Як скласти план розсадження: поради експертів!

  1. Modus operandi: необхідні матеріали
  2. Гості за кольорами
  3. Столи і типи розсадження
  4. Внесення змін
  5. індивідуальність

Кожна пара, яка вирішила пов'язати себе узами шлюбу, прагне до того, щоб їх весілля було найоригінальнішим і незабутнім. Кого з ким посадити на весіллі - питання, яке може бути як легкою забавою, так і серйозним випробуванням для нареченого і нареченої. Адже гості повинні не тільки бути зручно розташовані, але і насолоджуватися спілкуванням між собою. Як скласти план розсадження? Поради експертів!

  1. Modus operandi: необхідні матеріали
  2. Гості за кольорами
  3. Столи і типи розсадження
  4. Внесення змін
  5. індивідуальність

Modus operandi: необхідні матеріали

Складання плану розсадження гостей, часто схоже на гру, тому вам будуть потрібні деякі матеріали, щоб було зручніше. Отже, підготуйте папір, ножиці, маркери і стікери - вони допоможуть вам наочніше уявити картину. Для початку вам необхідні точні розміри того простору, в якому все буде проходити, характеристики майданчика, тобто планування, з чого ви зможете зрозуміти, який обсяг столів вам потрібен. Після того, як всі ці пункти чітко визначені, можна починати процес, а саме: намалювати на папері план простору, вирізати кружальця столів і починати їх розташовувати в "залі". Варто відзначити, що, за станом на сьогоднішній день, найпопулярнішою, зручною і актуальною є європейська розсадження. "Європейської розсаджуванням" називають круглі столи на 8-10 чоловік, розташовані, як правило, півколом від президії, за яким сидять молодята. Такий спосіб дозволяє розсадити всіх гостей групами "за інтересами". Висаджування гостей: який план використовувати для банкету?

зберегти зберегти

Весільне агентство Лілії Горланова

зберегти зберегти

Фотограф: nastya nikolaeva; Весільний декор та флористика: sweet william

Гості за кольорами

В майстерні подій Valerie Mur радять почати з поділу гостей на групи. Наприклад: група родичів - близькі родичі, далекі родичі, група друзів - друзі дитинства, друзі по роботі, друзі з інститутської лави, група по віковим групам та так далі. Такий поділ швидше дасть зрозуміти, з ким і кого можна посадити, хто вже знайомий один з одним, а хто ні! Бувають і такі гості, які приходять по одному без другої половинки або приходять парою, але, на жаль, ні з ким не знайомі, крім винуватців торжества. У даній ситуації фахівці майстерні рекомендують зібрати цих гостей за один столик, тому що незнайомі люди швидше знайдуть спільну мову і організовують дружну компанію! Але не варто цього робити для того, щоб познайомити одиноких людей з метою допомогти їм в особистому житті - це, як мінімум, неввічливо. Гість без пари на весіллі: як зробити так, щоб всім було комфортно .

Для кожної з груп гостей потрібно визначити свій колір - так вам буде простіше зорієнтуватися і зрозуміти, кого з ким посадити. В агентстві агентстві JRweddings дають кілька практичних порад щодо розсадження: з тара чергувати чоловіків і жінок в розсадження за столом. Цього ж вимагають правила етикету; е сли серед гостей є люди похилого віку, то чи не саджайте їх за столи, що стоять близько до сцени. Але і не саджайте їх далеко від нареченого і нареченої, щоб вони могли добре чути молодят; н е саджайте пари окремо один від одного. Виняток, якщо хтось із них є свідком або свідком на весіллі; постарайтеся не розбивати групи людей, знайомих між собою. Посадіть родичів, друзів або колег по роботі разом; маленьких дітей завжди саджайте поряд з батьками; для дітей старшого віку слід зробити окремий загальний стіл подалі від нареченого і нареченої, щоб діти могли пограти, не заважаючи іншим гостям; якщо ви запросили багато гостей на весілля, то зробіть кілька планів розсадження, щоб гості не товпилися в одному місці і легко змогли визначити, за яким столом вони сидять.

