Перший канал зробив ремонт зірці фільму «Гостя з майбутнього», яка мешкала в поганих умовах

13:20, 13.04.2018

Зірка фільмів « Гість з майбутнього »І« Через терни до зірок »Олена Метелкина стала героїнею нового випуску програми« ідеальний ремонт ». Актриса приголомшила команду проекту заявою, що в її квартирі вже 50 років нічого не змінювалося. Останнім часом Олена веде усамітнений спосіб життя і тільки почуття сорому перед рідними спонукало її до кардинальних змін.

«Це моя маленька кухня, вона ж і вітальня. Люблю побути в тиші. У мене тимчасове стало постійним. Я б все по-іншому зробила. Але, ось це відкладання на потім і плани, які ніяк не можуть збутися. Молюся і сподіваюся. Стала заростати мотлохом якимось. Спочатку я займалася порядком, жила з мамою, доглядала за нею. Потім, коли маму поховали, настала пауза, тиша і я вирішила, що я все зміню і з усім розлучуся. І ось так подумала, прийняла рішення і все. Але це з часом перетворилося в мотлох. Мені соромно перед рідними, що я так запустила житло. У мене в цьому безладі є своя система і свій порядок », - заявила Метелкина.

У мене в цьому безладі є своя система і свій порядок », - заявила Метелкина

Ведуча програми Наталя Барб'є і Олена Метелкина

Дизайнерів надихнув головний магазин радянського союзу - ГУМ. У житті Олени МЕТЬОЛКІН він зіграв особливу роль. Після закінчення школи, Олена працювала бібліотекарем. У 1974 році у віці 21 року вона вирішила спробувати себе в ролі демонстратора одягу. Нову професію вона освоїла буквально за тиждень і дуже швидко стала однією з кращих манекенниць головного радянського магазину. До речі, її обличчя можна побачити в головній енциклопедії ГУМу.

«Я сама прийшла на худрада. Вони мене побачили і сказали: «Ой, яка довга дівчинка. Давайте візьмемо ». У мене був романтичний образ. І завжди в кінці показу я виходила в наряді нареченої », - поділилася Олена.

І завжди в кінці показу я виходила в наряді нареченої », - поділилася Олена

У квартирі Олени ремонту не було 50 років

Довгоногу манекенницю під час одного з показів помітили кінопродюсери. Саме так почалася акторська кар'єра МЕТЬОЛКІН. Правда, тривала вона недовго: зірка вийшла заміж, завагітніла і повністю присвятила себе родині. Однак шлюбний союз не приніс їй щастя. Після народження дитини чоловік її кинув.

Послухавши історію життя Олени МЕТЬОЛКІН, команда проекту придумала для її квартири дизайн в стилі радянського ГУМу, щоб теплі спогади завжди супроводжували зірку. Кімнату вирішили оформити в стилі ранніх 70-х: урочисті кришталеві люстри, французькі штори, які вважалися особливим шиком за часів СРСР, і безліч інших парадних деталей. Так, спеціально для зірки науково-фантастичних фільмів дизайнери вибрали унікальний кінетичний стіл.

Так, спеціально для зірки науково-фантастичних фільмів дизайнери вибрали унікальний кінетичний стіл

Фото Олени МЕТЬОЛКІН в енциклопедії ГУМу

Дивіться випуск програми «Ідеальний ремонт» за участю Олени МЕТЬОЛКІН в суботу, 14 квітня, о 12:15 на Першому каналі.

Читайте також:

«Ідеальний ремонт» зробив нову дитячу в заміському будинку Філіпа Кіркорова

Крістіна Орбакайте відзначить Різдво в відремонтованій квартирі, яку подарувала Алла Пугачова

Однорічний син Марата Башарова знявся в програмі «Ідеальний ремонт»