вікторіанському стилі .

Вибираючи туалетні столики для спальні, обов'язково враховуйте особливості її інтер'єру - повинна бути загальна колірна гамма і стиль ліжка, шаф, комодів і інших меблів.

Вибираючи туалетні столики для спальні, обов'язково враховуйте особливості її інтер'єру - повинна бути загальна колірна гамма і стиль ліжка, шаф, комодів і інших меблів

Туалетні столики з дзеркалом фото

Туалетні столики з дзеркалом фото

Туалетні столики для спальні фото

Туалетні столики для спальні фото

Туалетний столик білий

Туалетні столики з дзеркалом можуть бути зроблені з дерева. Бездоганно і стильно виглядатимуть туалетні столики з дерева з різьбленням, з темного дерева або зі світлого дерева в стилі мілітарі. Також туалетні столики можуть бути пофарбованими в яскраві соковиті кольори.

Туалетні столики фото

Туалетний столик білий - це не тільки стильно, це дуже оригінально, білий колір зробить обстановку благородної і світлої.

Туалетний столик білий

Туалетний столик білий

Туалетний столик білий фото

Туалетний столик білий фото

Туалетний столик білий фото

Пуфи для маленьких туалетних столиків, стильні стільчики або банкети з подушками, підставки для ніг підкреслять бездоганний смак господині спальні або дамської кімнати.

Дзеркала в дизайні туалетних столиків можуть бути дуже різноманітними - круглими, овальними, чотирикутними. Вони можуть складатися з трьох частин, як в трюмо, і ви зможете себе побачити з різних ракурсів. При декоруванні дзеркал для жіночих туалетних столиків використовують гравіювання або матове напилення.

При виборі жіночої столика особливу увагу потрібно звернути на освітлення. Оригінальна настільна лампа додасть шарму обстановці, а вбудовані лампочки в рамці дзеркала підкреслять вишуканість і унікальність обраного вами стилю.

Дамський столик фото

Дуже просто зробити туалетний столик своїми руками. Він буде унікальним і саме таким, як захочете ви самі. Для цього вам знадобиться лише старий письмовий стіл з шухлядами. Стіл ошкурьте від лаку або старої фарби, потім розкрийте морилкою будь-якого вподобаного відтінку і покрийте знову лаком, як варіант стіл можна пофарбувати емульсійної фарбою або фарбою для дерева. Дзеркало для туалетного столика своїми руками можна вибрати з уже має у вашому будинку або купити нове. Вибирайте дзеркало в дерев'яній рамці або на металевій підставці, в залежності від того, яке з них більше підійде до вашого нового дамської столика.

Туалетний столик своїми руками

Як декор у оформленні туалетних столиків використовують ковані елементи - оригінальні підставки, золотисті ручки і гачки додадуть шику і багатства вашому туалетному столику.