зберегти

Фотограф: Дмитро Шентяпін

Столи і типи розсадження

Сьогодні пари все частіше вважають за краще загальні довгі столи, завдяки яким спілкування будується легше, а атмосфера стає менш формальною. Проте і європейська розсадження, згадана вище, теж не здає позицій. Однак європейська розсадження - поняття збірне і загальне, а всередині нього є певні типи. Італійська. Самостійний стіл для нареченого і нареченої підноситься на подіумі. Гості розташовуються за окремими прямокутними столами, розрахованими на чотирьох чоловік. Такий спосіб підійде при невеликій кількості гостей. Англійська. Схожа на попередню, але столи круглої форми і розраховані на 8-10 чоловік, що робить її найпопулярнішою серед інших. "Кабаре". Різновид Англійського варіанту розсадки. Гості також розміщуються за круглими столами, але вже по 5-6 чоловік. Виходить, що гості сидять півколом, щоб жодна людина не виявився спиною до молодят. Американська. Праворуч і ліворуч від самостійного столу нареченого і нареченої виставляються довгі прямокутні столи, по обидва боки від яких сидять гості. Цей варіант розсадження не треба плутати з розсадженням буквою П, де стіл молодят прикріплений до гостьовим столів.

зберегти зберегти

Фотограф: Ксенія Дейч; Весільний декор та флористика: Аріна Діто

зберегти зберегти

Фотограф: Ксенія Дейч; Весільний декор та флористика: Аріна Діто

Внесення змін

Завжди є ситуації, коли хтось в останній момент повідомляє, що не зможе приїхати. В такому випадку є кілька порад. По-перше, при розсадження гостей найкраще мати на руках не остаточний список, а приблизний, щоб у вас було "простір для маневру", тобто прибрати когось або додати. По-друге, можна скласти список гостей, яких ви б хотіли запросити, але не змогли через обмеженість місця або бюджету. Таким чином, якщо в останній момент хтось повідомить, що не зможе прийти, у вас буде можливість запросити іншу людину. По-третє, проясніть з адміністрацією майданчики, на яких умовах вносяться зміни в розташування столів або чи можна буде додати ще стільці. Намагайтеся при можливості вибирати такий майданчик, де внесення змін не буде сприйматися критично. Також, Євгенія Чернова зі студії декору Honey & May з амечает, що: «Станом на сьогоднішній день, пари все частіше стали відмовлятися від звичайного паперового плану розсадження на користь каліграфії. Рукописний шрифт виглядає більш елегантно і стає прикрасою зони welcome ».

зберегти зберегти

Фотограф: nastya nikolaeva; Весільний декор та флористика: sweet william

зберегти зберегти

Фотограф: Євгенія Шумова

індивідуальність

План розсадження, за яким гості будуть орієнтуватися в день весілля, не тільки може, а й повинен бути цікавим і оригінальним. Він повинен підтримувати стиль весілля і її концепцію, як і будь-який інший декоративний елемент на весіллі, але може бути абсолютно різним. В майстерні Impressio розповідають про двох цікавих варіантах розсадження для гостей: «Для весілля Ольги та Володимира, на якій було багато друзів і родичів з різних міст і країн була обрана тема подорожей, що також відбивало характер пари - вони самі завжди в роз'їздах. Тому план розсадження був оформлений у вигляді валізи, а столи були позначені іменами міст і країн ».

зберегти зберегти

Фотограф: Євгенія Шумова

У будь-якому організаційному питанні є свої нюанси, які часто ховаються від нашого погляду, але про яких знають професіонали, тому ми завжди радимо працювати з весільним організатором , Адже він зможе допомогти уникнути всіх підводних каменів. Якщо ж ви вирішили організувати весілля самостійно, то швидше за все вам будуть цікаві поради щодо вибору майданчики , квітів і кейтерингу .

Скачайте нашу електронну книгу Як організувати весілля мрії?

Як скласти план розсадження?
Висаджування гостей: який план використовувати для банкету?