Співробітники "Сбарро" поскаржилися на тривалу затримку зарплати

Фото: ТАСС / Василь Смирнов

Співробітники мережі ресторанів "Сбарро" готують колективний позов через затримку зарплати на чотири місяці, повідомляє Агентство "Москва" .

За словами директора одного з ресторанів мережі, зарплату не платять ні рядовим співробітникам, ні керівництву. Багато вже не ходять не роботу. Крім проблем з зарплатами, компанія не платить за оренду, і багато ресторанів вже закрилися.

Прес-служба холдингу заперечує невиплату зарплат. "Ми здійснюємо щотижневі виплата і сподіваємося стабілізувати ситуацію. Не дивлячись на кризу, ми прагнемо зберегти колектив і обійтися без звільнень", - відзначили в прес-службі.

На даний момент в Москві понад 40 ресторанів "Сбарро".

Американська ресторанна мережа "Сбарро" вже кілька разів подавала заяву про банкрутство у зв'язку зі зниженням рівня продажів.

У 2014 році фінансовий директор компанії Каролін Спатафорі зазначив, що необхідність в реструктуризації пояснюється різким зниженням числа відвідувачів торгових центрів, де знаходиться безліч ресторанів "Сбарро".

"Сбарро", борг якої становив 140 мільйонів доларів, в середині лютого минулого року повідомила про закриття 155 з 400 ресторанів в Північній Америці в зв'язку зі скороченням витрат. Процедура банкрутства не торкнулася ресторани, що працюють по франчайзингу. У Росії ексклюзивним правом на розвиток міжнародної мережі "Сбарро" володіє холдинг "Г.М.Р. Планета гостинності".

Раніше компанія вже проходила процедуру банкрутства. У грудні 2011 року "Сбарро" вийшла з розпочатої в квітні 2011 року процедури, виконавши план по реструктуризації боргів.

Компанія "Сбарро" була заснована в 1956 році в Нью-Йорку іммігрантами з Італії Дженнаро і Кармело Сбарро. На сьогодні мережа налічує майже 800 ресторанів в понад 40 країнах світу.

Посилання по темі