Жіночий велосипед купити Україна. Корисні поради при виборі вело

За якими критеріями оцінювати жіночий велосипед перед покупкою, і як зрозуміти, яка саме модель вам підходить? Існує кілька класифікацій транспортних засобів.

жіночий велосипед

Групи і типи виробів, основні ознаки поділу

Залежно від сфери застосування велосипеди діляться на три категорії:

 • Аматорські - ідеально підходять для новачків і повсякденного використання. Такою моделлю можуть користуватися всі дорослі члени сім'ї, а також підлітки. Аматорські жіночі велосипеди відрізняє універсальна, досить проста конструкція, доступна вартість. Частота ремонтів залежить від якості деталей: хороші вироби ламаються нечасто, зате служать вірою і правдою протягом багатьох років.
 • Напівпрофесійна продукція зроблена з урахуванням інтенсивних навантажень, що автоматично збільшує її ціну. Зате такі Велобайк прекрасно витримають складний велопохід.
 • Професійні моделі відносять до вузькоспеціалізованих. За вартістю вони наближаються до авто середнього класу, і розраховані на жорсткі умови застосування (гірська місцевість тощо).

За вартістю вони наближаються до авто середнього класу, і розраховані на жорсткі умови застосування (гірська місцевість тощо)

За цільовим призначенням велосипеди бувають:

 • Гірськими - годяться для пересіченій місцевості (стежка в лісі, гори і т.п.). Оснащені посиленою рамою, що витримує суворі умови бездоріжжя, досить широкими шинами, відмінною амортизацією.
 • Дорожніми - для їзди по рівній місцевості (асфальтовому покриттю, грунтовкам і велотрек). Дуже добре підходять для представниць прекрасної статі.
 • Для екстремальних видів спорту - дозволяють виконувати різні трюки. Мають занижену раму підвищеної міцності і пеги (спеціальні опори на колесах).
 • Дитячими (з трьома і двома колесами, самокати) - окрема група товарів, зроблена з урахуванням невисокого зросту і ваги малюків. Найпростіші по конструкції, неймовірно зручні в експлуатації.

Найпростіші по конструкції, неймовірно зручні в експлуатації

В окрему категорію виділяють електровелосипеди. Їх основними відмінностями є:

 • невеликий електромотор, що дозволяє пересуватися зі швидкістю на великі відстані без прикладання великих фізичних зусиль;
 • досить ємний акумулятор, що забезпечує тривалу роботу двигуна в автономному режимі.

Велосипед жіночий з електромотором - ідеальний вибір для слабкої статі, а також для поїздок на далекі відстані. Його рекомендують людям, яким необхідно обмежити фізичні навантаження (в постреабілітаціонной періоді після операцій, тривалої хвороби, в похилому віці і т.п.).

Різновиди велосипедів для жінок, їх характерні особливості

Якщо вирішили купити жіночий велосипед, вам ідеально підійдуть дорожні моделі. Вони діляться на такі типи:

1. Шосейні - зручні для поїздок по рівних дорогах. Мають скромну масу, жорстку раму, невелику ширину шин. Завдяки особливій посадці сідла тіло приймає зручне положення. Вигнута форма керма, схожа на «роги барана», дає можливість зміни хвата при швидкій стомлюваності м'язів рук. Завдяки низькій посадці мають відмінну аеродинамікою. У таких моделях відсутні амортизаційні підвіски, оскільки вони негативно позначаються на швидкості ходу транспортного засобу, і помітно збільшують його.

2. Міські - дозволяють швидко і комфортно подолати невелику відстань. Це кращі жіночі велосипеди в умовах мегаполісу, з якими будуть не страшні ніякі пробки і затори! Сідло широке, досить м'яке і зручне. Є ножні гальма і «крила», а також маса інших корисних пристосувань, включаючи багажне відділення, захист ланцюгів і т.п. Окремі вироби можуть бути укомплектовані електромоторами. За рахунок високої посадки знижується навантаження на хребет і м'язи спини. Висока практичність в експлуатації досягається завдяки продуманій конструкції (механізми і деталі, схильні до швидкого зносу, захищені від випадкових ушкоджень).

Висока практичність в експлуатації досягається завдяки продуманій конструкції (механізми і деталі, схильні до швидкого зносу, захищені від випадкових ушкоджень)

3. Круїзери - призначені для прогулянок. Такі велосипеди для жінок оснащені широким кермом, прості в управлінні. Їх легко впізнати по лаконічному і оригінальному дизайну (плавні контури рами).

4.Горние і туристичні - відносяться до вузькоспеціалізованих. Гарні для їзди на дальні відстані і для пересування по бездоріжжю, однак для рівній місцевості не завжди зручні. Забезпечені стійкими міцними колесами і рамою, стійкою до вібрацій.

Вибираємо дамський велосипед: на що звернути увагу

Основними критеріями при підборі моделі Велобайк є:

 • розміри рами (від кінця труби, що проходить під сідлом, до осі каретки) - залежать від вашого зростання і довжини внутрішньої поверхні стопи. Для розрахунку довжину ноги множать на коефіцієнт. У разі шосейних виробів він становить 0,635. Висоту беруть менше отриманого значення на 4-5 см - щоб при екстреної зупинки легко зіскочити з сідла, не отримавши при цьому травм;
 • тип велосипеда (міський і т.п.);
 • вид гальм (дискові - для впевненого зчеплення з дорогою, вони набагато зручніше ободних і ножних варіантів).

Якщо ви вирішили купити велосипед жіночий, зверніть також увагу на наступні параметри:

 • тип амортизації і конструкцію вилки;
 • якість навісного обладнання;
 • матеріал рами (сталь, покрита порошковою фарбою, визнана оптимальною в співвідношенні ціни-якості, трохи дорожче але легше буде алюміній);
 • розміри і матеріал для обтягування сідла (ширину підбирають відповідно до пропорцій сідниць, найнадійнішою обтягуванням є шкіра);
 • число передач і кількість швидкостей (визначається за зірками в касеті);
 • наявність регулювань (зміна довжини ходу, висоти сідла і т.д.).

)

Триколісні жіночі моделі: особливості та переваги

Якщо вам необхідно надійне, комфортне і безпечне транспортний засіб, що не вимагає величезних витрат в обслуговуванні і експлуатації, пропонуємо купити жіночий велосипед в Києві, Дніпрі та інших містах України. Унікальні розробки українських майстрів, зроблені з високоякісного металу, мають масу переваг:

 • привабливий зовнішній вигляд;
 • оригінальний, продуманий до дрібниць дизайн;
 • комфортна посадка, за рахунок низької рами;
 • підвищена стійкість на будь-яких дорогах (завдяки міцній рамі і трьом колесам);
 • легкість в управлінні (можна керувати однією рукою);
 • наявність надійних гальм, що гарантують зупинку в потрібний момент;
 • можливість установки електромотора - для тривалих поїздок на далекі відстані.

Конструкція триколісного жіночого велосипеда, представленого в нашому каталозі , Створена так, щоб можна було легко піднятися в сідло, не піднімаючи високо ногу, і пройти довгий шлях без значного фізичного навантаження. Такий транспортний засіб ідеально підходить для прекрасної статі незалежно від віку.

Post Views: 221