Оформлення плану розсадження гостей

У підготовці до весілля не можна скидати з рахунків ніякі деталі. Красиво декорований план для розсадження запрошених гостей продемонструє всю ретельність підготовки до цієї важливої події. У підготовці до весілля не можна скидати з рахунків ніякі деталі

Іноді ідею для декору підказує сама стилістика торжества. Наприклад, для весілля в рустикальном або еко-стилі можна вибрати ідею з деревом і плодами. Гілки дерева схожі на схему розсадження, а плоди - списки гостей за кожним столиком.

Гілки дерева схожі на схему розсадження, а плоди -   списки гостей   за кожним столиком

старі вінілові платівки можуть служити позначенням круглого столу

Свято в стилі Шеббі-шик теж має свою родзинку. Красиві і ніжні квіти можуть прикрашати дошку, де розташований план розсадки. Як варіант - біле полотно, на якому у вигляді квітів розміщені списки.

Весілля «В шоколаді» надає масу варіантів від великої декоративної шоколадної плитки з часточками-списками до плаката з дизайнерськими обгортками.
якщо тематика торжества не є хорошою підказкою, можна просто використовувати цікаві ідеї.

якщо   тематика торжества   не є хорошою підказкою, можна просто використовувати цікаві ідеї

• Фотки гостей, розміщені по групах, наочно продемонструють план розсадки. Можна зробити для кожного знімка паперову рамку певного кольору, відповідного кольору столу.

Можна зробити для кожного знімка паперову рамку певного кольору, відповідного кольору столу

• Паперові контури повітряних кульок, ниточки від яких тримають кумедні паперові фігурки. Список гостей пишеться на контурах кульок.

Також в рубриці

• Прищіпки можуть стати оригінальною ідеєю декору плану розсадження гостей. Простий картон в поєднанні з яскравими прищіпками буде виглядати цікаво і незвично.

Простий картон в поєднанні з яскравими прищіпками буде виглядати цікаво і незвично

Для декору можна використовувати листя, квіти, пір'я, намистини, раковини, тканину, папір, траву, дерево або скло. Будь-який матеріал, якщо його гідно представити, гармонійно впишеться в загальну канву свята.

Будь-який матеріал, якщо його гідно представити, гармонійно впишеться в загальну канву свята

якщо столи на весіллі назвати по країнам, то карта світу може послужить планом розсадження

03 червня 2018