Ідеї ​​оформлення розсадження на весіллі: поради та рекомендації!

 1. класичний варіант
 2. каліграфія
 3. тематичне оформлення
 4. мозаїка
 5. Еко-стиль

Кожна пара, яка вирішила пов'язати себе узами шлюбу, прагне до того, щоб їх весілля було самим оригінальним і незабутнім . На підготовку банкету витрачається величезна кількість часу і сил. Але запорукою успішного заходу є не тільки декор, меню і програма. Кого з ким посадити на весіллі - питання, яке може бути як легкою забавою, так і серйозним випробуванням для нареченого і нареченої. Адже гості повинні не тільки бути зручно розташовані, але і насолоджуватися спілкуванням між собою. У цій статті ми розповімо вам про те, як скласти план розсадження, і поділимося цікавими ідеями!

 1. класичний варіант
 2. каліграфія
 3. тематичне оформлення
 4. мозаїка
 5. Еко-стиль
зберегти Кожна пара, яка вирішила пов'язати себе узами шлюбу, прагне до того, щоб їх весілля було самим  оригінальним і незабутнім

Весільне агентство Skazka Project

класичний варіант

Юля Казакова, представник весільного агентства July Event зазначає, що «креативна розсадження відповідає концепції свята, і імена гостей можуть бути написані, надруковані, випалені, вишиті. Можуть бути інші всілякі варіанти позначення імен на різних предметах: горщиках, лампочках, або баночках ». Також Юлія зазначає, що пари часто вважають за краще об'єднати розсадження з подарунками гостям.

зберегти зберегти

Настя Фомінова

Отже, для плану розсадження можна використовувати пляшечки з вином, оливковою олією або, наприклад, лимонадом. Віддайте своє перевагу тому, що вам здається найбільш підходящим до обраної вами тематики. Відзначимо, що г оршочкі з квітами в якості компліментів гостям стали одним із трендів в весільному світі, тому вони також можуть стати привабливим варіантом для позначення місць гостей за столами.

каліграфія

Євгенія Чернова зі студії декору Honey & May з амечает, що за станом на сьогоднішній день пари все частіше стали відмовлятися від звичайного паперового плану розсадження на користь каліграфії. «Рукописний шрифт виглядає більш елегантно і стає прикрасою зони welcome», - зазначає весільний професіонал.

зберегти зберегти

Настя Фомінова

Одним з найбільш популярних варіантів, в даний час, став план розсадження на склі, що що зумовлено загальним трендом на легкий і природний декор. Також можна використовувати і дзеркало замість скла, що додасть більшої вишуканості або класичний штрих.

зберегти

Настя Фомінова

тематичне оформлення

В майстерні Impressio розповідають про двох цікавих варіантах розсадження для гостей: «Д ля весілля Ольги та Володимира, на якій було багато друзів і родичів з різних міст і країн була обрана тема подорожей, що також відбивало характер пари - вони самі завжди в роз'їздах. Тому план розсадження був оформлений у вигляді валізи, а столи були позначені іменами міст і країн ».

«Для весілля Даші і Вови була обрана тема" Країна Чудес ", що дало декораторам свободу на найбожевільніші ідеї, як і сама країна, в якій побувала Аліса. Тому план розсадження був виконаний на тарілках і оформлений яскравими квітами, а кожен стіл носив ім'я певного кольору », - коментує представник майстерні Impressio .

Тому план розсадження був виконаний на тарілках і оформлений яскравими квітами, а кожен стіл носив ім'я певного кольору », - коментує представник  майстерні Impressio

мозаїка

Відомі будівлі були також використані для позначення столів на одному з весіль, організованих агентством Лілії Горланова . «Знайди своє ім'я в круглому мозаїчному панно, відірви картку і під нею побачиш назву свого столу, один із творів Антоніо Гауді». Такою була схема розсадження на весіллі в стилі мозаїки великого архітектора.

зберегти зберегти

Весільне агентство Лілії Горланова

Завжди слід пам'ятати про те, що простір, вибране вами для організації весільного торжества, має відповідати концепції заходу. Звертаємо вашу увагу на Заміський клуб Artiland , Який здивує навіть найдосвідченіших гостей.

Еко-стиль

Природна тематика в році, що наступив лише набирає обертів, тому використання живих матеріалів в оформленні, а також різних текстур тільки вітається. Можна використовувати грубе дерево, мох, камінь і навіть зробити план розсадження на штучних листі квітки.

зберегти зберегти

Настя Фомінова

Сьогодні ми розповіли лише про небагатьох цікавих варіантах оформлення весільної розсадження, звичайно, їх існує набагато більше! Не забудьте також подбати про табличках на столах .